Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sophie Monk ujawnia kontrowersyjny sposób, w jaki je

Sophie Monk ujawniła kontrowersyjny sposób, w jaki je krewetki gospodarzom TODAY, Karlowi Stefanovicowi i Sarah Abu.

Dzisiaj jest Narodowy Dzień Krewetek i gospodarz Love Island Australia, stały The Hundred jest także ambasadorem Tropic Co Prawns.

„Mam twarz krewetki, to znaczy, nie wydaje mi się, żebym wyglądała jak krewetka, ale ubieram się jak krewetka” — powiedziała Sophie, wskazując swoją jaskrawopomarańczową sukienkę koktajlową.

Zapisz się na dzisiejszy newsletter tutaj. (dziewięć)
Sophie Monk, ambasadorka firmy Tropic Prawn Co., zjada sanki z kupą krewetek z okazji Narodowego Dnia Krewetek
Sarah jest zszokowana, gdy Sophie zjada „kupę” w powietrzu. (Dzisiaj)

Czytaj więcej: Alex Cullen smażył się z powodu utraty Węgorza na rzecz Manly’ego

Sophie powiedziała, że ​​często prosi się ją o zatwierdzenie produktów, a kiedy poprosiłem ją o Browns firmy Tropic, nie miało sensu, żeby się zgadzała.

Ale jako „Prawn Face” musisz być fanem ich jedzenia, a to, co powiedziała Sophie, było zaskoczeniem dla Carla i Sarah.

„Wszyscy je kochają”, powiedziała, „Jestem naprawdę dobra w obieraniu ich, ale jem to, co robi kupę”.

Ale Sarah sprzeciwiła się pomysłowi posiadania „strumienia kału” lub czarnej smugi dla tych, którzy chcą być techniczni, i zapytała, czy jest to spowodowane białkiem w kale, ale Sophie miała uzasadnione wyjaśnienie.

„Cóż, zgadłeś, a oni jedzą małe kawałki wodorostów na ziemi, więc technicznie rzecz biorąc, naprawdę jesz sushi, prawda?” Powiedziała.

Sophie Monk mrugnęła
Sophie przemyślała to i ma uzasadniony powód, by jeść „kupę”. (Dzisiaj)

Czytaj więcej: Turysta ujawnia krwawe następstwa ataku wielkiego węża

Carla nie było na pokładzie, ale Sarah powiedziała, że ​​jest przekonana i spróbuje „poo sanki” następnym razem, gdy spojrzy i zje krewetki.

„Szybciej jest po prostu pociągnąć za głowę i iść, a nawet nie wiemy, czy to kupa, czy nie, przechodzi od mózgu do ogona, więc może to tylko kręgosłup” – powiedziała Sophie.

Czarna smuga jest w rzeczywistości układem pokarmowym krewetek i może być bezpiecznie spożywana bez uprzedniego usuwania żył.

Chociaż opinie mogą być podzielone, profesjonalni szefowie kuchni sugerują, że krewetki smakują lepiej, gdy wcześniej usunie się czarną smugę – lub piaszczystą żyłkę.

READ  Mark Andy Forum Moc hybrydy 2022

Co sądzisz o jedzeniu krewetek „poop poop”? Daj nam znać Media społecznościowe

Dołącz do rodziny programów Today i daj sobie szansę na wygranie wspaniałych nagród, zapisując się do naszego cotygodniowego biuletynu, dostarczanego prosto do Twojej skrzynki odbiorczej w każdą środę ze specjalną wiadomością od Karla i Sarah. Tutaj możesz zarejestrować się bezpłatnie.