Wyniki, najciekawsze momenty, aktualizacje, najnowsze, Josh Gedi, Oklahoma City Thunder, połowa strzału Jacoba Boeltela, wideo, San Antonio Spurs, Indiana Pacers, Hamido Diallo Dunk

Josh Gedi nadal na serio wciska się w elitarne terytorium, podczas gdy szalona pierwsza kwarta Pacerów doskonale przygotowała ich na tak bardzo potrzebne zwycięstwo.

Śledź wszystkie wydarzenia dnia w Okład NBA!

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

sobota, 12 lutego

sobota 12 lutego

Nieudane odwrócenie czerwonego wsadu | 00:32

Większy zasięg

„Bądź w kontakcie przez telefon”: napięte rozmowy i „emocjonalne” zakończenie sagi Simmons

Nowy trener ujawnia rozmowę z „ecstasy” Simmonsem, ponieważ rozwój o wartości 312 milionów dolarów powoduje kłopoty dla 76ers

„Nie było rozmowy”: Lakers zamieszany w „całkowicie fałszywe” twierdzenie LeBrona

GIDDEY nadal wytycza drogę do wielkości

Josh Giddey nadal udowadnia, że ​​jest na dobrej drodze do świetności po włamaniu się do bardziej prestiżowych firm, ale jego niedawna osobista dobroć nie wystarczyła, by powstrzymać Philadelphia 76ers przed wygraniem 100-87 nad Oklahoma City Thunder.

W grze Jedi został piątym graczem w historii NBA, który zdobył ponad 600 punktów, ponad 300 zbiórek i ponad 300 asyst w swoich pierwszych 50 meczach.

Pozostali czterej gracze, którzy osiągnęli ten wyczyn, również nie są leniwi.

Należą do nich Ben Simmons, Magic Johnson, Alvin Adams i Oscar Robertson.

Ponieważ Giddey osiągnął więcej w swoim debiutanckim sezonie, nie ma wątpliwości, że debiutant Sixers, James Harden, oblizywał usta nad zaskakującą perspektywą gry u boku Joela Embiida, gdy Kameruńczyk miał kolejny wyjątkowy mecz.

Wysoki środek stracił 25 punktów i miał 19 zbiórek, aby samodzielnie trafić bramkarza Therese Maxi 23.

Jest to 22. z rzędu gra, w której Embiid zdobył 25 punktów.

Joel Embiid stracił 25 punktów do Nuggets. Tim Nwachukwu/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

Po meczu Embiid zwrócił się do prasy i odpowiedział na pytanie bezczelnego dziennikarza, który zapytał go, jak długo był. Jego tweet jest teraz niesławny Gotowy, gdy potwierdzono, że Ben Simmons wyjechał do Sieci.

READ  „Prawie domowy wyścig”, mówi Valtteri Bottas, przedstawiając specjalny projekt kasku dla Melbourne

„Szczerze, nie wiem nawet, o czym był ten tweet” – powiedział Embiid.

„Właśnie napisałem na Twitterze przypadkową osobę.

„Właśnie zobaczyłem zdjęcie i pomyślałem, że jest dobrze ubrany.

„Był ubrany w ładny garnitur, przystojny.

„Miał trochę łupu.

„Myślałem, że to dobre zdjęcie”.

BEZPIECZNA KRADZIEŻ DIALLO NIE WYSTARCZY DLA TŁOKÓW

Gwiazda Detroit Pistons, Hamido Diallo, odniósł zwycięstwo nad Charlotte Hornets, ale wkrótce odkrył, że wspaniałe momenty nie wygrywają meczów, ponieważ Hornets wygrali 141-119.

Diallo mógł grać w tę grę, wybijając piłkę z całkowicie zapomnianego Masona Plumlee i wytwarzając oszałamiający wiatrak, który po raz kolejny przypomina światu jego wygraną w Slam Dunk z 2019 roku.

23-latek zakończył grę z 16 punktami dla Pistons, gdy Jeramy Grant, który przed upływem terminu był centrum plotek handlowych, walczył o skwierczenie.

LaMelo Ball i Terry Rozier Hornets nie potrzebowali zaproszeń, jeśli chodziło o wbicie Pistons w miecz.

Roser zakończył mecz z triple-double, z 25 punktami, 10 zbiórkami i 11 asystami, podczas gdy Paul prowadził zespół w zdobywaniu i asystowaniu 31 punktów i 12 asystach.

„Dobry Lord”: najbardziej swobodne kopnięcia w połowie wysokości przez NBA Stones

Zawodnik San Antonio Spurs, Jacob Boeltel, nie tylko oddał pierwszy rzut za trzy punkty w drużynie, ale wykonał go także z połowy pola i w możliwie najbardziej skrzyżowany sposób.

Och, to też był nietoperz.

Obejrzyj wideo w odtwarzaczu powyżej!

Pomógł nadać ton atakowi Spurs, kiedy pokonali Atlanta Hawks 136-121.

Dejounte Murray strzelił hat-tricka z 32 punktami, 10 zbiórkami i 15 asystami, a Keldon Johnson stracił 26 punktów.

Gwiazda Hawks, Trae Young, podwoił się w pojedynkę z 18 punktami i 11 asystami, ale nie zrobił wiele, by pomóc finalistom Konferencji Wschodniej w zeszłym sezonie.