Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Victoria Beckham „nie może znieść” żony Brooklynu Nicholas Peltz

Między Victorią Beckham a jej nową synową, Nicolą Peltz, trwa kompletna zimna wojna, Szósta strona Uczyć się.

Peltz, lat 27, poślubił 23-letniego Brooklyna Beckhama – najstarszego syna Victorii z gwiazdą piłki nożnej Davidem Beckhamem – w kwietniu. Ale słyszymy, że kłopoty szykowały się jeszcze przed ślubami.

„Oni nie mogą się znieść i nie rozmawiać” – powiedziało nam źródło bliskie rodzinie. „Przygotowania do ślubu były okropne”.

Źródło mówi, że Peltz – aktorka, która jest córką nowojorskiego miliardera Nelsona Peltza – nie chciała, aby jej przyszła teściowa była „częścią planowania i nie oznaczałaby Victorii za nic. była minimalna”.

Najwyraźniej zimne ramię 48-letniego Busha Spice’a, który równie dobrze jak on walczył o rozgrzewkę przed nowym członkiem rodziny, nie pomogło dobrej stronie Peltzów.

Dodali, że stało się to „nieustannym drobnym dramatem” i że rozgrywa się między Beckhamem, który teraz mieszka w Miami, a ich modelowym synem.

„Nie rozmawiali z nim zbyt wiele w ciągu ostatnich kilku miesięcy”, powiedział jeden ze źródeł, mówiąc nam, że źle poszło w Chez Becks, kiedy Brooklyn opublikował okładkę brytyjskiego magazynu Tatler, nazywając Peltz „nową panią Beckham”. .

Źródła podejrzewają, że Peltz może być trochę zazdrosny o znaną na całym świecie matkę swojego mężczyzny i nie jest zachwycony uwagą, jaką przyciąga, zwłaszcza w dniu ślubu.

Skontaktowano się z Peltzem i Victorią Beckham w celu uzyskania komentarza.

Ta historia została pierwotnie opublikowana przez Szósta strona Reprodukowano go za zgodą

Przeczytaj powiązane tematy:Melbourne
READ  Najlepsze nowe kosmetyki i makijaż na grudzień 2021 r., kup teraz - Fenty Beauty, Essie, Maybelline