Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wydano zwiastun zwiastuna Marvel’s Eternals

Marvel po raz pierwszy pojawił się w zwiastunie swojego następnego filmu o superbohaterach, The Eternals, w którym występują różne gwiazdy z najwyższej półki.

Film jest najnowszą premierą w Marvel Cinematic Universe, znanym z przebojów filmowych Mściciele Kino. Każda nowa zawartość jest mile widziana dla fanów Marvela, ponieważ ostatni film z serii jest dojrzały Spider-Man: Daleko od domu Zmniejszone w 2019 r.

A także, że, Wieczny To pierwszy przebój kinowy w Hollywood o nowo ochrzczonym, nagrodzonym Oscarem filmie Chloe Chow beduin Zdobył nagrodę dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera na rozdaniu Oscarów w 2021 r.

Zwiastun zawiera listę wcześniej ogłoszonych celebrytów, które będą stanowić obsadę, w tym Gemma Chan, Angelina Jolie, Comile Nanjiani, Brian Tire Henry, Lauren Redlove, Salma Hayek, Lea McHugh i Don Lee, a także wcześniej. Gra o tron Gwiazdy Richard Madden i Kit Harrington.

Chociaż krótki, dwuminutowy żart nie oferuje zbyt wiele fabuły, daje Hayekowi szansę pokazania swojej postaci, Ajak, za pomocą głosu, który jasno pokazuje, że grupa tworzy starożytną linię superbohaterów, którzy prowadzili ludzkości od wieków.

„Obserwowaliśmy i stawiliśmy czoła. Pomogliśmy im robić postępy i widzieliśmy, jak dokonali cudów. Przez lata nie wtrącaliśmy się… aż do teraz” – mówi Ajak.

Próbując powiązać Eternals z resztą MCU, zwiastun kończy się krótką sceną komediową, w której postacie zastanawiają się, kto poprowadzi Avengers teraz, gdy Kapitan Ameryka i Iron Man zniknęli po finale. Avengers: Endgame.

– sugeruje sam Ikaris Madden, powodując, że inne postacie się z niego śmieją.

Fani Marvela mieli nadzieję, że zobaczą to Wieczny Dość długo od daty premiery, podobnie jak wiele filmów wstępnie wyznaczonych na 2020 rok, było już wcześniej ustalone. Korona wirus pandemia.

Jest to również dobry punkt wyjścia dla fanów, którzy mogą być mniej zaznajomieni z postaciami, ponieważ ich komiksy nie były tak popularne, jak inne postacie MCU, takie jak Spider-Man i Ant-Man.

READ  Majdan, Inspektorzy, Monica Miller i inni

Studio wcześniej odniosło sukces, zadebiutując w grupie bohaterów mniej niż A-list w 2014 roku, ciesząc się ogromną popularnością strażnicy Galaktyki. Jednak zdarzały się również nieudane próby debiutu nowej drużyny, np W ludziach, Który został początkowo nakręcony jako film, zanim stał się nieudanym serialem telewizyjnym.

Związane z: Marvel potwierdza daty nadchodzących 10 filmów

pomimo, Wieczny Jest najbardziej wszechstronnym aktorem, jakiego Marvel wymyślił od jakiegoś czasu, o czym Zhao i Hayek skomentowali w niedawnym wywiadzie dla różnorodny. Postać Hayeka w komiksach jest zwykle młodszym białym mężczyzną. Chow zmienił trochę część różnorodny Zależało jej na walce ze starzeniem się w Hollywood.

„Segregacja wiekowa w Hollywood jest bardzo niepokojącym problemem, któremu musimy przeciwstawić się jako artyści” – powiedział Zhao. „Starość to piękna część życia, którą należy celebrować. To naprawdę nasz zaszczyt mieć pokojowe przywództwo Wieczny Rodzina. Nie mogę wziąć wszystkich kredytów. gdy [executive producer] Nate Moore jako pierwszy pokazał mi leczenie, nad którym pracował [writers] Kaz Firpo i Ryan Firpo, poruszyła mnie różnorodność wiekowa postaci, które połączyli, i to była duża część tego, co mnie naprawdę podekscytowało. Wieczny. „

W tym samym wywiadzie Hayek ujawniła, że ​​miała „głębokie” doświadczenie, kiedy po raz pierwszy założyła kostium swojej postaci, zwracając uwagę na znaczenie oglądania meksykańskiej kobiety jako superbohaterki.

„Myślę, że wiele osób poczuje się widocznych i to jest ważne i to się liczy” – powiedziała w wywiadzie.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany Fox News Przedruk za zgodą