Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiadomości transferowe, Brisbane Bronco, Jamain Izaco, Teveta Bangay Jr., West Tigers, Michael Maguire

Wyzwania zarządzania Jamayne Isaako, które pozostaną na miejscu po tym, jak on i jego kolega z drużyny Tevita Pangai Jnr zostaną powiązani z Wests Tigers.

Foxsports.com.au Wiadomość pojawiła się w środę wieczorem Trener Tigers Michael Maguire, CEO Justin Pascoe i Chief Recruitment Adam Hartigan polecieli z Sydney do Brisbane.

Następnie potwierdzono, że Trylogia Tygrysów była skierowana na Tevitę Pangai Jnr i Jamayne Isaako, gdy Brisbane chce naprawić swoją listę odmieńców.

Oglądaj mistrzostwa na żywo i na żądanie NRL Telstra Premier 2021 bez przerw na reklamy podczas gry. Nowy w Kayo? > Skorzystaj z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego już teraz i od razu zacznij strumieniować>

Bronco zbliża się do Josha Hodgsona? | 1:17

Maguire został zapytany o podróż, kiedy w czwartek rozmawiał z mediami, ale milczał.

„Nie komentuję graczy, na których patrzymy. Jestem teraz w ruchu, a moją misją jest upewnienie się, że jako klub nadal się rozwijamy”.

„Więc z kimkolwiek rozmawiamy, jest częścią pracy. Wszyscy to robią, a jutro mamy wielki mecz, na którym się skupiam”.

Chociaż może być zainteresowanie ze strony tygrysów, tego samego nie można powiedzieć o zarządzaniu Brisbane i Isaco z Channel Seven Chris Gary stwierdził, że byli „zdeterminowani”, że pozostanie na miejscu.

Kolejnym tygrysem, którego przyszłość jest w powietrzu, jest Moussa Mbeye, chociaż Maguire był na przekór, który będzie w klubie do końca 2021 roku.

Dzieje się tak po tym, jak trener Dragons, Anthony Griffin, powiedział, że rozmowa o zmianie Baye w połowie sezonu „ostygła”.

„W tym tygodniu miało być dobrze, ale myślę, że przeziębili się” – powiedział Griffin.

„Najwyraźniej pokazali mu go mniej więcej miesiąc temu.

– Miał, jak zrozumieliśmy, szansę na opuszczenie klubu. To taki elegancki zawodnik, więc byliśmy zainteresowani. Może pytanie do nich.

READ  Nestori Irankunda ma ważny kontrakt z Bayernem Monachium, a gwiazda Adelaide United jest o krok od szokującego porozumienia

27-latek wciąż ma kontrakt, ale wcześniej w tym roku ogłosił, że zgodził się, że Tygrysy będą szukać nowego zespołu w 2022 roku.

Więcej wiadomości NRL

„Coś nie tak”: Cam Smith ujawnia prawdziwy powód decyzji o odejściu na emeryturę

Zwycięzcy i przegrani: Gracze przygotowują się do wzrostu i śmierci w ramach kampanii NRL

Milionowy człowiek do wysiadania | 02:37