Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Will Smith gra ojca Wenus i Sereny Williams – / Film

Historia Wenus i Sereny Williams zostaje potraktowana na dużym ekranie Król Ryszard. Ale ten następny ruch nie jest taki Technicznie Biografia Wenus i Sereny. Zamiast tego film skupia się na ich dzieciństwie i tym, jak osiągnęli świetność dzięki pomocy ojca i trenera Richarda Williamsa, który ich grał Will Smith. pierwszy Król Ryszard Właśnie pojawił się zwiastun, który pokazuje, że Smith naprawdę do tego dąży i wychodzi ze swojej strefy komfortu, aby: Przedstawiać, wraz ze zmianą głosu. Nie zdziw się, jeśli Warner Bros. zapłaci. To jest – i Smith – interesujące na sezon nagród.

Zwiastun Króla Ryszarda

Historia Wenus i Sereny Williams opowiedziana jest oczami ich ojca w: Król RyszardNowy film wyreżyserowany przez Rinaldo Marcos Green. Will Smith gra Richarda Williamsa, podczas gdy Sania Sydney On jest Venus Williams i DrTo jest Singleton To jest Serena Williams. W obsadzie znalazły się również Jan Berthali Tony Goldwyn, I Dylan McDermottNS.

Podczas gdy wsparcie i coaching Richarda Smitha są tutaj najważniejsze, Berthal gra Ricka Mache, słynnego trenera tenisa, który zawarł umowę z Richardem Williamsem, aby trenować swoje córki, po obejrzeniu ich w wieku dziewięciu i dziesięciu lat i na miejscu. Widząc potencjał szybkości, siły i konkurencyjności, które wczesne dziewczyny przyniosły na sądy. Zadaniem Macci było doskonalenie tego talentu, przy jednoczesnym umożliwieniu dziewczynkom bycia dziećmi”.

Świętuj czyjeś dziedzictwo

To solidny zwiastun i uwielbiam, gdy Smith wyrywa się ze swojej zwykłej osobowości i zamienia się w coś innego (patrz też: Jednak). Smith udostępnił zwiastun na swoim profilu na YouTube, pisząc: „To wielki zaszczyt jako aktor móc celebrować czyjeś dziedzictwo podczas jego tworzenia. Mogłem to robić wiele razy w mojej karierze z Chrisem Gardnerem i Muhammadem Alim , i za każdym razem jest to satysfakcjonujące doświadczenie i nieporównywalnie wszechstronne… A więc teraz z dumą przedstawiam pierwszy zwiastun King Richard, historię człowieka, który przedstawił światu Venus Williams i Serena Williams. historia niektórych superbohaterów REAL DEAL!!Dziękuję Venus, Serena, Esha, Lyndria ”.

READ  Ujawniono dietę Crazy Thora Chrisa Hemswortha

Mimo wszystko część mnie wciąż uważa za dziwne, że pierwszy film o Wenus i Serenie Williams skupia się bardziej na ich ojcu niż na samych legendarnych sportowcach. Ale to nie znaczy, że film nie jest wart oglądania, gdy trafia do kin i na HBO Max 19 listopadaW sam raz na sezon nagród.

Oto podsumowanie:

Opierając się na prawdziwej historii, która zainspiruje świat, „Król Richard” śledzi podróż Richarda Williamsa, ojca, którego nieubłagana rola w wychowaniu dwóch najbardziej utalentowanych sportowców wszechczasów na zawsze zmieni sport, jakim jest tenis. Kierując się jasną wizją swojej przyszłości i stosując niekonwencjonalne metody, Richard ma plan, który przeniesie Venus i Serenę Williams z ulic Compton w Kalifornii na światową scenę jako postaci legendarne. „Król Ryszard” to głęboko poruszający film, który pokazuje siłę rodziny, wytrwałość i niezachwianą wiarę jako sposób na osiągnięcie niemożliwego i wpływ na świat.

King Richard podkreśla niestrudzoną wolę i nieuzasadnioną wizję jednego ojca, by zmienić reguły gry. Zdeterminowany, by robić wszystko po swojemu, Richard Williams opracował plan i przeciwstawił się przeciwnościom, wychowując nie jednego, ale dwóch największych sportowców wszechczasów: Venus i Serenę Williams (które wyprodukowały film razem ze swoją siostrą Ishą Price).

Świetne posty z całej sieci: