Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wieczór panieński: Podsumowanie Jamesa Weira | Brock rzuca faworyta w walce przedmeczowej

Bachelorette nie kończy się gładko, a jeden z faworytów odchodzi po dużym starciu. James Weir podsumowuje.

Z półfinałami The Bachelorette on Ten i ARIA Awards na żywo na 9Now, nie było zbyt wiele, czego wcześniej nie widziałeś.

W środowy wieczór, zaledwie 24 godziny przed podjęciem ostatecznej decyzji, Brock została zmuszona do porzucenia faworytów po tym, jak duet starł się o plany na przyszłość.

Ale nie wszystko jest ponure i ponure. W jednym z najpiękniejszych telewizyjnych momentów dekady Brooke wyznaje swoją wieczną miłość do węglowodanów.

James Weir podsumowuje: Przeczytaj wszystkie streszczenia tutaj

Kto został? Darwida, Holly i Jamiego Lee. Ponieważ zbliża się koniec roku, a producentom kończą się kupony Red Balloon, zawodnicy są proszeni o organizowanie dat DIY.

Darwid kradnie dwie łodzie i zabiera Brooke wiosłując wokół losowego strumienia. To świetna wycieczka.

Mają jedną z tych relacji, w których bez względu na to, co robią, zawsze będzie to wyjątkowe. Rozmowa między nimi jest głośna. To idealne połączenie flirtu i wysokiego brwi.

„Kocham chleb” – powiedziała mu Brooke.

Nigdy nie czułem się bardziej reprezentowany w australijskiej telewizji.

I właśnie wtedy, gdy myślimy, że nie może być bardziej romantycznie, Brooke idzie i wznosi to na wyższy poziom.

„Czy mam coś na twarzy? Śluz?”, spytał Darwid.

Nie ma problemu, jeśli ma gluta, bo Darwid zainscenizował wannę z hydromasażem i może tylko spłukać jej twarz. Szczerze mówiąc, jacuzzi jest w porządku, ale niezbyt inspirujące. Jeśli wanna nie jest tak pełna sosu czekoladowego jak Ritchie i Alex Circa 2016, po prostu nie obchodzi nas to.

Następnego dnia nadszedł czas na randkę dla majsterkowiczów Jamiego-Lee. Organizuje spacer. oszczędny! To praktyczny pomysł, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że nie jest to ładny strój na wędrówki.

READ  Rozdziały peletonu nadchodzące na twoją następną przejażdżkę z Delty

„Był taki moment, w którym zamierzałam dzisiaj założyć moje trampki Gucci podczas wędrówek” – wspomina.

Gucci bezwzględnie musi współpracować z Katmandu. Wiatrówki Gucci. Być może zestaw wojskowych termosów Gucci.

„Kocham cię” – powiedział Jamie Lee do Brooke, gdy siedzieli przy ognisku.

piękne rzeczy. Właśnie to Brooke od początku chciała usłyszeć. Niemal czujemy się emocjonalnie, ile miłości jest dziś wieczorem. Jamie Lee kocha Brooke. A Brooke kocha chleb.

Nasza trzecia randka DIY nie jest taka jak inne. Nie ma osłony przeciwwietrznej śluzu ani gucci.

Od tego czasu minął tydzień Zwiedzanie kłopotliwego rodzinnego miasta Brooke z Holly – Okazuje się, że Holly nie chce dzieci, a Brooke może chcieć wrócić do Australii Zachodniej. Obie dziewczyny były pokojówkami. Byliśmy też głupcami vaep – Od początkuWszyscy myśleliśmy, że Holly to wygra.

„Mamy dziś duże problemy do omówienia. Nie chcę mieszkać w Australii Zachodniej, aby wychowywać rodzinę i nie chcę trójki dzieci” – mówi nam Holly.

To będzie bardzo trudna rozmowa. Zamykamy go na dachu budynku, kierujemy na niego kamerę, a następnie siadamy i obserwujemy, jak się rozwija.

„Szczerze mówiąc, WA nie jest w miejscu, w którym mogę siebie zobaczyć” – powiedziała Holly Brook, dodając, że ich związek wygląda na świetny przez kilka lat, ale potem staje się trudny, jeśli chcą innych rzeczy.

Obaj starają się być dyplomatyczni, ale gniew kipi pod powierzchnią.

„Szczerze mówiąc, część mnie jest taka, dlaczego nie powiesz mi tego wcześniej?” Brooke się uspokaja. „Chcę tylko wiedzieć… czego pierwotnie szukałeś? Na przykład, przyszedłeś do tego doświadczenia i czego szukałeś?”

„Nie mogę się doczekać, aby spędzić z kimś życie…” Holly zaczyna, zanim przerywa jej Brooke.

READ  Poznaj dyrektora generalnego odpowiedzialnego za globalną ekspansję Netflix

„Ale to nie ja… bo mówisz, że dajesz mi limit czasowy. Nie wiem, dokąd mam się teraz udać. Jeśli naprawdę to uprzedzasz, naprawdę narażasz nas na porażkę . Zasadniczo mówisz, że to uderzy w przeszkodę. Czy chcesz iść na kompromis?”

Teraz Holly powstrzymuje łzy. „Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że pierwotne miasta nie podlegają negocjacjom”, mówi o dzieciach i przeprowadzce po kraju.

Ale Brock jest skończony. Cały ten argument kręci się w kółko. Jest zmęczona i zdenerwowana. Na razie zrobiłbyś wszystko za cholerny kawałek chleba.

„(To) przenosi mnie z powrotem do dawnych związków, w których mówiliby: „Och, kocham cię, ale…” odchodzisz, wstajesz z kanapy i odchodzisz dramatycznym wyjściem.

Holly również próbuje uciec, ale producenci potrzebują przynajmniej jednego z nich do pozostania przed kamerą, więc zamykają drzwi i zamykają ją w kącie, gdzie płacze, podczas gdy członek załogi ją pilnuje.

„Nie chciałam, żeby ta rozmowa przebiegała w ten sposób” – płacze. „Przyjechałem tutaj, aby znaleźć miłość i bije mnie to w sercu, ponieważ prawdopodobnie tak się nie stanie”.

Oczywiście nie skończą razem – ale to jeszcze nie koniec. Producenci ściągają Brooke z powrotem i każą jej wykończyć go przed kamerą.

„Czuję w moim umyśle, że nie chcę zmuszać cię do poświęcenia czegokolwiek, czego nie chcesz” – powiedziała Holly. „Przyszedłem tutaj, szukając czegoś i muszę trzymać się broni. I nie wiem, czy możemy to ominąć. „

Przytulają się po raz ostatni. Potem Holly zabiera buty na zewnątrz i idzie do domu.

Później tej nocy myślałem o związkach. Między Holly i Brooke nigdy by się nie udało. I prawdopodobnie żadnemu z nas to się nigdy nie uda. Być może jedyną prawdziwą miłością – dla nas wszystkich – jest chleb.

READ  Polski muzyk przygotowuje się do wykonania swoich organów „Old Kirk” w Kirkcaldy

Twitter, Facebook: @hellojamesweir

Przeczytaj powiązane tematy:James Weir Streszczenie