Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Walka Anglii zamienia się w popiół, a Australia obraca gwóźdź | Prochy 2021-22

Kiedy England Brains Foundation Jimmy Anderson i Stewart Broad zwrócili Gabbę, wierząc, że mogą działać w świetle reflektorów w Adelajdzie, można uczciwie założyć – choć możemy nie być pewni – że przewidziany scenariusz nie był skrzyżować ich znacznik z nietoperzem.

Oto jednak, dwóch najgorętszych angielskich zawodników łączy się w środku, a Mitchell Stark był oddany nowej, jednolicie różowej piłce Kookaburra w swojej dłoni. Specjaliści od pałkarzy nad nimi wcześniej spowodowali ostatni makabryczny krach, tłum się podniósł, słynna tablica wyników na trawiastej skoczni z czasów edwardiańskich wskazywała 220 na dziewięć, a deficyt wyniósł 253 wyciągi. Zatoka wydawała się bardziej uczciwa.

Przygotuj się na szok, ale oni całkowicie tego nie zrobili. Zamiast tego, głównym pozytywnym czynnikiem w nieco zastraszającej 10 pozycji na 16 bramek była klarowność Broada po założeniu jednego z wielu zastraszających bramkarzy Jhye Richardsona w sieci. Przynajmniej Stark nie potrzebował dużo czasu, by zakończyć tę torturę ogonem, zanim wrócił do codziennej pracy starej gwardii Anglii jako Steve Smith, po tym, jak zaplanował 236 angielskich graczy, ponownie wybrany do odbijania.

Na tej podstawie cztery lata temu, kiedy był pełnoetatowym kapitanem Australii, a nie wsparciem wcześniej wywieranego przez Pata Cumminsa, podjął tę samą decyzję i jego drużyna doświadczyła nocnego terroru, zanim w końcu odniosła zwycięstwo. Tym razem spadła tylko jedna bramka, David Warner podpalił się na 13, kiedy zadzwonił do Marcusa Harrisa na rundę, której nie było, ale Australia zamknęła się na 45 o jeden, ponieważ ich przewaga wzrosła do 282 rund.

Być może jednym z najbardziej niepokojących aspektów ostatniego błędu Anglii w trasie była najlepsza akcja nadchodząca, gdy Wielka Brytania wciąż leżała w łóżku. Po utracie dwóch tanich bramek poprzedniego wieczoru i późnej burzy, która nie oszczędziła dalszych szkód, Joe Root i David Malan przeprowadzili spokojną pierwszą sesję 123 rund w jasnym świetle słonecznym, podczas której obaj mężczyźni powrócili na skrzydło niepokonani w wieku 57, 57 i 68 lat. odpowiednio.

Root wspinał się po drabinie w większości przejazdów testowych w roku kalendarzowym, wyprzedzając Sunila Gavaskara, Sachin Tendulkar i Michaela Clarke’a, by zająć czwarte miejsce na liście wszech czasów z 1606, podczas gdy Malan, pomimo wyzwania z rzutu rożnego Nathana Leona, zajmował czwarte miejsce. razy, jak wysokie garnki na stole bilardowym. Nawet Smith zdradził część swojego zniecierpliwienia, gdy krzykliwy Michael Nesser namawiał go do spalenia recenzji. Na 140 za dwoje, choć wciąż 333. w tyle, Anglia miała przyczółek.

Jednak jedną z największych różnic między dwoma zespołami w tym meczu testowym jest różnorodność, którą Australia ma nawet bez Cumminsa i kontuzjowanego Josha Hazlewooda; Nowości, takie jak lewa ręka, przednie koło, prędkość i wzniesienie, a wszystko to wspierane przez najlepszych graczy z lepkimi rękami. A w drugiej sesji ta odurzająca mieszanka została opowiedziana niemal natychmiast, wraz z upadkiem 4 na 19 z powodu serii śledczego giganta Camerona Greena do korzenia, odnajdując przewagę po raz drugi w serii.

Znajdując się w klatce sześciu kolejnych dziewcząt, które dzielili po przerwie Greene i Leon, śmierć Roota w wieku 62 lat była ósmym pobytem w Australii od pół wieku, ani razu nie uderzając w potrójną cyfrę. Znajome uderzenie rakiety podsumowało gniew kapitana reprezentacji Anglii, uczucie, które pogłębiło się dopiero, gdy Smith szybko wrócił do Starca, strzelił luźno Malan swoją piątą piłką w 80 i wrzucił kolejną w obręcz.

Steve Smith łapie Joe Roota z Bowling Cameron Green. Zdjęcie: Dave Hunt/AAP

Jeśli strata dwóch odbijających w ciągu 15 minut była wystarczająco zła, to prawdopodobnie to, co nastąpiło później, było jeszcze bardziej niepokojące. Ole Pop ma 22 występy w swojej karierze testowej, jednak pomimo tego, że jest niskim, zwartym i prawą ręką, jakoś zmaga się z brakiem spinu w prawej ręce. Więc kiedy właściwie przeglądał poduszkę nietoperza przyklejoną do pięciu ciosów z jego łokcia, całkowity brak planu gry Lyona rozpoznał odsłonięte dwie piłki później, kiedy tańczył na boisku i wykonał ostre podanie krótką nogą.

Joss Butler, 33 występy z Bobem, po prostu kontynuował mecz testowy horroru, a wina tych dwóch centurionów z pierwszego inningu, Marnusa Labuchagny, została spotęgowana, gdy uderzył 15 piłek i jeszcze niedaleko od niej przybył, aby wykonać cięcie w poprzek. go od Starca i ponownie przeleciał nad krawędzią. W wdzięcznych rękach. Podczas Pucharu Świata T20 strzał zwykle dawał czwórkę, ale te krótkie talenty nie zostały jeszcze przeniesione.

Pomimo rywalizacji z Benem Stokesem i Chrisem Wooksem przed drugą połową, sesja 56 rzutów na cztery bramki była dobrym zwrotem dla Australii – a Lyon i tak zapłacił za to w apelacji. Boisko na Adelaide Oval, nawierzchnia, którą pomagał ustawić w ciągu dnia, gryzie i trzyma wodze przez cały dzień. W krótkich odstępach czasu uderzył dwa razy, rzucając Woakes na 24. piłkę po tym, jak została znokautowana przez kilka dodatkowych zbiórek i pierwszego Robinsona lbw na kaczkę.

The Spin: Zarejestruj się i otrzymuj nasz cotygodniowy e-mail na temat krykieta.

Stokes, stojąc na spalonym dachu, nie miał innego wyjścia, jak tylko uderzyć się w ramię w tym momencie i chociaż jeden z nich minął szóstkę Lyonu, dał angielskim fanom nieco światła w mroku, imponujący powrót zielonych sprawił, że uciekł z boiska. bramka. Inside the edge za 34, co skłoniło Andersona do ostatniego wściekłego występu na 11. miejscu.

Powiedz wszystkim, że Anglia przegrała osiem do 86, tylko dziewięć lepiej niż w podobnym drugim biegu na Gabbie. Drużyna mówiąca o wielkich liczbach zawisła na planszy 400 razy tylko raz w ostatnich 20 meczach, podczas gdy kaczki dla mistrza Butlera i Robinsona zajęły w tym roku 48. miejsce dla Anglii. Zostały im trzy rundy, aby dryblować rekord, 54 sety w 1998 roku, ale w tym tempie nie byś ich w tym wspierał.

READ  Jak oglądać, aktualizacje deszczowe, bezpłatny dostęp do transmisji, pogoda