Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

WWDC 2024 rozpoczyna się dziś wieczorem: jak oglądać transmisję na żywo z wydarzenia Apple, kiedy i czego się spodziewać

WWDC 2024 rozpoczyna się dziś wieczorem: jak oglądać transmisję na żywo z wydarzenia Apple, kiedy i czego się spodziewać

Wreszcie nadszedł ten dzień. Długo oczekiwana konferencja Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) rozpocznie się dziś wieczorem. Entuzjaści technologii i fani Apple na całym świecie co roku z niecierpliwością czekają na to wydarzenie, aby zobaczyć, co Apple ma do zaoferowania. Podczas zeszłorocznej konferencji WWDC 2023 zaprezentowano Apple Vision Pro, a zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości jest już dostępny w wybranych lokalizacjach. W tym roku skupimy się bardziej na oprogramowaniu niż na sprzęcie. Tak więc, chociaż możemy nie zobaczyć nowego gadżetu od Apple, prawdopodobnie pojawią się ekscytujące ogłoszenia dotyczące iOS 18 i generatywnej sztucznej inteligencji. Transmisję na żywo z wydarzenia możesz słuchać i oglądać także w zaciszu własnego domu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać transmisję na żywo z WWDC i jakie najważniejsze ogłoszenia Apple ma ogłosić podczas wydarzenia.

Jak oglądać WWDC 2024

Fani Apple mogą oglądać całą akcję z WWDC 2024 za pośrednictwem oficjalnej transmisji na żywo na stronie internetowej Apple i na kanale YouTube. Sesja programowa rozpocznie się dziś wieczorem (10 czerwca) o godzinie 10:30 czasu PT (22:30 czasu wschodniego), podczas której będą prezentowane aktualizacje w czasie rzeczywistym na temat wszystkich nowych, ekscytujących funkcji i zmian.

Czego można się spodziewać po WWDC 2024

WWDC 2024 zapowiada się na przełomowe wydarzenie, prezentujące wizję Apple dotyczącą integracji sztucznej inteligencji w całym ekosystemie. W związku z zapowiedzią głównych aktualizacji dla systemów iOS, iPadOS, macOS i innych, Apple jest gotowy ulepszyć sposób, w jaki użytkownicy wchodzą w interakcję ze swoimi urządzeniami, dzięki czemu codzienne zadania będą łatwiejsze i wydajniejsze.

W tym roku uwaga skupi się na oprogramowaniu i nie spodziewamy się żadnych nowych ogłoszeń dotyczących sprzętu. Ta zmiana potwierdza strategię Apple polegającą na ulepszaniu istniejących produktów za pomocą zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji.

READ  Hidetaka Miyazaki ujawnia więcej informacji o pierścieniu Edge Elden Ring Godfrey Cover Star

Aby zachować konkurencyjność wobec Microsoft i Google, oczekuje się, że Apple zaprezentuje swoje możliwości w zakresie sztucznej inteligencji podczas WWDC 2024. Według doniesień Apple prowadzi również rozmowy z głównymi firmami zajmującymi się sztuczną inteligencją, takimi jak OpenAI, w celu zintegrowania zaawansowanych chatbotów, takich jak ChatGPT, ze swoim ekosystemem. To partnerstwo może zapewnić użytkownikom najnowocześniejsze możliwości sztucznej inteligencji, udoskonalając aplikacje do przesyłania wiadomości i zwiększające produktywność.

Ponadto wydarzenie będzie prawdopodobnie obejmowało wprowadzenie systemu iOS 18 – ważnej aktualizacji oprogramowania, której celem jest zmiana doświadczenia użytkownika dzięki zaawansowanym funkcjom sztucznej inteligencji. Oczekuje się, że iOS 18 będzie jedną z najważniejszych aktualizacji Apple. Oczekiwane funkcje obejmują inteligentne podsumowanie, które podsumowuje nieodebrane wiadomości i powiadomienia, oraz transkrypcję notatek głosowych ułatwiającą transkrypcję treści mówionych. Emoji generowane przez sztuczną inteligencję i ulepszona Siri zwiększą zaangażowanie użytkowników i uproszczą codzienne zadania.

Co więcej, użytkownicy Apple Watch mogą spodziewać się systemu watchOS 11, który ma wprowadzić nowe funkcje związane ze zdrowiem i kondycją. Plotkowane aktualizacje obejmują ulepszone śledzenie snu, narzędzia do zarządzania stresem i sugestie ćwiczeń oparte na sztucznej inteligencji, co ugruntowuje rolę Apple Watch jako wiodącego urządzenia do dbania o zdrowie i kondycję.

Dla użytkowników komputerów Mac system macOS 15 będzie zawierał kilka aktualizacji opartych na sztucznej inteligencji. Oczekiwane funkcje obejmują pisanie wspomagane sztuczną inteligencją w Pages, inteligentne tworzenie prezentacji slajdów w Keynote i zaawansowane sugestie dotyczące kodu w Xcode. Te ulepszenia mają na celu usprawnienie przepływu pracy i uproszczenie złożonych zadań.

Oczekuje się, że iPadOS 18 będzie odzwierciedlał wiele ulepszeń wprowadzonych w iOS 18, z naciskiem na zwiększenie produktywności i kreatywności. Ulepszona wielozadaniowość, lepsza integracja z Apple Pencil i funkcje oparte na sztucznej inteligencji sprawiają, że iPad jest jeszcze potężniejszym narzędziem do użytku osobistego i zawodowego.

READ  Pagani Utopia ujawnił: supersamochód ze starej szkoły wykorzystuje silnik V12 i ręczną skrzynię biegów

Zaangażowanie Apple w rzeczywistość rozszerzoną i wirtualną (AR/VR) stanie się jasne wraz z ogłoszeniem VisionOS 2.0. Oczekuje się, że ta aktualizacja gogli Vision Pro wprowadzi nowe możliwości rzeczywistości rozszerzonej, lepszą wydajność i lepsze narzędzia programistyczne, przesuwając granice technologii immersyjnej.

Opublikowany przez:

Divyanshi Sharma

Opublikowano:

10 czerwca 2024 r