Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Warner „skończył” potwierdza australijską emeryturę

Warner „skończył” potwierdza australijską emeryturę

David Warner potwierdził, że po raz ostatni zagrał przed swoimi domowymi kibicami w australijskich barwach w trzecim T20 przeciwko Indiom Zachodnim.

Krykiet: Zdobądź najlepsze granice dzięki 81-runkowemu zwycięstwu Australijczyka Davida Warnera przeciwko Indiom Zachodnim w trzeciej rundzie T20 w Perth.

Na zakończenie wspaniałego lata, podczas którego Warner odszedł z krykieta Test i ODI, 37-latek potwierdził, że będzie także grał w reprezentacji narodowej na własnym boisku.

Ma jednak nadzieję, że dostanie ostatnią szansę na czerwcowych Mistrzostwach Świata T20.

Oglądaj Australia kontra Indie Zachodnie w Kayo Sports. Każdy Test, ODI i T20I jest dostępny na żywo bez przerw reklamowych podczas gry. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Warner sprawił, że Australia wyglądała, jakby była w stanie dogonić Indie Zachodnie 6/220, trafiając 50 z 25 piłek, po czym osiągnął 81 z zaledwie 49 piłek, po czym został wyrzucony z gry w swojej ostatniej rundzie w Australii.

Ale kiedy Warner upadł, podobnie było z australijskimi rundami, a goście wygrali 37 runami.

Początek zakończył się z hukiem, gdyż został wybrany Graczem Serii po zdobyciu dwóch półwieczy w serii składającej się z trzech meczów, z 173 biegami na poziomie 57,66, co zapewniło mu miejsce w samolocie na mundial.

Jednak po turnieju Warner przyznał, że zamyka kurtynę przed swoją międzynarodową karierą.

„Nie, nie, czuję się naprawdę dobrze” – powiedział Warner w wywiadzie dla Adama Gilchrista.

„Nadszedł czas, aby młodzi ludzie przyszli i zaprezentowali swój talent. Mamy tu wielki talent, a w drużynie jest obecnie wielu zawodników z Perth. Jesteśmy w dobrej sytuacji, aby przyszłość.”

Cóż za wspaniała podróż, Davey! Zdjęcie: Paul Kane/Getty Images

Warner potwierdził, że był to jego ostatni mecz u siebie w australijskich barwach. Zdjęcie: Fox Sports

Warner podpisał trofeum serii i podarował je młodemu fanowi. Zdjęcie: Paul Kane/Getty Images

„Możemy potwierdzić, czy to ostatni raz, kiedy zobaczymy Davida Warnera w australijskich barwach na australijskiej ziemi?” – wyjaśnił Gilchrist.

READ  Muhammad Siraj upuścił wideo Haseeba Hamida

„Właściwie to tak” – powiedział Warner.

Przemawiając po meczu, australijska legenda Mike Hussey powiedział, że to „wielki moment”.

„Miejmy nadzieję, że pojedzie na Puchar Świata, ponieważ nadal wygląda świetnie i jest w tak samo dobrej formie jak zawsze” – powiedział Hussey.

Biorąc pod uwagę serię meczów z Nową Zelandią przed indyjską Premier League przed Pucharem Świata, wciąż jest mnóstwo krykieta do rozegrania.

37-latek powiedział, że ten czas wykorzysta na „odświeżenie się” i spędzenie czasu z rodziną, co zwykle jest luksusem w coraz bardziej napiętym kalendarzu międzynarodowym.

„Odpoczywam i spędzam czas z dziewczynami” – Warner powiedział o swojej żonie Candice i trzech córkach.

„Nie jestem pewien, czy to mnie odświeży, ale wspaniale będzie spędzić z nimi czas, pracować nad ich edukacją i sportem oraz czuć się jak w domu, w moim łóżku”.