Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Weekend Warrior: Razer ma sprzęt, który pomoże Ci transmitować Twój startup

Razer nadal dostarcza urządzenia, które działają dla użytkowników we wszystkich obszarach informatyki. Urządzenia peryferyjne zwiększające produktywność, gadżety do gier, a teraz coś dla graczy strumieniowych. Nowe dodatki skupiają się na tym drugim, co pomaga streamerom zacząć.

Kiyo X . kamera internetowa

Często użytkownicy mogą wpaść w pułapkę cen produktów, bez względu na możliwości. ten QX Jest to kamera internetowa, która może zapewnić wysoką rozdzielczość FPS i Full HD. Strumieniowanie w rozdzielczości 1080p 30 kl./s lub 720p 60 kl./s z opcjami, które można dostosować za pomocą oprogramowania Synapse firmy Razer.

Jeśli pracujesz lub przesyłasz strumieniowo w warunkach słabego oświetlenia lub przy jasnym źródle światła — takim jak okno — za tobą, najprawdopodobniej pojawi się ono jako sylwetka. Włączenie Razer Virtual Ring Light, aplikacji oświetleniowej, która wykorzystuje ekran komputera jako źródło światła, znacznie poprawi jakość wideo. Elastyczność instalacji sprawi, że Kiyo X będzie działał w wielu ustawieniach.

Chociaż cena 139,00 USD może wydawać się nieco droga, jeśli szukasz wysokiej jakości i bardzo wydajnego aparatu, warto zainwestować. W szczególności, jeśli zainwestowałeś już w inny sprzęt Razer w celu zapewnienia kompatybilności z Synapse.

Skaner Ripsaw X

Krok boczny od samodzielnej kamery internetowej, ale świetny sposób na naprawdę ulepszenie transmisji strumieniowej. Dedykowana karta przechwytująca umożliwia przechwytywanie filmów w rozdzielczości do 4K i strumieniowanie ich z prędkością 30 klatek na sekundę. Oznacza to, że możesz użyć przenośnej kamery, a nawet lustrzanki cyfrowej do transmisji treści: wszystko, czego potrzebuje kamera, to port HDMI lub USB 3.0.

ten Wyrzynarka X Oferuje rozwiązanie w postaci karty przechwytującej typu plug and play, dzięki czemu nie trzeba instalować na urządzeniu określonego sprzętu ani oprogramowania do przechwytywania. Ripsaw X jest od razu kompatybilny z najpopularniejszymi platformami streamingowymi, w tym Twitch, Facebook i YouTube.

READ  EB Games po cichu zmieniło swój nakład na Nintendo Switch OLED – aktualizacja: EB Responds

Sprzedając za 239,00 AU$ – bardzo rozsądną cenę – Ripsaw X to dobra inwestycja, która poprawi Twoją transmisję i potencjalną publiczność.