Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wielki finał AFL 2023 Rozrywka

Wielki finał AFL 2023 Rozrywka

Śledź na żywo Wielki Finał AFL 2023 tutaj

Rozrywka Wielkiego Finału AFL 2023 już za nami, a głównym bohaterem występu przedmeczowego będzie międzynarodowy zespół rock and rollowy KISS.

Zapytany o samą grę wokalista Gene Simmons zażartował przed występem: „Prawdopodobnie będziemy mieć kilkoro dzieci biegających po okolicy”.

Zobacz szczegółowe informacje na temat rozrywek związanych z wielkim finałem AFL 2023.

Bogaty potwór ROOSTS atakuje Yarę | 01:30

Obejrzyj obszerną relację Fox Footy z ostatniego dnia w Kayo, w tym śniadanie z Wielkiego Finału i zawody Najdłuższego Kopnięcia, a także analizy najlepszego zespołu w branży. Czy jesteś nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

„Myślę, że to był najdłuższy pocałunek” | 03:14

Kto wystąpi przed meczem w ramach rozrywki Wielkiego Finału AFL 2023?

Międzynarodowy zespół rock and rollowy KISS wystąpi podczas rozrywki przed meczem podczas Wielkiego Finału Toyota AFL 2023.

KISS i wieloletni promotor australijskiej trasy koncertowej Andrew McManus wkroczyli, aby uratować to najważniejsze wydarzenie rozrywkowe po tym, jak Kylie Minogue i Crowded House odrzucili w ostatniej chwili zaproszenia do AFL.

Rock and Roll Hall of Famer, obecnie odbywająca światową trasę koncertową „End of the World”, wydała 44 albumy i sprzedała ponad 100 milionów albumów na całym świecie.

Lew zachwyca fanów historyczną wysokością 69,5 metra 01:29

„To dla nas zaszczyt być tutaj” – powiedział w czwartek wokalista legendarnego zespołu Paul Stanley.

„Australijczycy są podekscytowani, z pewnością tym meczem. Wyzwaniem będzie dla nas zagrać głośniej niż publiczność, ale damy z siebie wszystko.

W zawoalowanej nawiązaniu do rozczarowującego występu Meatloafa w Wielkim Finale 2011 Stanley powiedział: „Planujemy wysadzić wszystko w powietrze… i obiecujemy, że w menu nie będzie klopsów”.

Wielki finał AFL na żywo

READ  Ladies in Lavender, aby oświetlić scenę Peninsula
Członkowie zespołu KISSS Gene Simmons, Tommy Thayer, Paul Stanley i Eric Carr. Zdjęcie: Dylan Burns/AFL Images za pośrednictwem Getty ImagesŹródło: Getty Images

Przed meczem wystąpią także William Barton, pionier australijskiego gracza na didgeridoo, oraz Jess Hitchcock, aborygeńska piosenkarka i autorka tekstów mieszkająca w Melbourne, która swoim głosem urzekła australijską scenę muzyczną.

Na uświęcony stadion MCG powraca także wielki Mike Brady, aby wystąpić podczas parady emerytowanych zawodników.

Brady powiedział, że wprowadził niewielką modyfikację do swojego klasycznego hymnu piłkarskiego „Up There Cazaly”, aby uczcić pamięć zmarłego w tym miesiącu Rona Barassiego, który zmarł w wieku 87 lat.

„W związku ze śmiercią wielkiego Ronalda Del Barassiego… pomyślałem, że dobrze będzie to tam umieścić, więc nie uprzedzając się… właśnie dodałem trochę o Barassim” – powiedział Brady.

Błyskawica Maks! Kot SPANKS Zawodnicy sprinterscy | 01:08

Kto wystąpi w przerwie meczu w ramach wielkiego finału AFL 2023?

Po raz szósty australijski piosenkarz Mark Seymour wystąpi podczas Wielkiego Finału AFL wraz ze swoim zespołem oraz gościnnym występem Kate Miller-Heidke.

Seymour powiedział, że jest podekscytowany możliwością „śpiewania piosenek na cześć naszej gry” w tak ważnym dniu.

„Nigdy nie jestem bardziej zdenerwowany niż gra tutaj na trawie” – powiedział o MCG.

„To ogromne wydarzenie i niezwykle potężne uczucie… i ktokolwiek wygra pierwszą połowę, musi to przyswoić sobie przed koncertem jako część swojej psychiki”.

Marka Seymoura i Kate Miller Heidke. Zdjęcie: Dylan Burns/AFL Images za pośrednictwem Getty ImagesŹródło: Fox Sports

AFL EGM Commercial i agentka Kylie Rogers powiedziała: „Mark Seymour to jeden z najbardziej utalentowanych australijskich piosenkarzy i autorów tekstów. Jego piosenka Holy Grail jest nieoficjalnym hymnem finałów piłkarskich i wykonanie jej w przerwie przed stadionem będzie absolutną przyjemnością 100 000 fanów na stadionie i miliony oglądające w domu.

READ  Taron Egerton Film Netflix „Trzymaj się”: co wiemy do tej pory

„Mamy teraz duży międzynarodowy zespół stadionowy wraz z eklektyczną i kreatywną grupą lokalnych talentów muzycznych, gotowych do zorganizowania spektakularnego występu podczas największego meczu w australijskim kalendarzu sportowym i wokół niego”.

Kto zagra australijski hymn narodowy podczas Wielkiego Finału AFL 2023?

Wielokrotnie nagradzana piosenkarka i autorka tekstów Kate Miller-Heidke przyjmie prestiżową rolę wykonania hymnu narodowego przed publicznością MCG.

„To piękny moment bycia razem” – powiedziała.

„To naprawdę wspaniały moment, kiedy możemy zdać sobie sprawę, że to, co nas łączy, jest znacznie większe niż to, co nas dzieli”.

Arkusz rozgrywki z Wielkiego Finału AFL 2023 (cały czas AEST)

12.15: Wielki Finał Sprintu

12:38: Wielki finał wyścigu sprinterskiego

13:31: Wielka parada finałowa

13:36: Występ Mike’a Brady’ego

13:42: Rozrywka przed meczem – występ KISS

14:11: Sędzia wchodzi i przekazuje piłkę na mecz

14:13 do 14:16: Wchodzą drużyny Collingwood i Brisbane

14:24: Trofeum Premier League 2023 wręcza Josh Kennedy, Ambasador Premier League Trophy

14:25: MC Hamish McLachlan – Wprowadzenie Witamy w kraju

14:25: „Witajcie na wsi” – wujek Colin Hunter Jr.

14:26: Hymn narodowy wykonuje Kate Miller-Heidke

14:28: Rzuć monetą

14:30: Rozpoczyna się Wielki Finał AFL 2023