Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Margot Robbie została „upokorzona” uwagą wywołaną strzałem Barbie

Czy jest bardziej wyczekiwany nadchodzący film niż Barbie, adaptacja filmu fabularnego, o której nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy?

Gdyby reakcja na ujawnione zdjęcia Margot Robbie i Ryana Goslinga, ozdobione jasnymi kolorami, była czymś, do czego można by przejść, byłby to ruch kulturowy.

Różowy Fluoro! Żółty rozświetlacz! Technicolor Maski! Odkurz swoje gokarty, bo to będzie rzecz. Przygotuj się na „Barbiecore”, bo na pewno nadchodzi.

Ale Te same zdjęcia, które wywołały podekscytowanie Wśród hoi polloi jest dokładnie to, co utrudniało życie gwiazdom i produkcji.

Ruby ujawniona Jimmy’emu Fallonowi w dniu Dzisiejszy pokaz „Poczuli się przestraszeni” reakcją na zdjęcia.

– Nawiasem mówiąc, nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo się baliśmy – powiedział Robbie. „Wyglądamy, jakbyśmy się śmiali i dobrze się bawili, ale umieramy w środku. Śmierć. Pomyślałem:” To najbardziej upokarzający moment w moim życiu. „

Robbie powiedział, że kręcenie scen plenerowych w Los Angeles zawsze przyciągnie uwagę – nie całkiem pasowały – ale była zaskoczona poziomem, jaki osiągnął.

„Wiedziałem, że mamy trochę plenerowych elementów do nakręcenia w Los Angeles. Wiedziałem, że gdy raz zrobisz na świeżym powietrzu, zostaniesz spoliczkowany. Prawdopodobnie byłby mały tłum ludzi, którzy by to zauważyli, ponieważ, wiesz, jesteśmy trochę wyjątkowy w tych strojach”.

„Więc wiedziałem, że będzie trochę zainteresowania i może pojawią się tam jakieś zdjęcia, ale nie tak, jak to się stało.

„To było jak szalone. To było tak, jakby setki ludzi obserwowały cały czas.”

lalka Barbie Jest źródłem nagłówków nagłówków od czasu ogłoszenia tej wersji projektu w 2019 roku. Udział znanych aktorów i filmowców, w tym Robbiego i Goslinga, reżysera i współscenarzystki Grety Gerwig oraz współscenarzysty Noah Baumbacha, oznacza, że ​​oczekiwania wykraczają daleko poza kreatywne standardy Barbie w łabędziem jeziorze.

READ  "Znam tylko kilka słów po polsku!" Czy wiesz, że te gwiazdy mają korzenie w Polsce? | zabawa

Niewiele wiadomo na temat fabuły, ale istnieją zapewnienia, że ​​w filmie będzie wiele Barbie i Kenów z innymi wersjami, w tym Simu Liu, Issa Rae, Ncuti Gatwa i Hari Nef.

W obsadzie znaleźli się także Emma Mackie, Will Ferrell, Kate McKinnon, America Ferrera, Alexandra Shipp, Michael Cera, Kingsley Ben Adair i Emerald Fennell.

Komedia romantyczna została wyprodukowana przez LuckyChap Entertainment firmy Sony i Robbiego.

lalka Barbie Jego premiera zaplanowana jest na lipiec 2023 roku.