Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wspieraj Palestynę dzięki temu ogromnemu pakietowi gier

za Nowy pakiet gier na itch.io zbiera pieniądze na Mieszkańcy Palestyny, którzy pomimo niedawnego zawieszenia broni między Izraelem a Gazą nadal żyją jako obywatele drugiej kategorii w swojej ojczyźnie.

Przy wkładzie co najmniej pięciu dolarów dostaniesz to Layla i cienie wojny, gra survivalowa od palestyńskiego dewelopera Rashida Abu Aweidah, a także tysiące innych gier, które ich twórcy hojnie przekazali do zestawu. Niektóre godne uwagi wpisy obejmują 2. krwawićA Historia zmarłych, A GNOG. Wszystkie zyski trafią do Agencji Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy i Robót Trwające działania pomocy w nagłych wypadkach W Palestynie.

https://www.youtube.com/watch?v=OOXBBzxKqu8

Layla i cienie wojny Film opowiada o młodej dziewczynie mieszkającej w Gazie, która prowadzi brutalną kampanię Izraela przeciwko własnemu narodowi. Praca Abu Aidy przyniosła mu kilka nagród od czasu premiery gry w 2016 roku, w tym nagrodę „Excellence in Storytelling” podczas International Mobile Game Awards.

„Jestem ojcem dwójki dzieci”, wyjaśnia Abu Aweidah on Layla i cienie wojny strona. Nie wyobrażam sobie życia bez nich, ale w Palestynie nikt nie jest bezpieczny. Kiedy wybuchła wojna w Gazie i zobaczyłem zdjęcia martwych dzieci w rękach ich rodziców, byłem w szoku. Miałem dziwne przeczucie. To mieszanka smutku, strachu, współczucia i gniewu. Wszystko, o czym mogłem myśleć, to: „A co, jeśli mi się to przydarzy?” Postanowiłem podzielić się tymi odczuciami w grze, aby przekazać przesłanie o tym, jak my, Palestyńczycy, żyjemy w tej sytuacji. To nie tylko gra, to sprawa i prośba o pomoc”.

Pakiet pomocy dla Palestyny ​​dla Indii obowiązuje do następnego piątku, 11 czerwca.

READ  Dyrektor God of War powiedział, że kilka studiów PlayStation zostało poproszonych o umieszczenie swoich gier na PC