Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wielki wstyd budżetowy, który wciąż przynosi zysk, znajduje spokój w przepływie

Przez Paramount

Jest wielu pretendentów, którzy zasługują na włączenie do rozmowy, jeśli chodzi o wymienianie najgorszych wysokobudżetowych filmów w historii kina, ale bardzo niewielu wymienia przypadek silniejszy niż M. Noc Shyamalan. ostatnie powietrze.

To bardzo niefortunne, że bezpośrednia adaptacja tak ukochanego materiału nastąpiła podczas gwałtownego zejścia nominowanego do Oscara filmowca w krytyczny kryzys, ale trudno to sobie wyobrazić aż do kulminacji. Szósty zmysł lub Niezniszczalny-era Shyamalan mógł nadać temu konkretnemu gównie wiele wyrafinowania.

ostatnie powietrze

Nie tylko fanem obraz symbolu To jest ochydne ostatnie powietrze Film z pasją, który cieszył się również popularnością wśród szerokiej publiczności. Pięć procent wyniku w Rotten Tomatoes jest zawstydzające, podczas gdy saga fantasy zdobyła także pięć Razzies, w tym Najgorszy obraz, Najgorszy reżyser, Najgorszy scenariusz i Najgorsze nadużycie 3D.

Niewiarygodne jednak, że 319 milionów dolarów w kasie przy budżecie 150 milionów dolarów gwarantuje, że zarobiła na swoim występie w teatrze (nawet jeśli uwzględnisz koszty marketingu i dystrybucji), nawet jeśli Paramount nie może działać wystarczająco szybko, aby anulować ofertę. Jakieś plany na dwie kolejne części, aby ukończyć trylogię.

Może to nie był czas na reputację niesławnej katastrofy, ale abonenci transmisji wydawali się wybaczać. według FlexPatrolA ostatnie powietrze Stał się jednym z najczęściej oglądanych tytułów w rankingu Prime Video, pozostawiając nam żal z powodu nieszczęśliwych ludzi, którzy ostatecznie poddali się przerażającym 103 minutom.

READ  Kim Kardashian sprząta w chirurgii plastycznej i wypełnieniach