Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wygląda na to, że prawdziwy Pixel Fold został ujawniony po raz pierwszy

Wygląda na to, że prawdziwy Pixel Fold został ujawniony po raz pierwszy

Widziałem jednak rendery, a może nawet plastikową makietę Realistyczne ujęcia Z pierwszego składanego telefonu Google? O ile wełna nie jest naciągana na nasze oczy, spójrz na Pixel Fold!

Zgadza się, nie ma za bardzo czego oznaczyć Google składany Tylko w tym filmie – bez logo i charakterystycznego projektu, takiego jak duży pasek aparatu, tylko aparat do selfie z przodu, wbudowane ramki i składany wyświetlacz z zaokrąglonymi krawędziami. Wygląda na to, że może to być prototyp Samsunga równie łatwo, jak urządzenie Google.

Zdjęcie za pośrednictwem Kuby Wojciechowskiego

Zdjęcie za pośrednictwem Kuby Wojciechowskiego

wyklucza Pochodzi od zaufanego przecieka (i dewelopera) Kuba Wojciechowski, który od miesięcy ma koralik na tym urządzeniu. Mówi, że to Pixel Fold i mówi nam to krawędź Jedyną inną rzeczą, którą może powiedzieć na nagraniu, jest to, że ten konkretny film ma ponad miesiąc.

Według kilku przecieków – w tym drugim zamierzam wyróżnić CNBC Pixel Fold zostanie ogłoszony na Google I/O 10 maja, wysłany w czerwcu i kosztuje 1700 USD za 5,8-calowy telefon, który zamienia się w 7,6-calowy tablet, z procesorem Google Tensor G2, waży 10 uncji, Jest to bateria, którą Google zamierza sprzedawać jako mającą 24-godzinną żywotność baterii po naładowaniu i „najbardziej wytrzymały zawias w składanej baterii”.

READ  Gex oficjalnie powraca w nowej trylogii Limited Run