Wyniki na żywo, aktualizacje, filmy, transmisje, statystyki, wiadomości

West Coast od lat gra w ten sam sposób – bardzo mało zgłoszeń do przodu, ale świetna skuteczność. Dzisiejszego wieczoru jest dokładnie odwrotnie niż w North Melbourne.

Orły (8-7, 95,3%) były okropne w zeszłym tygodniu przeciwko Sydney, ale po przegranej w niedzielę GWS i Richmond, dzięki dzisiejszemu zwycięstwu mecz mógł oddalić się od goniącej grupy, znacznie wyprzedzając swoich kolegów z drużyny, którzy wygrali osiem meczów, Fremantle i . St Kilda.

Kangury (2-12-1, 64,3%) nadal wykazują poprawę, ponieważ starają się unikać pierwszej drewnianej łyżki VFL-AFL od 1972 roku.

Oglądaj sezon 2021 Toyota AFL Premier na żywo i na żądanie na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

Raport meczowy kwartał po kwartale

Nie było późnych zmian dla obu stron z Luke Edwards (West Coast) i Charlie Lazaro (North Melbourne).

Deszcz spadł przed meczem, w scenach przypominających ogromną przegraną Eagles z Bulldogs kilka tygodni wcześniej.

„To nie jest noc typu kick-off. To jest idealne dla północnego Melbourne” – powiedział Mark Robinson. AFL 360 przed meczem.

W pierwszym akcie Orły kopały z wiatrem, a Josh Kennedy wykorzystał potencjalnie słaby rzut wolny, aby przeskoczyć bramkę w pierwszej minucie meczu.

Ale znakomity występ Cama Zorhara trwał kilka minut po wejściu na północ na tablicę i pomimo tego, że gospodarze dominowali w okolicy we wczesnych etapach, Taryn Thomas szybko wysunął swój zespół na prowadzenie.

Cztery minuty przed końcem meczu w 50 defensywie, Todd Goldstein strzelił 8503 porażki w AFL, bijąc rekord Aarona Sandilandsa.

Orły ostatecznie zdominowały kwartę, z 17 z 50 do 7, ale przegapiły swoje szanse na prowadzenie 2,5 (17) do 2,0 (12) w pierwszej połowie.

Kennedy był mocny w nocy z spornym wynikiem na początku drugiej kwarty, ale oddał stabilny strzał, gdy Jimmy Krebs nie trafił w piłkę, co wkrótce spowodowało, że Orły uzyskały słabe 2,8 – co stanowi wyraźny kontrast z ich zwykłymi celnymi występami.

READ  Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022: Nathan Chen pieczony na brzydki kostium

Gra wkrótce stała się pełna ognia wszędzie, w tym Taryn Thomas, która udała się na Ziemię po kontuzji jelita przez Crippsa.

Ale podczas gdy emocje były gorące, tablica wyników była zimna, Orły szybko osiągnęły 2.10, zanim Nick Larkey z North strzelił pierwszego gola w drugim sezonie – zaledwie sześć minut przed końcem.

Zachodnie Wybrzeże nie strzeliło gola w kwarcie, ale dodało gola po syrenie, ponieważ w swoim 34. wejściu do rundy (w porównaniu do 12 na północy), Oscar Allen delikatnie uderzył w cel, aby dać gospodarzom 3,10 (28) do 3,2 (20) Na długiej przerwie.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy AFL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!

Ten mecz rozpoczął się o 19:40 EST ze stadionu Optus.

Oglądaj na żywo w Fox Footy (kanał 504) lub przesyłaj strumieniowo na Kayo.

Śledź West Coast v North Melbourne na naszym blogu na żywo poniżej!