Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wygórowana cena, jaką Travis Kelce wydał na walentynkowy prezent dla Taylor Swift

Wygórowana cena, jaką Travis Kelce wydał na walentynkowy prezent dla Taylor Swift

Travis Kelce nie szczędził dużo pieniędzy, żeby kupić prezenty na Walentynki Taylor Swift.

Według doniesień gwiazda Chiefs wydała ponad 13 000 dolarów (20 000 dolarów australijskich) na prezenty dla Swifta zaledwie kilka dni po zwycięstwie w Super Bowl 2024 i świętowaniu w Las Vegas.

Swift wróciła do Ameryki i udała się z Tokio do Las Vegas na Super Bowl 2024 w trakcie swojej trasy Eras Tour, a niedawno udała się z Las Vegas do Melbourne w Australii na kolejny etap trasy.

Transmituj na żywo ponad 50 dyscyplin sportowych na żądanie dzięki Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Jak podaje The Sun, po przybyciu do Melbourne Swift została powitana 250 wiecznymi różami podarowanymi przez Kelsey, które umieszczono w „ogromnym, okrągłym pudełku na kapelusze inspirowanym Paryżem” za łączną kwotę 2100 dolarów (3210 A3).

Jak podaje outlet, Swift szybko otrzymała dodatkowe 250 róż (2100 dolarów więcej) po dostarczeniu oryginału, tym razem w kolorze jaskrawego różu.

Zgodnie z motywem kwiatowym Kelsey kupiła także ręcznie robioną rzeźbę róży wykonaną przez Perigolda o wartości 3100 dolarów (4740 dolarów), jak podano w raporcie.

Źródło powiedziało The Sun: „Travis wie, co lubi i zawsze chce wysyłać jej mnóstwo pięknych kwiatów”.

Według doniesień Kelsey kupiła także prezenty z okazji europejskiej części trasy Swift, w tym czarny kapelusz Diora za 1100 dolarów (1680 dolarów) i torebkę Bottega Benita o wartości 5100 dolarów (7800 dolarów).

Objęli się na boisku po Super Bowl, a Kelce III wygrał z Chiefs.

Według TMZ „Jesteś taki uroczy” – powiedziała Swift Kelseyowi. „Nigdy w życiu nie czułem się tak dumny. Nie mogę ci uwierzyć. Jak to zrobiłeś? Jak to zrobiłeś?”

Kelce okazała hojność także gdzie indziej, przekazując 100 000 dolarów rodzinie Reyesów, której 8- i 10-letnie córki zostały postrzelone w nogę podczas strzelaniny podczas parady Chiefs' Super Bowl, aby wesprzeć ich powrót do zdrowia.

READ  Pamela Anderson prezentuje kostium kąpielowy inspirowany Baywatch w nowej kolekcji

Kelsey powiedział, że po strzelaninie „było mu smutno”.

Swift przekazała wcześniej 100 000 dolarów na wsparcie rodziny kobiety, która zginęła w strzelaninie.

Dzień wcześniej utworzono stronę GoFundMe, której celem było zebranie 75 000 dolarów dla rodziny Elizabeth Lopez Galván, która zginęła w strzelaninie, w której ranne zostały także 22 osoby, w tym kilkoro dzieci.

„Składam najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje w związku z ogromną stratą. Z wyrazami miłości, Taylor Swift” – można przeczytać w wiadomości wraz z darowizną w wysokości 50 000 dolarów na rzecz tej sprawy.

Kilka minut później wpłacono drugą darowiznę na tę samą kwotę.

Współpracownik Swifta potwierdził Variety, że datki na stronie w rzeczywistości były przeznaczone dla piosenkarki.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy Poczta nowojorska Jest on ponownie publikowany za zgodą.