Wyniki przedsezonowe, podsumowanie, statystyki Victora Wimpanyamy, powrót Bena Simmonsa, najważniejsze momenty, wideo

Wyniki nie mają większego znaczenia w okresie przygotowawczym, ale okulary tak.

A wizerunek Bena Simmonsa, który nie tylko gra, ale gra dobrze, jest pomyślny.

W poniedziałkowy wieczór (czasu amerykańskiego) Brooklyn przegrał z Lakers 129:126.

Jednak od oglądania tablicy wyników ważniejsze jest to, czy często kontuzjowany Simmons przejdzie test wzroku w swoim pierwszym meczu na żywo od lutego.

Zrobił to śpiewająco.

Oglądaj mecze przedsezonowe NBA oraz obszerne relacje ESPN i każdy mecz sezonu NBL w Kayo Sports. Dołącz do Kayo już teraz i natychmiast rozpocznij transmisję>

Wracając po wyczerpującej kontuzji w zeszłym sezonie, Simmons zdobył 10 punktów, trzy asysty i przechwyt w zachęcającej minucie 14:07 w pierwszej połowie.

„[It felt] zaskakujący. To naprawdę tyle, po prostu niesamowite. Cieszę się, że tam jestem, rywalizuję, czuję się dobrze i mogę wnieść swój wkład tak, jak wiem, jak potrafię. „Więc było dobrze” – powiedział Simmons. „To zdecydowanie najlepszy wynik od dwóch lat. Absolutnie.”

Simmons, który nie grał od 15 lutego ze względu na problemy z plecami, zanim opuścił drugą połowę, wraz ze wszystkimi podstawowymi zawodnikami z wyjątkiem Cama Thomasa, wyglądał na energicznego, wysportowanego i agresywnego.

„Zaatakował obręcz i myślałem, że grał szybko, i wyglądał bardzo naturalnie, wspinając się po parkiecie i komunikując się z chłopakami w trakcie gry. Naprawdę miło to widzieć „, powiedział trener Jacques Vaughn. ” A więc kilka naprawdę dobrych minut.”

Simmons wyprowadził LeBrona Jamesa z kozłowania po przerwie, zdobywając drugie przyłożenie tego wieczoru, wykonał wsad wyżej niż kiedykolwiek od czasu dołączenia do Nets i był na tyle pewny siebie, że próbował różnych rzeczy (nawet jeśli im się to nie udało) wystartował, jak jego przepustka zza kulis, która przepłynęła poza granice).

„To bardzo zachęcające” – powiedział Vaughn. „W przeszłości niektóre rzeczy, które był w stanie zrobić, niektóre rzeczy za plecami były częścią jego gry. Rozumiem to. A tempo, w jakim gra, brak scenariusza i talent do płynności w jego grze to są rzeczy, do których chcemy, żeby wrócił. To instynktowna koszykówka. Myślę, że coś z tego zauważyłeś, zdecydowanie jest to dla niego pozytywny trend”.

READ  Rob Page: Trener Walii chce pozostać na stanowisku trenera pomimo bolesnej porażki w rzutach karnych z Polską w eliminacjach do Euro 2024 | wiadomości piłkarskie

Źródła The Post podają, że gdyby Simmons był zdrowy w zeszłym sezonie, Kevin Durant prawdopodobnie zostałby na Brooklynie nawet bez Kyriego Irvinga.

Teraz Nets mogą mieć tylko nadzieję, że uda im się przywrócić Simmonsa do dawnego siebie jako element składowy obok Mikala Bridgesa, który dołączył do drużyny Duranta.

Po opuszczeniu całego sezonu 2021–2022 z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym i bólem pleców Simmons 5 maja 2022 r. przeszedł mikrodiscektomię z powodu przepukliny dysku L-4.

Wrócił zbyt wcześnie i jego średnie najniższe wyniki w karierze wyniosły zaledwie 6,9 ​​punktu, 6,3 zbiórek i 6,1 asyst w 42 nieskutecznych meczach, zanim został zamknięty.

Teraz, po mocnym obozie, Simmons usunął Spencera Dinwiddiego ze stanowiska rozgrywającego.

GM Blazers chętny do odejścia od Dame | 01:14

Gra Simmonsa u boku innego niestrzelającego Nica Claxtona wyraźnie spowodowała pewne problemy z odstępami, które pogłębiła kontuzja ścięgna podkolanowego Cama Johnsona. To jest coś, nad czym stale musimy pracować.

Thomas zdobył 26 punktów w rzadkim starcie, ale Bridges miał problemy bez takiego dystansu.

Slasher zdobył zaledwie osiem punktów w 15:19, trafiając 2 z 7 i kończąc mecz z 11 najgorszymi w drużynie.

Nets również mieli trudności z przystosowaniem się do gry przy słabszych kryciach.

Strata Bridgesa doprowadziła do przerwy Ruia Hachimury i deficytu 66-47 na 3:10 do końca drugiej połowy.

Thomas zremisował po 88 minutach, a po podaniu byłego Lakera Lonniego Walkera IV objęli prowadzenie 126-125.

Jednak debiutant Jalen Wilson został zablokowany, co doprowadziło do przyznania przez Maxwella Lewisa zielonego przyłożenia. Po tym, jak Trendon Watford został odgwizdany za faul w ataku, Colin Castleton wyrzucił go z gry na 49,9 sekundy przed końcem.

Jednak występ Simmonsa był pozytywny.

„Byłem podekscytowany. Bardzo podekscytowany. Miałem szczęście, że mogłem tu przyjechać i grać na wysokim poziomie” – powiedział Simmons. „To ekscytujące. Będę mógł grać w NBA. to świetna praca.”

READ  Dwóch Australijczyków w pierwszej trójce na Players Champs, gdzie rekord został oczywiście pobity, a epicki as oszołomiony

„Od jakiegoś czasu wiedziałem, jak się czuję i ciężko pracowałem, aby znaleźć się w tej pozycji. Więc wiem, że jestem gotowy. Wiem, że jestem więcej niż gotowy, aby tu być, móc konkurować i pomóc temu zwycięstwo drużyny.”

Artykuł ten został pierwotnie opublikowany w New York Post i został opublikowany ponownie za zgodą.

Bena Simmonsa i Victora Wimbanyamy.Źródło: Fox Sports

Nieznajomy numer 1 Już przerażająca NBA

Cudowne dziecko Francji Victor Wimpanyama zdobył 20 punktów w imponującym debiucie przedsezonowym dla San Antonio Spurs przeciwko Oklahoma City Thunder w poniedziałek (czasu amerykańskiego).

Wimbanyama, 19-letni zawodnik nr 1 z Paryża, postrzegany jako pokoleniowy talent NBA, stworzył kilka olśniewających momentów umiejętności w niewielkiej porażce na wyjeździe 122:121.

Wembanyama zakończył mecz z 20 punktami, trafiając 8 z 13 celnych trafień, a także pięcioma zbiórkami, dwoma przechwytami i blokiem.

Pomimo że spędził na korcie zaledwie 19 minut i 22 sekundy, mierzący 2 metry i 3 cale francuski nastolatek był w stanie dać wiele przebłysków połączenia wzrostu i umiejętności, które wywołały tyle emocji od czasu przybycia do NBA.

Przykuwająca wzrok strata i ustawienie, które zadziwiły obronę Oklahoma City w połowie drugiej połowy, podczas gdy z drugiej strony imponujący blok Jalena Williamsa w pierwszej kwarcie pokazał jego umiejętności defensywne.

„Myślałem, że wszystko z nim w porządku” – powiedział trener Spurs Gregg Popovich o występie Wembanyamy.

„Nie ma dla niego żadnego wielkiego planu gry ani nic w tym stylu. Po prostu wyszedł i grał w koszykówkę, co uwielbia robić i jest w tym dobry.

„Nadal zastanawiamy się, gdzie możemy w pełni wykorzystać jego umiejętności. Nie jestem nawet pewien, czy jest pewien. Ale to mądry facet, więc poradzi sobie z tym, nawet jeśli ja nie.”

„Dziś wieczorem poprawiliśmy dla niego kilka rzeczy, głównie w defensywie, ale tego można się spodziewać po wszystkich nowych zawodnikach wchodzących do ligi.

Tymczasem Wimbanyama był zadowolony ze swojego występu otwarcia.

„Jeśli chodzi o mecz, właśnie tego się spodziewałem” – powiedział Wembanyama. „Jestem bardzo optymistyczny, ponieważ w pierwszej połowie zagraliśmy kilka świetnych sekwencji.

„Jestem debiutantem, więc muszę grać mocno, dać z siebie 100 procent… Po prostu przez cały czas starałem się dawać energię. Ale stać mnie na więcej”.

Występ Wembanyamy dorównał Chetowi Holmgrenowi z Thunder. Holmgren był drugim wyborem w drafcie na rok 2022, ale opuścił cały swój debiutancki sezon z powodu kontuzji stopy.

Holmgren zakończył mecz z 21 punktami i dziewięcioma zbiórkami.

„Obserwowanie ich karier będzie dla wszystkich bardzo interesujące” – powiedział Popovich o Wimbanyamie i Holmgrenie.

San Antonio zmierzy się z Miami w piątek w kolejnym meczu przedsezonowym, a mecz otwarcia sezonu zasadniczego odbędzie się 25 października u siebie z Dallas.