Wyniki na żywo, aktualizacje, statystyki, wideo, transmisje, blog, wynik, wiadomości

Rozmach Chorążego prawie wymknął się spod kontroli.

Fremantle pokonał przeciwnika Premier League drugi tydzień z rzędu, pokonując Brisbane na Optus Stadium dzięki kolejnemu atakowi z ukrycia z rzędu w trzecim okresie.

Po zmaganiach z wczesnym upałem Lwów — poprowadził Brisbane aż do 14 punktów w drugim sezonie — Dockers strzelili sześć do trzech goli w trzecim sezonie, a następnie utrzymali swoją siłę w czwartej kwarcie, zdobywając 14 punktów. -punktowa wygrana, 15,9 (99) do 13,7) 85).

Przesyłaj strumieniowo każdy mecz każdej rundy 2022 Toyota AFL Premier na żywo i darmowego sezonu na żywo z przerwą na reklamy na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

Najlepsza obrona AFL po raz pierwszy od siedmiu tygodni utrzymała najlepszy atak w grze z mniej niż 100 punktami.

Raport meczowy kwartał po kwartale

To była ciężka walka na początku meczu, ponieważ faworyt Brownlowa, Lashey Neil, był obrońcą medalu strzeżonym przez Dukera Caleba Seronga w meczu otwarcia. Były Docker Neale miał kilka wczesnych eliminacji i pominął trochę kpin ze strony fanów Freo, ponieważ Will Brodie również wziął sobie wolne.

Po 10 minutach Lwy jako pierwsze trafiły na tablicę wyników, gdy Dan McStay chwycił piłkę z 50-skrzydłowego napastnika i strzelił kluczem z lewego buta.

„To było prawdziwe siłowanie się na rękę. Obie drużyny nadal czują się nawzajem” – powiedział w rozmowie z Fox Footy legenda Collingwood, Nathan Buckley.

Dockers otrzymał szybką odpowiedź, ponieważ 203 cm Ruckman Lloyd Meek zademonstrował świetną sportową postawę i wybrał pierwszego dużego Freo.

Ale presja elity ze strony Lwów zmusiła innego napastnika do zatrzymania się 50 razy i gola dla młodej obrończyni Kidane Colemana, która wbiła się wysoko, by wpłynąć na tablicę wyników.

A kiedy po wielkich minutach Charlie Cameron dorzucił trzecią minutę swojego zespołu, Lwy prowadziły z 13 punktami w kwadransie.

Wynik kwarty Fremantle’a 1,1 (7) był najniższy w pierwszym kwartale tego roku i dopiero po raz drugi stracił więcej niż dwa gole w pierwszym kwartale tego sezonu.

Ale Dockers szybko wyzdrowieli, awansując w play-offach, a Rory Loeb i Griffin Loog szybko zdobywali bramki w kłusie.

Następnie wybuchła bójka między dwoma zespołami, gdy blues Luke’a Ryana rozerwał się, a sędziowie ciężko pracowali, aby rozdzielić obie drużyny.

„Sytuacja staje się tu trochę skomplikowana” — powiedział komentator Fox Footy, Anthony Hudson.

„Publiczność jest nim naprawdę zainteresowana. Jest tu ogłuszający” – powiedział uczestnik Fox Footy Matthew Pavlish.

Gdy sytuacja się uspokoiła, Dockers uspokoili się lepiej, gdy James Aish pobiegł do przodu i strzelił kolejnego gola, dając Dockerom prowadzenie.

READ  Stan pochodzenia, bezpieczeństwo biologiczne, Covid-19 Sydney, protokoły fazy 3, najnowsze wiadomości

Następnie Lwy zdobyły gola pod prąd, dzięki zakwestionowanej dużej wartości i bramce z rzutu wolnego Erica Hepwooda.

– To był bardzo fizyczny mecz, nie mecz z wysokimi golami, ale wciąż świetny do oglądania – powiedział Fox Footy, premier trio Leon Jonathan Brown.

Hipwood miał okazję strzelić drugą bramkę z rzędu pod koniec kwarty, jednak źle ocenił prawą flankę i zapewnił Lions jednopunktowe prowadzenie w pierwszej połowie.

Brisbane rozpoczęło sprint w trzeciej tercji, a Oscar McInerney poprowadził przez nokaut do drugiego gola Camerona z bliskiej odległości.

Dokerzy wyglądali, jakby mieli otrzymać szybką odpowiedź, gdy Travis Colyer oddał strzał z dystansu do celu. Ale bezinteresowna próba Griffina Logue’a, aby pozwolić piłce odbić się na bramkę, nie powiodła się, a piłka odbiła się od jej końca i pozwoliła obrońcom Brisbane na przebicie piłki, aby uzyskać prosty wynik.

„Oh Log zostawił ją – i zapłacił!” powiedział Hudson.

Brown dodał: „Zawsze bierz ślad. Nie polegaj na szczęściu, ponieważ piłka może wrócić. Nie bądź tak samolubny w tym momencie. Rozumiem jego mentalność, ale to nie jest czas na samolubstwo”.

Obie drużyny poszły do ​​bramki. Caleb Sirong strzelił gola, zanim odpowiedział Zach Bailey, a następnie Michael Frederick strzelił mocną bramkę i utrzymał Brisbane o jeden punkt przewagi.

Ale po tym, jak Daniel Rich nie wykorzystał rzutu wolnego, Billy Banfield przekonwertował go, aby dać przewagę Dockers, zanim dodał drugą bramkę kilka minut później.

Następnie Dockers zaczęli się toczyć, gdy Rory Lobb wykonał rzut wolny, a Banfield zdobył trzecią bramkę.

Przypominało to występ Fremantle’a w trzecim kwartale przeciwko Melbourne osiem dni wcześniej, kiedy Dockers zdobyli kolejny skalp w trzecim kwartale.

„To była rozbiórka” – powiedział Brown.

„Problemy narastają” – powiedział Hudson o lwach.

Bailey zaliczył prawie lekkie uderzenie z Lions w trzeciej tercji, strzelając 12 wykluczeń i dodając bramkę w późnej fazie gry, aby zmniejszyć przewagę Freo do 17 punktów w ostatniej zmianie.

Michael Frederick zapewnił Dockers doskonały początek sezonu 4, strzelając gola i dając Freo 23-punktowe prowadzenie.

Ale Bailey strzelił swojego trzeciego gola, zanim Lincoln McCarthy strzelił 50 spinów do przodu i strzelił gola, dzięki czemu był to 11-punktowy mecz, gdy Brisbane wrócił na szczyt w zwolnieniu.

Banfield następnie skrócił swoje czwarte, zanim Bailey odpowiedział czterema głównymi mistrzostwami z Brisbane, ponieważ niestabilny charakter rywalizacji trwał.

The Lions kontynuowali awans w późnej fazie gry, a Cameron, Cal Ah Chi i McStay trafili na tablicę wyników. Ale często obrona Dockers była silna, a Luke Ryan i Alex Pearce udaremnili kilka ataków Brisbane.

READ  Recenzja St Kilda Football, zarządzanie składem, rekruci, transakcje, David Noble, Andrew Passat, Nick Rewoldt

A kiedy Loeb strzelił potężną próbę z 55 metrów, aby rozpocząć swoją trzecią bramkę, Fremantle zapewnił sobie zwycięstwo.

3-2-1…

3. Inny zawodnik flagowy, ten sam wynik

Kolejny mecz, kolejny mecz w trzeciej kwarcie Fremantle z prawdziwym pretendentem do premiery w Lidze Mistrzów AFC.

Jeśli z jakiegoś powodu nadal będziesz sceptycznie nastawiony do Dockerów przed niedzielnym meczem z Brisbane, prawie na pewno nawrócisz się do końca trzeciej kwarty.

The Dockers ogłosili się prawdziwymi graczami w zeszłym tygodniu po epickim trzecim kwartale przeciwko Melbourne na MCG, w którym wygrali 8:1.

W niedzielę Dockers zaatakowali ich dach w Brisbane w kwartale Premier League, zdobywając 6,2 do 3,2.

Legenda Collingwood, Nathan Buckley, powiedział, że trzecia kadencja Fremantle’a była „silna, jak zobaczysz”.

„Jest skuteczny, skupia się na roli… i wciąż pojawiają się dla siebie” – powiedział Buckley.

„To było bardzo fajne.”

Podczas gdy Fremantle i Brisbane mieli podobną liczbę 50-tek w tym okresie, Dockers byli bardziej wydajni w ruchu naprzód, jednocześnie lepiej broniąc swoich 50-tki.

To dlatego, że Dockers odnieśli wiele obrażeń od uderzenia, wygrywając playoffy w trzeciej kwarcie 14-9, a Andy Brayshaw i Will Brodie zdobyli po cztery, gdy zdobyli 19 razy w samej kwarcie.

Dokerzy strzelili sześć bramek w trzeciej kwarcie. Zdjęcie: Will RussellŹródło: Getty Images

Przed rundą 12 Fremantle zajmował 15. miejsce w punktacji z przystanków. Ale w trzecim okresie zrobili samotnie 36 przystanków – najwięcej przystanków w kwartale przez Dockerów.

Jeszcze bardziej imponujący jest fakt, że Dockers osiągnęli rekord swojego klubu w meczu z Brisbane, która jest jedną z najlepszych drużyn NFL.

„Złamali jedną z najlepiej zatrzymujących się drużyn w rozgrywkach”.

Brayshaw wykazał się niesamowitym przywództwem, gdy nadawał ton swojej drużynie przeciwko węglom.

„Odprawa celna, zwłaszcza Andy’ego Brayshawa, była bardzo imponująca, biorąc pod uwagę, jak ciężko pracował i jak aktywny jest w związku ze zwolnieniem” – powiedział w rozmowie z Fox Footy legenda Dockerów Matthew Bavlish.

„Właśnie tam naprawdę są z powrotem na szczycie, w piłce i wokół niej”.

Buckley dodał: „Dobrze robi proste rzeczy. Jego siła jest przez dach”.

2. Nieoficjalne nazwy wolności powodują maksymalne szkody

Ani Nat Fife, ani Michael Walters, ani Sam Sweetkowski, ani Matt Taberner, ani Lachey Schultz goli.

To zdanie zwykle budzi strach w sercach fanów Fremantle, ponieważ znalezienie celów wydawało się niemożliwe.

Ale wejdź dwóch niespodziewanych kultowych bohaterów, którzy właśnie grali w gry swojego życia.

W środku błyskawicznego spotkania Fremantle’a w trzeciej kwarcie był Billy Banfield, który strzelił trzy gole z czterech rzutów z trzeciej kwarty, po czym dodał kolejny w zeszłym sezonie, stawiając fanów Dockers na nogi.

READ  BIG pierwszym zespołem zaproszonym na V4 Future Sports Festival 2021

Oznaczało to, że Banfield nie miał kontraktu, zawodnik, który rozpoczął swoją karierę jako Tiger i od lat walczy o ugruntowanie swojego miejsca w czołowej 22. Fremantle, kończąc karierę z czterema golami w swoim 50. meczu.

Billy Banfield z Dockers. N/z: Paul KeaneŹródło: Getty Images

Podczas gdy Banfield odniósł obrażenia w trzeciej tercji, Michael Frederick był najbardziej wpływowym strzelcem Dockers w czwartej kwarcie, strzelając dwa gole w ośmiu eliminacjach i pięć w latach pięćdziesiątych.

„To nie są znane nazwiska… to faceci, którzy odgrywają naprawdę ważne role i wygrywają mecze dla czterech najlepszych drużyn” – powiedział Buckley.

Ale znajoma twarz oświetliła ją w 50 dla Dockers, gdzie Rory Lobb wyprodukował ekspresyjną grę.

Loeb ukończył 3,1 – wliczając zatrzymanie meczu w czwartej ćwiartce z 55 metrów – z dziewięciu eliminacji i sześciu punktów (pięć na 50, trzy kwestionowane).

Buckley powiedział, że był to „wzruszający występ, jak go widziałem (Loeb) od dłuższego czasu”.

1. Epicka wczesna presja Lwów

Fakt, że Fremantle był w stanie uzyskać tak dominujący trzeci okres, jest tym bardziej imponujący, biorąc pod uwagę, jak bardzo Brisbane zrobiło wrażenie w pierwszej połowie.

Podczas gdy liczby w środkach pola były równe w pierwszej kwarcie, Brisbane wniosło dużo ciepła i intensywności, wykonując więcej wślizgów z Dockerów – zwłaszcza nad ziemią z ośmioma wślizgami do przodu – 50 – i tworząc 10 zwrotów w połowie do przodu w kwartale.

Legenda Lions, Jonathan Brown, powiedział, że to kapitan klubu Dane Zorco nadał ton.

„Kiedy wybierasz się na dużą podróż międzystanową, głównym celem jest wczesne naciśnięcie i usunięcie fanów z gry” – powiedział Brown Fox Footy.

Lwy z Brisbane wywarły na początku dużą presję. N/z: Paul KeaneŹródło: Getty Images

„Myślałem, że Dane Zorko był świetny… Ustanowił pozycję w drużynie i myślałem, że jego koledzy z drużyny poszli w jego ślady.

„Chcieli wkroczyć i zrzucić, chcieli złożyć oświadczenie”.

Buckley dodał: „Posuwali się naprzód… Frio nie był w stanie połączyć dwóch lub trzech piłek, aby znaleźć czas i miejsce dla użytkownika piłek”.

W końcu dokerzy odwrócili stoły w Brisbane i podali taką samą ilość ciepła nośnikowi piłki – a lwy tak naprawdę nigdy stamtąd nie doszły do ​​siebie.

Brisbane mogło wejść na szczyt drabiny po tym, jak Devils ponieśli drugą z rzędu porażkę z rąk Sydney Swans.

Zamiast tego Lwy walczyły o dwie porażki w ciągu trzech tygodni, aby utrzymać się na drugim miejscu i gościły w przyszłym tygodniu olśniewające St Kilda w Gabba, zanim się pożegnały.

Śledź mecz Fremantle vs Brisbane na naszym blogu na żywo poniżej!