Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wulgarny ruch Harry’ego podczas koronacji

Wulgarny ruch Harry’ego podczas koronacji

Komentarz: Książę Harry zrobił nieśmiałą postać na koronacji swojego ojca – ale jednym z aspektów jego wyglądu jest „nowy dołek” dla wygnanej rodziny królewskiej.

W przypadkowej kolejności podobno otrzymaliśmy opłacony list do naszych bankierów, kiedy atrament ledwie wysechł podczas ich królewskiego rozwodu kilka tygodni po ukazaniu się Maghsite; wywiad z Oprah, który był całkowicie zaplanowany i nie brać jeńców; Podcasty, wycieczki do magazynów, sześć godzin lamentu na Netfliksie i 400 stron antypaczkowego credo Harry’ego.

Więc nigdy nie zgadniesz, co ci powiem. Właśnie zostaliśmy trafieni ostatniSussex Low.

Dzień po koronacji, podczas gdy każdy wyczerpany dziennikarz i komentator telewizyjny wciąż powtarzał kilka zmęczonych linijek o „oglądaniu, jak tworzy się historia” oraz o tym, jak stara i kiepska była ta historia, co się działo w kraju Sussex?

Co poważnie brzmi jak trochę spon-con w mediach społecznościowych.

jak Żonaty od pierwszego wejrzenia Odmawiając pokazywania się na Instagramie, reklamującego cuda kilku trybun, lub Brownlow WAG zajęty oznaczaniem projektantów, którzy obładowali ich gratisami, okazuje się, że Christian Dior wyposażył piątą osobę w kolejce do tronu na koronację.

Garnitur Harry’ego i Diora na wczorajszej koronacji. Zdjęcie: Odd Andersen/AFP

Powiązane: Zobacz wszystkie najlepsze zdjęcia z koronacji

POWIĄZANE: Pojawia się „naprawdę niewyobrażalne” królewskie zdjęcie

Zaledwie kilka godzin później Ich Królewskie Mości stały na balkonie Pałacu Buckingham, machając do ogromnego tłumu w deszczu poniżej; po koronacji konie zostały umieszczone w stajniach i otrzymały dodatkową kostkę cukru za zorganizowanie pięknego pokazu; Kultowy paryski dom mody był zajęty opowiadaniem światu, że ubrał najsłynniejsze królewskie odrzuty na świecie.

przyszedł pierwszy Post na Instagramie Powiedziała, że ​​książę „miał na sobie formalny strój Diora zaprojektowany przez @MrKimJones specjalnie na tę doniosłą okazję”.

Następnie Przyszedł kolejny Pokazuje więcej zdjęć czegoś, co nazywa się „ściekającymi szwami” i stwierdza, że ​​proteza jest skrupulatnie składana z rodzajem staranności i zawiłości zwykle zarezerwowanymi dla tworzenia urządzenia jądrowego.

READ  Jak wygląda Apex Legends bez efektów specjalnych

Ostatnią iz pewnością nie mniej ważną grupą jesteśmy my Mam zdjęcie Harry’ego Wewnątrz opactwa ujęcie, na którym większość rodziny królewskiej zamarła, było boleśnie niejasne, a jego wzruszający opis przedstawia go jako „elegancko ubranego w szyty na miarę czarny wełniany i moherowy garnitur od Diora by @MrKimJones”.

Na Twitterze, w chwili pisania tego tekstu, wpis Diora na temat The Suit został wyświetlony 2,6 miliona razy.

O nie nie naprawdę.

Zastanawiam się, ile dokładnie taka ekspozycja jest warta dla marki?

Jasne, wyglądał elegancko – ale czy garnitur Harry’ego Diora był okazją do oszustwa? Zdjęcie: Basen WPA/Getty

A w świecie pełnym poparcia celebrytów, zastanawiam się, czy ten pozew był związany z dużą wypłatą?

Aby być uczciwym, upodobanie Sussexów do Diora sięga trochę wstecz. Meghan, księżna Sussex, nosi wysadzaną koralikami sukienkę Diora podczas swojej królewskiej podróży po Maroku w 2019 roku; Biały płaszcz i kapelusz z domu na nabożeństwie Jej Królewskiej Mości z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej w czerwcu i kwietniu, kiedy Harry wykonywał stanowczy ruch na londyńskiej sali sądowej w swojej sprawie przeciwko Daily Mail, widziano go w ich ubraniach. 1650 $ „Koszula pszczół”.

Jednakże, chociaż nie wiadomo, czy Harry dostał zapłatę za noszenie tego stroju koronacyjnego, czy po prostu dostał schludny nowy garnitur za darmo, był zadowolony, że wykorzystali jego imię i wizerunek do celów promocyjnych, niezależnie od tego: weszliśmy w „nowy niski poziom „prowincja.

Nawet jeśli po prostu zgodził się pozwolić Diorowi na wykorzystanie zdjęć garnituru, pokrywając rachunek całkowicie dla siebie, pozwolenie księciu królewskiemu na wykorzystanie koronacji do celów marketingowych jest niewiarygodnie niewłaściwe.

READ  Tajny tunel królowej pod Pałacem Buckingham

Dotarcie do jakiegoś komercyjnego układu, aby ubrać się na ważną okazję, jest integralną częścią przemysłowego kompleksu celebrytów w XXI wieku post-Kardashian.

Ale koronacja to nie Met Gala ani Szybcy i wściekli 17 pierwszy pokaz.

Harry (u góry po lewej) w Opactwie Westminsterskim, kilka rzędów od swojego brata. Zdjęcie: WPA Pool/Getty Images

Nie trzeba być wielkim fanem monarchii, aby wiedzieć, że wczorajszy dzień był niewątpliwie jednym z najważniejszych dni nie tylko w życiu Charlesa, ale także w Wielkiej Brytanii XXI wieku. Ostatnim razem, kiedy Wielka Brytania widziała kogokolwiek ukoronowanego, kolorowa telewizja była marzeniem, kobiety w majtkach były niezwykłe, a homoseksualizm był przestępstwem karanym więzieniem.

To był przełomowy moment dla ojca i kraju Harry’ego, ale zamiast wyciągnąć żakiet, który już miał w szafie, prawdopodobnie wykorzystał go, by subtelnie nie iść do łóżka z Diorem.

Nawet jeśli nie miał gwarancji, że będzie nosił metkę, garnitur z odkrytymi ramionami od Diora kosztował 4900 dolarów. Szacunki dotyczące sukien szytych na miarę są bliskie sześciocyfrowej wartości. Wyobraź sobie, ile szyty na miarę garnitur od wewnętrznego szefa działu odzieży męskiej zwróciłby ciężko pracującemu księciu, gdyby zapłacił pełną cenę?

Porównaj te posty Diora z ciszą radiową w mediach społecznościowych od Alexandra McQueena, który stworzył Kate, oszałamiającą suknię i nakrycie głowy księżnej Walii oraz mini wersję dla jej córki, księżniczki Charlotte.

Harry i Jack Brooksbank (po prawej) po służbie. Zdjęcie: Getty

Podobnie jak Bruce Oldfield, który wyczarował suknię królowej Camilli, zuchwałą konfekcję z maleńkim, złotym haftem Jacka Russella na brzegu.

Nie było widać postu autopromocyjnego.

Różnica polega na tym, że Camillę i Kate obowiązują zasady, takie jak te, które rządzą badaniami opinii publicznej, dotyczące przyjmowania rzeczy za darmo. Co oznacza, że ​​niezależnie od tego, co ci dwaj mają na sobie, zapłacili za to.

READ  nocna sowa | Film atramentowy

To rozróżnienie – że najwyższe królewskie wysokości nie mają zatrzymywać żadnych luksusowych prezentów, a hojność głównych marek również była podobno punktem spornym dla Meghan.

W 2021 roku The Sun poinformował, że „pudła z markowymi ubraniami zostały wysłane do Pałacu Kensington Meghan po tym, jak została ujawniona jako dziewczyna Harry’ego”.

Źródło powiedziało gazecie: „Jako aktorka, otrzymywanie gratisów od sieci odzieżowych i marek projektantów było całkowicie w porządku. Ale Meghan musiała zostać poinformowana, że ​​nie jest to rzecz, którą należy robić, gdy jest się członkiem rodziny królewskiej ”.

Wczytuję osadzanie…

W zeszłym roku felietonistka The Times, Valentine Law, napisała w The Couriers: „Dostawy nieustannie docierały do ​​Pałacu Kensington. „Ubrania, biżuteria, świece… były absolutnie non stop” – powiedziało źródło. [Meghan’s PA Melissa Touabti] Najwyraźniej skrupulatnie przestrzegał rodzinnej zasady, zgodnie z którą członkowie rodziny królewskiej nie mogli przyjmować darmowych prezentów od organizacji biznesowych. Jej podejście nie pasowało do podejścia Meghan”.

Sam Harry próbował tego wszystkiego bronić dodatkowypisząc: „Dzieliła się wszystkimi gratisami, które otrzymała, ubraniami, perfumami i makijażem, ze wszystkimi kobietami w biurze”.

Kiedy Sarah Ferguson, księżna Yorku, w latach 90. wymknęła się z królewskiej owczarni w niełasce po tym, jak ponownie postawiła stopę na lubieżnej mapie, zaczęła radośnie podpisywać tyle mega-korporacji, ile tylko mogła. Strażnicy wagi! Wedgwooda! Kanał zakupów w domu! Z rachunkami do policzenia i przezwiskiem do imienia, zagrywki Fergie do zarabiania pieniędzy wzrosły tylko w różnorodności i stopniu poświęcenia godności.

Posty Diora w mediach społecznościowych sugerują, że książę Sussex może być niebezpiecznie bliski pójścia w ślady swojej krnąbrnej ciotki. Jasne, tym razem może to być francuski dom mody, ale jest to śliskie zbocze do terytorium reklamowego. A jeśli nagle zobaczymy Harry’ego z śnieżnobiałymi zębami, to uważaj…

Daniela Elser jest pisarką, redaktorką i komentatorką królewską z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.