Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Victoria odnotowała 246 przypadków koronawirusa, z których cztery są powiązane z Sheppartonem

Wracamy na kolejny dzień kompleksowego omówienia epidemii koronawirusa w Dolinie Goulburn. Aby śledzić ewolucję ostatnich dni, przeczytaj nasz reportaż z Dzisiaj 18I Dzisiaj 17I Dzisiaj 16 I piętnasty dzień.

Aktualności Opracował również listę witryn z możliwością przeszukiwania Tutaj, na podstawie listy miejsc ekspozycji rządu wiktoriańskiego Tutaj.

Aktualizacja, 14:00:

AKTUALIZACJA, 13:00: Cztery nowe skrzynie w Shepparton.

Niestety, wbrew temu, co wcześniej myśleliśmy, cztery nowe przypadki zostały powiązane z epidemią w Shepparton w ciągu ostatnich 24 godzin.

Dzieje się tak pomimo tego, że dyrektor ds. zdrowia Brett Sutton nie wspomniał o wybuchu epidemii w Shepparton, gdy dziś rano wymieniał przypadki według lokalnych władz.

Informacje o LGA można wyświetlić tutaj.

Aktualizacja, 12.45: Pokaz Regionalny Wiktorii przed Shepem nie będzie opóźniony.

Premier Daniel Andrews powtórzył, że jest mało prawdopodobne, aby Shepparton został zwolniony z blokady, gdy regionalna Victoria opuści ją już w tym tygodniu.

„Shepparton wciąż ma jakiś rodzaj epidemii, z którą trzeba sobie poradzić, naprawdę dobrze poradziliśmy sobie w 13-dniowych testach i było z tego sporo pozytywów” – mówi.

„To jest w innej kategorii i myślę, że od ostatnich kilku tygodni byliśmy bardzo pewni, że Shepparton może być trochę w tyle za resztą regionalnej Victorii, a wtedy może go wkrótce dogonić.

„To nie będzie tygodnie i tygodnie spóźnione, ale nie będziemy się powstrzymywać od reszty Victoria Regional z powodu tego, co dzieje się w Shepparton”.

Andrews złagodził oczekiwania co do tego, jak będą wyglądały warunki bez blokady.

„Kiedy blokada zostanie zniesiona i będzie kilka firm, które można otworzyć, a także pewne ograniczenia” – powiedział.

„W środku nie będzie setek ludzi, powinno być skromniejsze, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest większe rozprzestrzenianie się wirusów i powrót do zamknięcia”.

przez GIPHY

Aktualizacja, 12.35: Przemawia nowy lider opozycji.

Lider wiktoriańskiej partii neoliberalnej, którym jesteśmy pewni, jest Matthew Guy, zwraca się teraz do mediów.

Postaramy się opowiedzieć o tym, co ma do powiedzenia później!

Aktualizacja, 12:30: „Jeśli złamiesz zasady, zostaniemy dłużej zablokowani”

READ  Fandifi współpracuje z Dzikimi Warszawa

Premier Daniel Andrews wezwał wiktorianów do trzymania się prawa blokującego, ponieważ wskaźniki szczepień nadal rosną.

„To nie jest kwestia nerwowości… co każdy wiktoriański wie w głębi duszy, kiedy spojrzysz na to, przez co przeszliśmy, ruch oznacza infekcję”

Przyniesiesz wirusa ze sobą. Zaniesiesz wirusa do tych, których najbardziej kochasz.

– Niektórzy z nich bardzo się rozchorują. Dlaczego miałbyś to zrobić?

Andrews mówi, że Victoria powinna osiągnąć 70 procent swojej pierwszej dawki przed wspomnianą wcześniej datą 23 września.

„Przekroczyliśmy barierę 60 procent”, mówi. „Osiągniemy 70 procent szybciej, jeśli w nadchodzących dniach coraz więcej osób będzie zaszczepionych”.

„Ale błagam ludzi: jeśli złamiesz zasady, zamkniemy nasze drzwi na dłużej. I zamiast łamać zasady, zaszczep się.

„Chroń siebie, ludzi, których kochasz i chroń wszystkich. I bądź w stanie w pełni uczestniczyć w gospodarce, kiedy ponownie otworzymy nasze drzwi. To jest kwestia, którą bardzo jasno podkreśliliśmy: nie zamknę kraju, aby chronić ludzi, którzy nie będą chronić sami.”

Aktualizacja, 12.05: Brak problemów związanych z Shepparton.

Dyrektor ds. Zdrowia Brett Sutton szczegółowo opisał dzisiejsze 246 przypadków – i nie wspomniał o żadnych przypadkach związanych z Shepparton.

Był to podział zgłoszonych powiązanych przypadków;

  • 97 w Hume
  • 31 w Morelandzie
  • 23 w Whittlesea
  • 17 w Wyndham
  • 15 w Hobsons Bay
  • 13 w Darbinie
  • 11 w Brimbanku
  • 7 w Melbourne.

^ Nie świętuję żadnych nowych spraw w Shepparton!

przez GIPHY

Aktualizacja, 12:00: Zły Dan wpada do Wspólnoty Narodów.

Jeśli chodzi o stan Nowej Południowej Walii, który otrzymuje większy odsetek dawek szczepionek niż oczekiwano, premier Daniel Andrews nie jest zadowolony.

„Nie robię tego ze złości, chociaż wiktorianie byliby usprawiedliwieni, że są całkowicie gniewni” – mówi z całkowicie namacalną złością.

„Trzeba się tym zająć w przyszłości. Zapisałem się do krajowego planu szczepień naszego narodu. Nie narodowy plan szczepień Sydney.

„Widzieliśmy setki tysięcy szczepionek, które powinny były zostać dostarczone i powinny teraz znaleźć się w ramionach wiktoriańskich jadących do Sydney, do gabinetów lekarskich i do NSW.

„Przez cały czas mówiłem bardzo jasno: trochę dodatkowego przydziału, cóż, nie zazdrościmy tego. Sydney przeżywa trudne okoliczności, ale zostało to ogłoszone, zostało ogłoszone.

„To nie zostało podane do wiadomości publicznej. Zrobiono to bez niczyjej wiedzy, a Rzeczpospolita została przyłapana na tym. Więc to musi się skończyć.”

READ  Recenzja Maarana: Dhanush jest zaskakująco bezczynny w Bland

Aktualizacja, godz. 11.45: czas konferencji prasowej.

Premier Daniel Andrews przemawia teraz do mediów.

Ważna uwaga na początku – z 14 osób w całym stanie korzystających z respiratora z powodu COVID, w wieku od 17 do 76 lat.

„Jeśli ktokolwiek zachoruje na tę chorobę, każdy może poważnie zachorować z powodu tego wirusa i dlatego wszyscy musimy tak ciężko pracować i dlatego jest tak imponujące, że tak wielu wiktorianów postępuje właściwie, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się tego wirusa wirus”, pan Andrews.

Premier mówi, że stan przekroczył 60 procent pierwszej dawki, osiągając wczoraj 61,4 procent.

„Więc przekroczyliśmy ważną barierę pierwszej dawki, niejako 60 procent, i jesteśmy na dobrej drodze, aby nie tylko osiągnąć nasz cel 1 miliona szczepionek w ciągu pięciu tygodni, ale jesteśmy znacznie przed terminem, więc wygląda na to, że faktycznie pokonamy tę liczbę lub osiągniemy tę liczbę „do miliona wcześniej, niż myśleliśmy – dni, a nie tygodni – ale to wielki wysiłek” – mówi.

Aktualizacja, 11:15: Wysiłki testowe wciąż słabną.

Od szaleństwa sprzed kilku tygodni tutaj, w Shepparton, sprawy zdecydowanie uspokajają.

Fotograf Rodney Braithwaite przebywał w Shepparton Sports District, gdzie dobrzy ludzie dosłownie zamykają swój sklep.

Aktualizacja, 11:00: Numery NSW zostały opublikowane.

To był kolejny tragiczny dzień w Nowej Południowej Walii, gdzie na COVID-19 zmarło osiem osób.

Sześć z tych osób nie było zaszczepionych, jedna otrzymała pojedynczą dawkę szczepionki, a druga została w pełni zaszczepiona z „istotnymi podstawowymi problemami zdrowotnymi”.

Wczoraj stan odnotował 1220 przypadków koronawirusa, a 192 pacjentów przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii.

Aby zarezerwować szczepionkę COVID-19 w Wiktorii, Odwiedź tę stronę!

Aktualizacja, 10.10: Kochałem Jabbę, zanim był „cool”.

Popularność autobusu Jabby trwa – nawet premier Daniel Andrews pisze o tym.

Z całą powagą, jest to świetny pomysł Goulburn Valley Health i wspaniale jest widzieć, że zyskał uznanie, na jakie zasługuje.

Aktualizacja, 10.05: Jedź na Media Street.

Nasz uroczy książę Jabba the Bus trafia dziś rano na nagłówki w mediach po jego oficjalnej premierze – mam nadzieję, że nie zapomni, skąd pochodzi!

Jest kilka pięknych zdjęć wspaniałego człowieka, które zrobiła nasza fotografka Megan Fisher – a oto zabawne ujęcie od lokalnego autorytetu sportowego i eksperta ds. mentoringu Aidana Payne’a.

Rozumiecie to?

READ  Sumo Digital otrzymuje nagrodę TIGA STAR Excellence Award

Aktualizacja, 9.50: Wielki dzień przypadków COVID dla Victorii.

Victoria odnotowała wczoraj 246 nowych lokalnych przypadków COVID-19 – a tylko 90 z nich było powiązanych z poprzednią epidemią.

Jest to największa równa liczba dziennych przypadków odnotowana w tej epidemii.

Jak tylko otrzymamy numery lokalne, poinformujemy Cię o tym!

Aktualizacja, 9.25: Spojrzenie wstecz.

Czekając na dzisiejsze wiktoriańskie liczby COVID, oto emocjonalne spojrzenie wstecz na drugi tydzień epidemii w Shepparton, opracowane przez naszą fotografkę Megan Fisher.

Aktualizacja, 9 rano: Wiktoriańska opozycja zmienia przywództwo.

Victoria ma nowego lidera opozycji.

Matthew Gay był jedynym kandydatem, gdy Partia Liberalna spotkała się dziś rano, zastępując Michaela O’Briena na stanowisku Liberalnego Lidera.

Pan Guy wcześniej kierował Partią Liberalną w latach 2014-2018, co doprowadziło do ogromnej straty partii w wyborach stanowych w 2018 roku.

Aktualizacja, 6 rano: Krótkie podsumowanie

Shepparton odnotował wczoraj cztery nowe przypadki koronawirusa, z których jednym był kierowca ciężarówki Moropna.

Uważa się, że mężczyzna z rodziny Mooroopna zaraził się wirusem między stanami Nowej Południowej Walii.

Członek rodziny kierowcy Mooroopna również uzyskał wynik pozytywny.

COVID-19 Victoria City Commander, Jerome Weimar, podziękował kierowcy za szybkie przetestowanie i przestrzeganie wskazówek dotyczących izolacji.

Pan Weimar powiedział, że pozostałe trzy przypadki Shepparton są głównymi bliskimi kontaktami w zidentyfikowanej sprawie.

Cztery pozytywne przypadki są częścią 246 lokalnie nabytych przypadków zarejestrowanych wczoraj w Victorii – największa liczba przypadków od początku epidemii szczepu Delta.

Tylko 121 z tych przypadków zostało powiązanych z epidemią, a zespół zdrowia publicznego zbadał 125.