Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Xbox ujawnia szczegóły prezentacji

Xbox Niemcy nieumyślnie ujawnił kilka kluczowych szczegółów dotyczących nadchodzącej prezentacji wydawcy w ogłoszeniu programu, zanim szybko zmienił ogłoszenie.

ogłosił Microsoft Xbox Showcase, który ma prezentować nowe gryna początku tygodnia, mówiąc, że będzie zawierać nowe informacje na temat wielu tytułów, w tym Minecraft Legends i Redfall, które miały zostać wydane „w ciągu kilku najbliższych miesięcy”.

Prezentacja jest zaplanowana na koniec stycznia, ale Microsoft milczy na temat tego, co będzie zawierała prezentacja. Wiemy jednak, że Starfield nie zostanie uwzględniony, ponieważ zamiast tego Microsoft zdecydował się zorganizować dla niego osobną prezentację gdzieś w dalszej części.

Wygląda na to, że Xbox Niemcy był trochę podekscytowany ogłoszeniem. Jak donosi serwis VGC, niemieckie ogłoszenie dotyczące prezentacji sugerowało, że podczas pokazu zostaną ogłoszone daty premier wymienionych tytułów.

Developer_Direct będzie koncentrować się na niesamowitych funkcjach, wszechstronnych ofertach rozgrywki i datach debiutów wielu wspaniałych tytułów na konsolę Xbox, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy — w tym The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends i Redfall.

Linia została szybko usunięta po tym, jak zauważyli ją fani.

Nietrudno pomyśleć, że Forza, Minecraft Legends i Redfall otrzymają ogłoszenia o dacie premiery jeszcze w tym miesiącu, ponieważ wszystkie mają ukazać się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Mimo to reklama daje fanom mnóstwo powodów, by dostroić się, gdy zostanie wyemitowana za kilka tygodni.

Pojawia się, gdy Microsoft jest zaangażowany w międzynarodowe dochodzenie prowadzone przez organy regulacyjne w sprawie planowanego przejęcia Activision Blizzard za 100 miliardów dolarów. Organy regulacyjne ds. konkurencji z całego świata, w tym amerykańska FTC, brytyjska CMA i australijska ACCC, analizują transakcję, aby ustalić, czy przejęcie zdusi konkurencję i innowacje w przestrzeni gier wideo.

Jeśli transakcja się powiedzie, transakcja stanie się największym przejęciem w historii gier wideo, kosztującym ponad pięciokrotnie więcej niż obecne przejęcie wydawcy gier mobilnych Zynga przez Take-Two Interactive za 18 miliardów dolarów.

READ  Deepmind przedstawia „AlphaCode”: system generowania kodu z zaawansowanym uczeniem maszynowym stosowany do rozwiązywania problemów z programowaniem konkurencyjnym

Wczoraj Microsoft ogłosił Nowa aktualizacja Xbox, która może zaoszczędzić pieniądze graczy, z nową konfiguracją systemu dostępną dla niejawnych testerów Xbox. Ustawienie o nazwie „Wyłącz (oszczędzanie energii)” zużywa do 20 razy mniej energii niż zwykła opcja uśpienia, ale obecnie nie jest dostępne dla wszystkich graczy.

Napisane przez Olivera Branta w imieniu GLHF.