Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiosenne wydarzenia w Bibliotece Publicznej West Milton

West Milton – Biblioteka Publiczna West Milton jest gospodarzem wielu wydarzeń. Oto nadchodzące wydarzenia tej wiosny w bibliotece.

• Teen Advisory Council, wtorek, 4 kwietnia, 15:15 Nastolatki są zaproszone do przyłączenia się do Teen Librarian Lainie na to pouczające, interaktywne spotkanie. Nastolatki są zaproszone do przyłączenia się do spotkania osobiście lub przez Zoom, aby wyrazić swoją opinię.

Opinie te mogą dotyczyć samej biblioteki, książek zakupionych dla sekcji młodzieżowej oraz programów oferowanych nastolatkom. Nastolatki nie tylko mogą przesyłać swoje wpisy do biblioteki, ale mogą również zarabiać godziny wolontariatu. Użyj podanych danych uwierzytelniających, aby dołączyć do rozmowy Zoom, identyfikator spotkania: 934 8755 1109, hasło: zmęczony.

• W każdą środę o godzinie 16:00 w Bibliotece Publicznej West Milton wyświetlany jest film w środku tygodnia. Nastolatki, dołączcie do Lainie, aby co tydzień otrzymywać nowy film. Możesz wybrać, który film chcesz obejrzeć. Filmy te mogą mieć oceny od G do PG-13. Przekąski będą zapewnione.

• Nastolatki są zapraszane do comiesięcznego klubu książki „Read Your Heart Out”. W tym miesiącu podpowiedź brzmi: Wybierz dowolną książkę napisaną poezją lub powieść poetycką. To spotkanie odbywa się w poniedziałek, 10 kwietnia o godzinie 16:00 i jest spotkaniem koedukacyjnym, co oznacza, że ​​nastolatki mogą dołączyć osobiście lub uczestniczyć w intensywnym spotkaniu. Użyj tych danych uwierzytelniających, aby dołączyć do spotkania Zoom: identyfikator spotkania: 914 7575 3609 i kod dostępu: muyabc

• Sobota, 29 kwietnia od 13:00 do 16:00. Dungeons & Dragons jest hostowane przez Bibliotekę Publiczną West Milton. Przygotuj kości na kolejną wielką przygodę. Doświadczeni gracze nie mogą dołączyć do kampanii nowego miesiąca. Zapewnione będą akcesoria do gier i przekąski.

• Poniedziałek, 24 kwietnia o 16:00. „Chillax Dude” jest prowadzony przez bibliotekę. Potrzebujesz miejsca, w którym możesz się wyciszyć i zrelaksować po długim dniu w szkole? Dołącz do naszej nastoletniej bibliotekarki, Lainie, która zajmuje się majsterkowaniem lub denerwującą czynnością. Co miesiąc będzie nowe rzemiosło lub aktywność. W kwietniu będzie pokazywać nastolatkom, jak robić „konfetti” i „wyrywać strony gniewu”.

READ  Mount Clemens organizuje imprezy plenerowe, aby poczuć smak ciepłej pogody - Macomb Daily

• Biblioteka organizuje Bullet Journaling 101 w poniedziałek, 3 kwietnia o godzinie 16:00. Dołącz do Lainie, gdy będziesz uczyć podstaw Bullet Journalingu. Nauczysz, czym jest dziennik, do czego może służyć i jak działa dziennik. Nie są wymagane zdolności techniczne. Wszystkie materiały zostaną dostarczone. Zapewnione będą również przekąski.

• Comiesięczna wieczorna dyskusja o książkach zaplanowana jest na czwartek 13 kwietnia o 18:30. Dorośli mogą dołączyć do tego nieoficjalnego klubu książki. Książką tego miesiąca jest The Nature of Fragile Things autorstwa Susan Meisner. Książki są dostępne w bibliotece, za pośrednictwem Biblioteki Cyfrowej Ohio i HOOPLA.

• W środę 19 kwietnia o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Tylko mała inspiracja”. Dołącz do Staci w inspirującym klubie książki w tym miesiącu. Książką tego miesiąca będzie Coś starego, coś nowego autorstwa Amy Clipston. Książki są dostępne w bibliotece, za pośrednictwem Biblioteki Cyfrowej Ohio i HOOPLA.

• Bingo Books, czwartek, 20 kwietnia o 18:30. Dorośli, dołączcie do Staci na kolejną noc BINGO. Nagrody będą przyznawane za każdą rundę. Aby wziąć udział, prosimy o wcześniejszą rejestrację. Zadzwoń pod numer 937-698-5515, aby się zarejestrować lub zadać pytania.

• W sobotę 22 kwietnia w godzinach 10-11 biblioteka organizuje Paint Your Heart Out. To pierwsza czteroczęściowa seria szkiców dla dorosłych i dorosłych. Podczas tego wydarzenia uczestnicy z lakieru do paznokci wykonają marmurkowe drewniane jajka. Materiały zostaną dostarczone. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału. Zadzwoń pod numer 937-698-5515, aby się zarejestrować lub zadać pytania.

• Wydarzenie Biblioteki Spring to Slime zaplanowano na poniedziałek, 3 kwietnia, w godzinach 18:00-19:30. Ten program jest przeznaczony dla dzieci od trzeciej do szóstej klasy. Wszystkie materiały zostaną dostarczone.

• Podczas Kids Craft Night w kwietniu dzieci zbudują własne karmniki dla ptaków. Poniedziałek, 17 kwietnia, 18:00-19:00 To wydarzenie jest otwarte dla dzieci w klasach od zerówki do szóstej. Uczestnicy zbudują karmniki dla ptaków z patyczków po lizakach i szyszek sosnowych. Należy pamiętać, że zostanie użyte masło orzechowe.

• Dołącz do kina Biblioteki Publicznej West Milton w sobotę 8 kwietnia od 14:00 do 16:30. W Bibliotece zostanie wyświetlony film będący kontynuacją „antybohatera” Dwayne’a Johnsona. Ten film podąża za mściwym bohaterem, który niszczy różne cywilizacje po śmierci swojego „błogosławionego” syna. Film trwa dwie godziny i pięć minut i ma ocenę PG-13. Poczęstunek będzie zapewniony.

READ  Transfer koncertowy 2011 Glider Pete 389 zdobył tytuł Pride Champion i Champion Polski

• Wtorek, 11 kwietnia, od 18:00 do 19:00. Dołącz do Katie w tym miesiącu na Pinterest Craft: Bunny Flower Pots. Materiały zostaną dostarczone. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału.

• Klub Rękodzieła spotka się w bibliotece w piątek 14 i 28 kwietnia od 13:00 do 15:00. Czy jesteś rzemieślnikiem, który chciałby dołączyć do innych rzemieślników w pracy nad niezależnymi projektami? Dołącz do Katie w tym nowym klubie dla każdego, kto chce wnieść swoje rękodzieło lub projekty do pracy z innymi sponsorami. Jeśli obecnie nie masz projektu, nad którym możesz pracować, na Pintereście znajdziesz poprzednią dostawę rękodzieła.

• We wtorek, 18 kwietnia, od 17:30 do 18:30, lokalne kwiaciarnie z Patterson Flowers będą w bibliotece, prowadząc program układania kwiatów. Dostępne będą materiały do ​​wszelkich stworzonych aranżacji. Proszę się zarejestrować, aby wziąć udział. Zadzwoń pod numer 937-698-5515, aby się zarejestrować.

• W środę, 19 kwietnia, od 18:30 do 19:30. Aby zakończyć wydarzenie społecznościowe „Jedna książka, wiele społeczności”, biblioteka zorganizuje spotkanie z pytaniami i odpowiedziami z autorką Wdów, Jess Montgomery. Montgomery będzie w Edison State Community College na osobistym podpisaniu książki, po którym nastąpią pytania i odpowiedzi. Te pytania i odpowiedzi będą transmitowane na żywo na Facebooku i wyświetlane w bibliotece. Dołącz do personelu biblioteki, aby obejrzeć sesję pytań i odpowiedzi, a może zadać autorowi własne pytania.

• Klub Książki w samo południe spotka się w czwartek 20 kwietnia od południa do 13:30. To nieformalne spotkanie klubu książki poświęcone jest książce Jestem Malala: dziewczyna, która stanęła w obronie edukacji i została zastrzelona przez talibów. Książki są dostępne w bibliotece, za pośrednictwem Biblioteki Cyfrowej Ohio i HOOPLA.

• Od soboty 1 kwietnia do soboty 22 kwietnia biblioteka przyjmuje poezję Jesteś autorem poezji i chciałbyś, aby została wydana? To specjalne wydarzenie jest przeznaczone tylko dla nastolatków i dorosłych. Prześlij swój tekst, a my skompilujemy go w książkę, która zostanie umieszczona w bibliotece. Proszę wysłać swoje pismo do [email protected] w dokumencie PDF lub Word.

READ  Ambasada Australii kontaktuje się z artystą dysydentem w Polsce

• W sobotę 22 kwietnia od 14:00 do 15:00 zapraszamy młodzież i dorosłych na wyjątkowy Open Mic Night. Jest to okazja do czytania i słuchania wierszy w wykonaniu innych osób ze społeczności.

• W poniedziałki od 13:00 do 17:00, Guiding Ohio Online oferuje bezpłatne szkolenia techniczne w lokalnej bibliotece. Masz pytania dotyczące Overdrive, Hoopla lub swojego urządzenia? Zajrzyj do biblioteki, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Zachęcamy do zapisów, mile widziana rejestracja.

• W każdy wtorek o godzinie 11:00 małe dzieci mogą słuchać książki, bawić się palcami, słuchać muzyki i bawić się ruchami. Od noworodka do przedszkola.

• W każdą środę o godzinie 10:30 dzieci mogą bawić się bajkami, bawić się lalkami, słuchać muzyki, grać w gry i wykonywać ciekawe prace plastyczne. Dla klas do piątej klasy.

• W czwartek, 6 i 13 kwietnia, od 13:00 do 17:00, przedstawiciel AARP będzie w bibliotece, aby pomóc w rozliczeniu podatków. Musisz być umówiony. Zadzwoń pod numer 937-698-5515, aby umówić się na spotkanie.

• Czwartek, 6 kwietnia o 18:00. Biblioteka Friends 0f spotka się, aby omówić bieżące sprawy. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 937-698-5515 lub odwiedź stronę mupubliclibrary.org.

Spotkanie Rady Dyrektorów

• Wtorek, 18 kwietnia o godzinie 19:00 Rada Dyrektorów spotyka się w celu omówienia normalnej działalności. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 937-698-5515 lub odwiedź stronę mupubliclibrary.org.

• Sobota, 1 kwietnia od 13:30 do 14:30 Dołącz do Stacy i Evelyn na zabawne wiosenne popołudnie. Będą gry do zabawy, przekąski do zabawy i rękodzieło do wykonania.

• Sobota 15 kwietnia od 13:30 do 16:00 Dołącz do Stacy i Evelyn podczas wyświetlania popularnego filmu animowanego dla dzieci. Ten film opowiada o zabawkowym kowboju i jego przyjacielu, astronaucie (który nie myśli, że jest zabawką), którzy walczą o ponowne połączenie się z utraconym właścicielem. Przekąski i pojazd będą zapewnione.