Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nordic Entertainment: Grupa NENT i Filmlance Adaptują „Ronja the Robber’s Daughter” Astrid Lindgren jako główna postać oryginalna Viaplay

  • Familijny serial fantasy oparty na Astrid Lindgren Światowej sławy opowieść „Córka rabusia”
  • Runja została napisana przez twórcę The Bridge Hans Rosenfeld i wyjście Lisa James Larson (“Wiktoria”)
  • Szwedzka seria wyprodukowana przez Bonnie Skoog Vinny i Matthias Arjen („Bertown”) jako producenci Filmlance, A bengajski Inc. i producentem wykonawczym Sarah Askilov na rzecz Grupa Nieńców

Północna Grupa Rozrywkowa (Grupa Nieńców) I Filmlance International, a bengajski firma, partnerstwo z Firma Astrid Lindgren Adaptacja znanej na całym świecie opowieści Astrid Lindgren „Ronja the Robber’s Daughter” na główną rodzinną serię fantasy autorstwa Viaplay. Napisane przez twórcę „Mostu” Hans Rosenfeld, W reżyserii Lisa James Larson („Victoria”) i wyposażona w przełomowe efekty wizualne, „Ronja” jest kamieniem milowym w zakładzie Grupa Nieńców Założona jako wiodący producent wysokiej jakości skandynawskich treści dla odbiorców lokalnych i międzynarodowych. Serial zostanie pokazany wyłącznie dzisiaj Grupa NieńcówViaplay Usługa nadawania od 2023 roku z 12 odcinkami w dwóch sezonach.

Jedna z najsłynniejszych książek Astrid Lindgren, The Robber’s Daughter, jest jednym z najczęściej tłumaczonych i najlepiej sprzedających się autorów na świecie, z ponad 75 opublikowanymi książkami. Jej twórczość została przetłumaczona na ponad 100 języków i sprzedała się w ponad 165 milionach egzemplarzy oraz została zaadaptowana do ponad 70 filmów fabularnych i produkcji telewizyjnych. Oprócz córki rabusia Ronji, Lindgren grała Pippi Pończoszanka, Emil w Lönneberga i Dzieci głośna wioska.

„Ronja” śledzi przygody dziewczyny urodzonej w gangu złodziei w średniowiecznym skandynawskim zamku. Gdy Ronga dorasta, dowiaduje się, że otaczający ją las może być magicznym, a czasem niebezpiecznym miejscem wypełnionym dziwnymi stworzeniami. Ale kiedy Ronja zaprzyjaźnia się z młodym chłopcem Burke’iem z konkurencyjnego zespołu, wybucha zaciekła rodzinna kłótnia, a jednocześnie przybywa znany bileter, aby raz na zawsze pozbyć się okolicy złodziei. Runja i Berk uciekają do dżungli i próbują przeżyć na własną rękę.

READ  Pięć rzeczy, które warto wiedzieć o Wienerschnitzel w 60. rocznicę jego istnienia - San Bernardino Sun

Filippa Walstam Grupa Nieńców Chief Content Officer: „Pewność siebie i złożoność Rongi sprawiają, że jest jedną z moich ulubionych postaci wszech czasów. Klasyczna historia silnej, niezależnej dziewczyny, która zawsze wyprzedzała swoje czasy, oraz motywy przyjaźni, bliskości natury i kwestionowania własnych założenia są dziś tak ważne. To wielki zaszczyt służyć Z najwyższej klasy kreatywnym zespołem, aby wprowadzić „Ronga” do Viaplay Widzowie na całym świecie, a ten projekt pokazuje, jak szybko rosną nasze ambicje. Opowiadanie w stylu skandynawskim Grupa NieńcówAdaptacja pracy Astrid Lindgren jest tak wspaniała, jak to tylko możliwe”.

Cilla Nergårdh, dyrektor generalny Firma Astrid Lindgren: „Jakość techniczna jest priorytetem Firma Astrid Lindgren. Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi twórcami, tak jak robiła to Astrid Lindgren w swoim czasie. Ściśle współpracowaliśmy z zespołem kreatywnym nad tym projektem i nie mamy wątpliwości, że nowa wersja „The Robber Runja’s Daughter” w pełni spełni nasze wzniosłe ambicje”.

Matthias Arjen i Bonnie Skoog VinnyProducenci Filmlance: „Dorastaliśmy z Ronją, tak jak wielu innych, i jesteśmy dumni z tego ogromnego projektu. to wszystko w złożonym i niebezpiecznym świecie, ale także cudownym i magicznym.Dzięki ogromnemu wsparciu, które otrzymaliśmy od Grupa NieńcówChcemy stworzyć serial, który będzie epicką i ekscytującą przygodą oraz hołdem złożonym naturze dla całej rodziny”.

Trwają poszukiwania „Ronga”, które zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie. Seria szwedzkojęzyczna została wyprodukowana przez Sarah Askiloff dla Grupa Nieńców, Z Bonnie Skoog Vinny oraz Mattias Arehn („Beartown”) jako producenci Filmlance International.

każdego roku, Grupa Nieńców Wyprodukuje dwa ważne anglojęzyczne filmy o postaciach i wydarzeniach z krajów nordyckich, poczynając od „Hilmy”, filmu biograficznego szwedzkiej artystki i pionierki feministycznej Hilmy F Klint, napisanej i wyreżyserowanej przez Lasse Hallströma (nominacja do nagrody Akademii za „The Cider House Rules”). i „Moje życie jako pies”). ‘) oraz w rolach głównych Lina Olin (Nominowany do Oscara za „Wrogowie, A Historia miłosna‘).

READ  Sally Hansen wypuściła linię lakierów do paznokci Cruella i mamy obsesję

O Grupa Nieńców oryginalne produkty

Grupa Nieńców Co najmniej 50 kopii Viaplay Originals zaplanowano na premierę w 2021 roku. W ciągu ostatnich trzech miesięcy „Dwie siostry”; Drugi sezon programu „Twarzą w twarz”; “potroić”; „A klasa poza”; „inwazja ojczyzny”; dystopia iMax UngerPokazany po raz pierwszy Viaplay.

Niedawno ogłoszone oryginały obejmują utwór „Ida Takes Charge”; Drugi sezon „Maszyny”; “Nagroda Ciszy”; “Rodzaj” ; „Ziemia niezdatna do zamieszkania”; „Morderstwa w Polsce”, „Czarny pies” i „Wolność jaskółki”; Drugi sezon „Party”; trzeci sezon „Honoru”; trzeci i czwarty sezon „Hammarvik”; “Wakacje” ; Drugi i trzeci sezon „Burneya”; „Czerwone wybory”; “Hilma” “Baby Billy”; “bracia” ; “kto rzucił? Otto Muller?„; Autobiografia Bureh Salming; „Vademia”; „Taylor Island”; „Kin” „A co z Moniką? „Trum”; „Wyjście z królestwa”; Wykonane w Osło“;”Estonia: ostatnia fala; “Szwed”; Drugi sezon „Stelli Bloomqvist”; Drugi sezon „Wisting”; “skrzynka” ; „Furya” „Blisko mnie”; “rój”; Drugi sezonPrawda wyjdziesz„Harmonika”, „Ludzie Idealni” i „Margo”.

Grupa Nieńców Stworzone przez Zjednoczone Królestwo– Joint venture z Film Nation Entertainment i zainwestował w amerykańskie studio Picturestart.

****

Uwagi dla redaktorów

Nordic Entertainment Group AB (ogólny) (Grupa Nieńców)’s Viaplay Usługa przesyłania strumieniowego jest dostępna w każdym kraju skandynawskim pod adresem EstoniaI Łotwa I Litwa, i w Polska. Viaplay Zostanie uruchomiony w USA w 2021 roku i Holandia w 2022 r., a kolejne rynki do końca 2023 r. Prowadzimy usługi nadawcze, kanały telewizyjne, stacje radiowe i firmy produkcyjne, a naszym celem jest opowiadanie historii, wpływanie na życie i poszerzanie światów. Siedziba główna w Sztokholm Z globalnym widokiem, Grupa Nieńców Notowany na sztokholmskiej giełdzie Nasdaq („NENT A” i „NENT B”).

O Firma Astrid Lindgren
Ma dzieci i wnuki Astrid Lindgren Firma Astrid Lindgren. W firmie pracuje obecnie 16 pracowników, z których większość to eksperci w różnych dziedzinach prawa autorskiego. Znajdujemy się w Sztokholm, ale nasza działalność obejmuje cały świat. Fundamentem, na którym zbudowana jest nasza praca, jest miłość Astrid Lindgren i jej pracy. Jesteśmy przekonani, że świat potrzebuje Astrid Lindgren – być może teraz bardziej niż kiedykolwiek.

O Filmlance
Filmlance, A bengajski Inc. to jedna z wiodących firm produkcyjnych w Skandynawii, która stoi za uznanymi przez krytyków dramatami i filmami fabularnymi. Firma stworzyła globalną piosenkę zatytułowaną The Bridge, oryginalnie napisaną przez Hans Rosenfeld, które zostały sprzedane do ponad 180 krajów i dostosowane do ośmiu rynków, w tym Zjednoczone Królestwo/FrancjaI Singapur/Malezja i więcej. Ostatnie i nadchodzące osiągnięcia obejmują „Sukcesja” (SVT/Netflix), Beck (SVT), Morderstwa w Sandhamn, Top Dog i Beartown (HBO). Już wkrótce będzie remake Netflix Albo kultowy film z lat 90. Vinterviken.

zadzwoń do nas:
[email protected] (lub Mikołaja SmithaI Starszy Komunikacja Kierownik: +46 73699 2695)
[email protected] (lub Mateusz HuberKierownik ds. Korporacyjnych: +44 7768440414

READ  Koniec Ouija: wyjaśnianie pochodzenia zła

Pobierz obrazy w wysokiej rozdzielczości: flickr

Podążaj za nami:
nentgroup.com / Facebook / Twitter / Linkedin / Instagram

polityka prywatna:
czytać Grupa Nieńców Polityka prywatności, kliknij tutaj

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/r/nent-group-and-filmlance-adapt-astrid-lindgren-s–ronja-the-robber-s-daughter–as-major- viaplay-origin, c3410189

https://mb.cision.com/Main/16563/3410189/1464517.pdf

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/ronja-vargklamman-carl-johan-listherby, c2950908

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/ronja-helvetesgap-carl-johan-listherby, c2950907

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/ronja-map-carl-johan-listherby, c2950906

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/hans-rosenfeldt-photo-anders-thessing,c2950905

(c) 2021 r. wszystkie prawa są zachowane. , Źródło Komunikaty prasowe — angielski