Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„W sprawę zamieszany jest Barack Obama” – internauci łączą wizytę byłego prezydenta USA na Downing Street ze spiskiem Kate

„W sprawę zamieszany jest Barack Obama” – internauci łączą wizytę byłego prezydenta USA na Downing Street ze spiskiem Kate

Od chwili spotkania byłego prezydenta Baracka Obamy z prezydentem Wielkiej Brytanii Rishim Sunakiem w zeszły poniedziałek w Internecie ludzie zaczęli wyrażać różne poglądy.

W związku z wizytą Obamy w Londynie pojawiają się pytania dotyczące jego zaangażowania w aferę Kate Middleton. (AFP)

Motywacja transatlantyckiej podróży Obamy doprowadziła do gry w domysły, że przyczyną może być zniknięcie Kate Middleton z oczu opinii publicznej, ale podobnie jak w przypadku innych teorii, nie została ona ani potwierdzona, ani zaprzeczona.

Hindustan Times – Twoje najszybsze źródło najświeższych informacji! Czytaj teraz.

Opinia publiczna po raz pierwszy usłyszała o tej sprawie, gdy w styczniu pojawiła się informacja, że ​​Kate Middleton zaginęła na operacji jamy brzusznej. Sytuacja pogorszyła się, gdy później w powietrzu pojawiła się informacja, że ​​zdjęcie z Dnia Matki, które opublikowała w mediach społecznościowych, aby udostępnić, było „zmanipulowanym” i „zredagowanym”.

Jednak księżna Walii przeprosiła, stwierdzając, że zdjęcie było „wyczynem kaskaderskim” wykonanym przez fotografa „amatora”, który wpadł na pomysł wypróbowania nowych sztuczek montażowych. To wyznanie pogłębiło zamieszanie, bo trudno byłoby ludziom uwierzyć, że ktoś należący do rodziny królewskiej, słynącej z ogromnego bogactwa, miałby się tym pobrudzić. A skoro już o tym mowa, zasugerowano również, że Middleton pojawił się na niektórych z farm, o których krążą plotki, w Windsorze, ale jedyne dostępne dowody to dowody werbalne i wizualne.

Przeczytaj także| Dlaczego internauci uważają, że kobieta w filmie z farmy Windsor to nie Kate Middleton? Pojawiło się kilka pytań

Netzeins stale używa memów z Obamą i Kate

Gdy ta historia dobiega końca, wizyty Obamy w Wielkiej Brytanii wywołały wiele humorystycznych komentarzy w mediach społecznościowych.

Jeden z użytkowników X (dawniej Twittera) zamieścił komentarz, w którym napisał: „Jeśli ktoś ma uzyskać odpowiedzi na temat Kate Middleton, to jest to Barack Obama”.

Inny powiedział: „Obama nie mógł już tego znieść. Poszedł dowiedzieć się, co się stało z Kate Middleton”.

READ  Putin próbuje bronić inwazji na Ukrainę w przemówieniu w D-Day

„Iluminaci w pełni się ujawnili” – powiedział jeden z doświadczonych użytkowników.

Jeden z wizjonerskich użytkowników spekulował: „Obama jest tutaj, aby zapytać Sunaka o Kate”.

Wydaje się, że wizyta Obamy w Sunaku to tylko kwestia międzynarodowej dyplomacji, ale co, jeśli tak nie jest? Co by było, gdyby pierwszy czarny prezydent Stanów Zjednoczonych był w pobliżu i narysował coś dla Kate? Warto zaznaczyć, że były prezydent ma bogatą historię związaną z rodziną królewską. Może jest tam, żeby zakończyć katastrofę.

Przeczytaj także| Ilu obserwujących Kate Middleton zyskała w wyniku wpadki „zredagowanego” zdjęcia rodzinnego?

Pomijając humor, podróż byłego prezydenta do Wielkiej Brytanii miała ważny cel. „Politico” poinformowało, że Obama był w Londynie, aby wziąć udział w wydarzeniu Fundacji Obamy i skorzystał z okazji, aby spotkać się z Sunakiem przy herbacie. Ich rozmowa poruszyła wiele ważnych tematów, a głównym tematem była sztuczna inteligencja.