Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wsparcie Fortnite Drops dla komputerów z systemem Windows 7 i 8

Wsparcie Fortnite Drops dla komputerów z systemem Windows 7 i 8

Jeśli nie możesz się już doczekać gry w Fortnite Rozdział 2 Sezon 4: MEGA na swoim komputerze już dziś, upewnij się, że nie masz na nim systemu Windows 7 ani 8.

Firma Epic Games, ogłoszona na początku tego tygodnia, ogłosiła na Twitterze, że pecetowa wersja docenionej przez krytyków gry Battle Royale nie będzie już obsługiwać komputerów z systemem Windows 7 lub 8. Posunięcie to nie jest całkowicie zaskakujące, biorąc pod uwagę, że ten deweloper Epic Games ogłoszone w grudniu W zeszłym roku planowałem zaprzestać obsługi urządzeń Windows 7 i 8 jednocześnie w Fortnite Rozdział 4.

Gracze pecetowi mogą uaktualnić swój sprzęt do systemu Windows 10 lub 11. Alternatywnie, jeśli nadal chcesz „grać” w Fortnite na komputerze z systemem Windows 7 lub 8, firma Epic Games zaleca pobranie i przesyłanie strumieniowe gry w usłudze GeForce Now. , usłudze gier w chmurze firmy Nvidia. Ponadto Fortnite jest dostępny w usłudze Xbox Cloud Gaming.

Oczywiście gry komputerowe i usługi w chmurze to nie jedyny sposób na grę w Fortnite. Jest dostępna na wielu urządzeniach, w tym na Androidzie, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Taylor jest zastępcą redaktora ds. technologii w IGN. Możesz śledzić ją na Twitterze @pracownik

READ  Która aplikacja zabezpieczająca na Androida jest lepsza niż Google Play Protect — Bezpieczeństwo — Oprogramowanie