Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Taron Egerton Film Netflix „Trzymaj się”: co wiemy do tej pory

Zdjęcie: Getty Images

Netflix rozszerza swoją bibliotekę ekscytujących filmów szpiegowskich, a najnowsze są w przygotowaniu Kontynuuj zaWyprodukowany przez Amblin Entertainment, wyreżyserowany przez Stevena Spielberga, z udziałem Tarona Egertona z Kingsmana.

Film wyreżyserował Jaume Colette Serraktóry wyreżyserował takie projekty jak The Shallows, Unknown, Jungle Cruise i czarny AdamObie gwiazdy Dwayne Johnson.

TJ Fixman Napisał pierwszy szkic scenariusza, a Michael Green wykonał najnowsze poprawki. Fixman jest obecnie połączony z Netflix Ostatnia noc.

Jaume Colette Serra

Po raz pierwszy ogłoszono w Lipiec 2022A Kontynuuj za Jest to jeden z projektów w przygotowaniu, który Amblin Partners realizuje w ramach kompleksowej umowy z Netflix. Amblin Partners jest kierowany przez Stevena Spielberga i powiedział, że umowa została przypieczętowana w czerwcu 2021 roku.

Holly Barrio, szef produkcji w Amblin, będzie nadzorował projekt w imieniu studia.

Brian Williams będzie produkować za pośrednictwem Dylan Clark Productions, a także Scotta Greenberga i Setha Williama Meiera.

Oto wszystko, co wiemy o Netflix Kontynuuj za:


Jaka jest fabuła Kontynuuj za?

To jest rekordowa linia Netflix Kontynuuj za:

Streszczenie: Ethan Kubik, młody agent TSA, jest szantażowany przez tajemniczego podróżnika za przepuszczenie niebezpiecznej paczki przez ochronę i na świąteczny rejs.


kto rzucił? Kontynuuj za?

Taron Egerton na czerwonym dywanie

Zdjęcie: Getty Images

Netflix Kontynuuj za będzie gwiazdą Taron Egerton Jako jej lider Ethan Kubic.

Uwzględnij najnowsze projekty Egerton Kingsman, Rocketman A kos. Źródła o ostatecznym terminie mówią, że był jedynym aktorem, który przeczytał i spotkał się w projekcie; On i Collet-Serra natychmiast ją odsunęli i szybko podpisano umowę.


Jaki jest stan produkcji? Kontynuuj za?

Netflix Kontynuuj za Obecnie znajduje się w fazie przedprodukcyjnej, a rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na 26 września 2022 r. w Nowym Orleanie w Luizjanie i Cleveland w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych.

Zakończenie produkcji jest wstępnie zaplanowane na 16 grudnia 2022 r., zgodnie z Produkcja Tygodnik Wydanie 1309.

READ  Hong Kong Convention and Exhibition Centre z powodzeniem organizuje pięć równoczesnych targów

Jaka jest data premiery Netflix Kontynuuj za?

Netflix nie podał żadnych dat Kontynuuj zaJednak biorąc pod uwagę bardzo wczesny etap rozwoju, możemy spodziewać się daty premiery dopiero pod koniec 2023 lub 2024 roku.