Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W pewnym sensie Kristen Baransky jest pierwszą damą Buffalo. – Buffalo Rise

Autor: LM


Od dziesięcioleci jestem fanem Kristen Baransky. Jest niesamowitym talentem i wytrawną profesjonalistką, ale jakby tego było mało, z dumą ogłasza, że ​​urodziła się i wychowała w Buffalo w stanie Nowy Jork.

W każdym wywiadzie, jaki widziałem z Kristen Baransky, ani razu nie powiedziała ostrego słowa o swoim rodzinnym mieście.

Kilka lat temu, kiedy pojawiła się w programie telewizyjnym Sybil (Operacje recyklingu można zobaczyć na Roku) Wspomniała nawet o katolicyzmie swojego rodzinnego miasta Buffalo.

Mary Ann była tak pamiętną postacią Kristen Baransky, że książka Will & Grace kazała Megan Mulally wzorować Karen Walker na wzór Mary Ann dla Christine Baransky.

Chodzi o to, że Kristen przez lata wykorzystywała swoją sławę, by być bardzo miłą dla Buffalo i myślę, że nadszedł czas, aby zostać docenioną i nagrodzona poprowadzeniem Parady Dnia Dyngusa, uczestnictwem w polskim festiwalu lub oddaniem jej zaszczytu. Klucz miasta.

Zwykle staram się oddzielić talent od osoby, ponieważ przemysł rozrywkowy jest pełen utalentowanych idiotów, którzy są nierówni… a jednak ludzie słuchają tego, co mają do powiedzenia, tak jakby byli tak samo utalentowani we wszystkich aspektach swojego życia prywatnego, jak oni są w sztuce (co jest zasadniczo nieprawdziwe). Ale Kristen Baransky nie wpadła w tę pułapkę. O ile mi wiadomo, nigdy nie wypowiadała się na tematy polityczne, nie jest aktywistką, nie używa wulgaryzmów ani szoku jako substytutu talentu, ani nie używa go do podtrzymania sławy. Sława Kristen pochodzi z talentu i ciężkiej pracy, co czyni ją wzorem do naśladowania dla młodzieży z Buffalo.

Sława Kristen pochodzi z talentu i ciężkiej pracy, co czyni ją wzorem dla młodzieży z Buffalo.

Bardzo chciałbym zaprosić polską społeczność, polskich organizatorów festiwali, organizatorów Dyngus Day Parade i członka Rady Mitcha Novakowskiego, aby zadzwonili do jej agenta i zaprosili ją do Buffalo. Warto się nad tym zastanowić… a jeśli przyjedzie… Mam nadzieję, że Buffalo rozłoży jej czerwony dywan i pokaże jej gościnność, z której słynie miasto dobrych sąsiadów o dobrych intencjach.

W pewnym sensie Kristen Baransky jest pierwszą damą Buffalo (Broadway, film, telewizja, muzyka, taniec, aktorstwo). Czas oddać jej ten zaszczyt i innym, którzy z dumą deklarują, że urodzili się i wychowali w Buffalo.

Jest to szczególnie ważne teraz, ponieważ Buffalo przygląda się projektom Kensington Expressway, Scajaquada Creek, Scajaquada Highway, Bills Stadium oraz renowacji zabytkowych budynków i dzielnic. Nawet w najciemniejszych czasach Buffalo, kiedy przemysł ciężki i produkcja opuszczały pas rdzy… a Buffalo zburzyło ponad połowę swoich budynków i domów w swoim złotym wieku… Buffalo znów rośnie i zdobywamy krajowe i międzynarodowe uznanie dla wiele spuścizn, które pozostały.

Gdy nasze miasto przenosi się w przyszłość, potrzebujemy kogoś takiego jak Christine Baransky, aby przypomnieć nam, że wciąż możemy być biednym miastem, ale jesteśmy bogaci w sposób, którego nie da się zmierzyć z pieniędzmi. Musimy przypomnieć sobie tę prawdę, aby zabrać ją ze sobą, budując przyszłość naszego miasta.


Wyróżnione zdjęcie: Christine Baransky na rozdaniu Romy TV Awards (Pałac Cesarski Hofburg w Wiedniu) | Plik jest na licencji z rozszerzeniem kreatywne wspólne Uznanie autorstwa w skoroszycie — na tych samych warunkach 3.0 licencja. Autor: Manfred Werner (rozstrzygać).