Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Weteran SYDNEY, Luke Parker, grozi poważnym zakazem za hit, w wyniku którego Josh Smith z Frankston trafił do szpitala

Weteran SYDNEY, Luke Parker, grozi poważnym zakazem za hit, w wyniku którego Josh Smith z Frankston trafił do szpitala

Weteran Sydney Swans, Luke Parker, z pewnością zostanie zawieszony przez EFL po ciężkiej kolizji z zawodnikiem drużyny Frankston, Joshem Smithem, w piątek.

Parker, którego nie widziano w tym sezonie na poziomie AFL pomimo rekonwalescencji po złamaniu ręki, którego doznał przed sezonem, czwarty tydzień z rzędu grał na niższym szczeblu rozgrywek, kiedy podjął pochopną decyzję.

Obejrzyj wideo powyżej: Luke Parker jest w trudnej sytuacji, jeśli chodzi o najlepszy wynik w VFL.

Analiza transmisji na żywo, lokalna piłka nożna i najważniejsze wydarzenia za darmo 7plus

Parker przebiegł obok piłki i mocnym uderzeniem podał ją Smithowi w drugiej połowie meczu rezerw Swans z Frankston na stadionie Kinetic w piątkowy wieczór.

Piłka była ponad pięć metrów za byłym kapitanem Swans, kiedy wyciągał Smitha, który z urazami twarzy trafił do szpitala.

Prawdopodobnie doznał urazu kości policzkowej.

Parker zostanie zawieszony przez VFL, co sprawi, że będzie niedostępny w selekcji do AFL w czasie, gdy wydawało się pewne, że otrzyma powołanie.

Po dominującym miesiącu w drużynie rezerw Parkerowi zwolniło się miejsce w pierwszym składzie przez kontuzjowanego Robbiego Foxa, który doznał kontuzji w piątkowym meczu z Carltonem, i prawdopodobnie kolejne miejsce w składzie Chada Warnera, który może zostać zawieszony za uderzenie. Marka Bitonneta.

Moment, w którym Parker poskładał Smitha w całość.
Moment, w którym Parker poskładał Smitha w całość. kredyt: @AFL

Jednak teraz będzie musiał poczekać trochę dłużej, aż będzie mógł wrócić do NFL.

„Widzę, że w pewnym momencie wróci do zespołu” – powiedziała Kate McCarthy w programie Armchair Experts.

„Myślałem, że z powodu kontuzji (Robbiego) Foxa odbędzie się to w przyszłym tygodniu.

„Ale z tego, co widzieliśmy na ziarnistym materiale filmowym, myślę, że zostanie on poddany szczegółowej analizie.

READ  Wiadomości o drużynie, Runda 13, W domu i na wyjeździe, Tytani kontra Kowboje, Pantery kontra Buldogi, Morskie Orły kontra Wojownicy, Poszukiwacze kontra Koguty, David Fifita, Karl Lawton, Jason Saab, Pochodzenie

„To był blok bez piłki, złapał go, piłka minęła go, a następnie pchnął wysoko.

„Z wszystkiego, co widzieliśmy w tym roku do tej pory, na pewno będzie to trwało co najmniej tydzień, co oznacza, że ​​będzie poza zespołem przez kolejny tydzień, ale powiedziałbym, że to coś więcej”.

Adam Cooney powiedział, że zajmie to więcej niż tydzień.

„Osiem czy dziewięć lat temu nazwałbyś go idealnym pasterzem dla następnego faceta. Teraz wiesz, że nie możesz tego zrobić” – powiedział.

„To było bardzo niepotrzebne i jeśli plotki o kontuzjach okażą się prawdziwe, czeka go kilka tygodni pauzy na ławce rezerwowych, co jest niefortunne, ponieważ po kontuzji Foxa powstała otwarta przestrzeń, w którą być może mógł wejść”. wewnątrz).”