Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiodący francuski program kryminalny „Bright Minds” dla dystrybucji telewizyjnej we Francji

Wiodący francuski program kryminalny „Bright Minds” dla dystrybucji telewizyjnej we Francji

France TV Distribution zwiększa globalną sprzedaż popularnego i drogiego serialu kryminalnego „Bright Minds” z Japonii po Stany Zjednoczone, Kanadę i Amerykę Łacińską.

W trzecim sezonie serial, który jest emitowany na France 2, śledzi policyjnego detektywa, który znajduje genialnego partnera w młodej autystycznej kobiecie, która ma encyklopedyczną wiedzę na temat śledztw kryminalnych i pracuje dla policyjnego biura akt. Razem zdają sobie sprawę, że ich uzupełniające się umiejętności są kluczem do rozwiązywania problemów.

France TV Distribution, która w tym tygodniu prezentuje swoją aktualną kolekcję na targach Unifrance Rendez-Vous w Biarritz, sprzedała program japońskiemu nadawcy publicznemu NHK, który nadaje go od lipca.

W Ameryce Północnej Walter Prezents uzyskał prawa amerykańskie; Kanada przejęta przez AMI-télé i przejęta przez AXN Channel dla Ameryki Łacińskiej.

Bright Minds jest również sprzedawany w całej Europie, w tym Cosmo TV i Atresmedia w Hiszpanii. odkrycie Włoch; RSI dla włoskojęzycznej Szwajcarii; VRT dla flamandzkojęzycznego regionu Flandrii w Belgii.

Walter Presents nabył sieć na wczesnym etapie dla Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP); Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja. Podobnie globalny serwis streamingowy ma australijskie prawa do programu.

France TV Distribution sprzedała również Bright Minds firmie Fox w Portugalii i portugalskojęzycznej Afryce. LRT na Litwie; oraz NBCUniversal International Networks and Direct-to-Consumer dla polskiego kanału 13 Ulica i jego outletu Diva w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Kosowie, Macedonii Północnej, Czarnogórze, Rumunii, Serbii i Słowenii.

Serwis transmisji na żywo Salto nadaje również program we Francji.

Wyprodukowany przez JLA Productions film „Bright Minds” był wielkim hitem we Francji, a sezony 1 i 2 przyciągały odpowiednio średnio 4,6 i 5,2 miliona widzów. Trzeci sezon jest obecnie transmitowany na France 2 i nadal bije rekordy oglądalności, z ponad 5 milionami widzów, co stanowi 28,6% widowni.

READ  Razzie Awards 2021: Diana: The Musical wybiera najgorszy film jako LeBron James i przenosi się do Space Jam: A New Legacy Performance

France TV Distribution zajmuje się także czwartym sezonem serialu, który jest w produkcji.