Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wszystko, czego nauczyliśmy się od Hisense na targach CES 2023

nawet po CES 2023Wciąż otrzymujemy wiele informacji z jednych z największych targów technologicznych na świecie. Firma Hisense była licznie obecna na wydarzeniu, prezentując najnowsze rozwiązania w zakresie rozrywki domowej i technologii inteligentnego domu, które, jak spodziewamy się, będą często pojawiać się we wszystkich australijskich salonach przez cały rok.

Od Mini-LED po projektory o krótkim rzucie i lepszą łączność inteligentnego domu, oto wszystko, czego nauczyliśmy się od Hisense na targach CES 2023, zwiedzając ich stoisko.

Technologia mini-LED już tu zostanie

Cały jego sens Telewizory ULED w 2023 roku będą wykorzystywać podświetlenie Mini-LED, co jest ekscytującą perspektywą na kilku frontach. W zależności od konkretnego modelu, małe telewizory LED wykorzystują nawet tysiące maleńkich podświetleń, aby uzyskać jasny obraz o wysokiej jakości i wysokim kontraście.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, niektóre technologie telewizyjne wymagają pełnej kontroli nad oświetleniem w pomieszczeniu. Nie Mini-LED. Ponieważ jest w stanie generować jasne obrazy, nie musisz się martwić o zamykanie wszystkich drzwi, zasłon i zasłon tylko po to, aby móc oglądać telewizję. W rzeczywistości flagowy telewizor Hisense 2023, 85-calowy Mini-LED X, może pochwalić się 20 000 podświetleń, które generują ponad 2500 nitów jasności, co czyni go mocnym kandydatem do każdego australijskiego salonu.

Projektory o krótkim rzucie sprawiają, że duże ekrany są bardziej przystępne cenowo

Posiadanie dużego ekranu jest fajne, choć może być drogie. Hisense ma alternatywę dla tych, którzy chcą ogromnego obrazu za ułamek kosztów: Laser TV i Laser Cinema.

Firma ujawniła to na targach CES 2023 Rozszerza swoją ofertę projektorów krótkiego rzutu Z jeszcze większą liczbą opcji, w tym TriChroma PX1H, która ma trzykrotnie większą moc lasera dla lepszej jakości obrazu. W połączeniu z certyfikatami Dolby Vision i Dolby Atmos, projektory Laser TV i Laser Cinema tworzą ogromną gamę kolorów, większą niż to, co jest w rzeczywistości dostrzegalne dla ludzkiego oka.

Dodatkową korzyścią jest to, że projektory te zajmują stosunkowo mało miejsca w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami. Ponadto, chociaż niektóre modele telewizorów laserowych są wyposażone w specjalny ekran, który można przymocować do ściany i wyświetlać na nim, nadal uzyskasz doskonałą jakość obrazu, używając samej pustej ściany. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór, gdy przestrzeń jest na wagę złota lub jeśli nie chcesz kłopotów z dużym urządzeniem.

Łączenie się z inteligentnym domem właśnie stało się łatwiejsze

Inteligentna łączność domowa była jednym z głównych obszarów zainteresowania Hisense na targach CES 2023. Firma ogłosiła większe zlecenia dla ConnectLifeoraz aplikacja i ekosystem inteligentnego domu, który będzie działał między klimatyzatorami, lodówkami, zmywarkami i pralkami.

Oznacza to, że możesz kontrolować i monitorować inteligentne urządzenia z dowolnego miejsca za pomocą ConnectLife. Jedną z reklamowanych tutaj dużych funkcji jest tryb wakacyjny, który zmniejszy zużycie energii przez lodówkę podczas Twojej nieobecności i nie będzie w niej przechowywanych łatwo psujących się produktów.

Idąc o krok dalej, wkrótce będziesz mieć dostęp do innych urządzeń na telewizorach Hisense z systemem operacyjnym VIDAA. Chcesz wyregulować klimatyzację o stopień lub dwa podczas oglądania telewizji? Nie ma problemu, po prostu podnieś pilota do telewizora lub użyj inteligentnego głośnika aktywowanego głosem, aby poradzić sobie z zadaniem.

Przeczytaj więcej wiadomości Hisense na GadgetGuy

Odwiedź stronę Hisense Oficjalna strona internetowa Aby uzyskać więcej informacji o nadchodzących urządzeniach

READ  Electronic Arts podkreśla funkcje ułatwień dostępu w całkowicie nowej odrodzonej grze Motive „Dead Space”