Wyniki, wyniki, steve curry, kevin hotter, faul, aktualizacje, wideo, skróty, josh green, kontuzja Bena Simmonsa

Steph Curry dał pokaz, podczas gdy Ben Simmons otrzymał nową rolę po powrocie z kontuzji.

Oprócz Josha Gede, znowu był na ławce, gdy Thunder poniósł kolejną stratę.

Śledź wszystkie wydarzenia dnia w Okład NBA!

Oglądaj średnio 9 meczów LIVE NBA w sezonie regularnym tygodniowo w ESPN w Kayo Sports w ESPN w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

wtorek, 08 listopada

Wtorek 8 listopada

Zrób ruch w programie w kontrowersyjnej wygranej

Golden State Warriors przegrali pięć meczów w ekscytującej wygranej 116-113 nad Sacramento Kings, z 47 punktami i kontrowersyjnym późnym brakiem kontaktu.

Curry był gwiazdą pokazu we wtorek, zdobywając 47 punktów, osiem zbiórek i osiem asyst, gdy Warriors pokonali Kings 37-25 w ostatniej kwarcie, aby ukraść zwycięstwo.

– Wydawało mu się to czymś wyjątkowym – powiedział po meczu trener Warriors Steve Kerr.

„To była tylko decyzja Steve’a Curry’ego, że mieliśmy wygrać”.

Mecz zakończył się kontrowersyjnymi okolicznościami, a Kevin Hotter zdobył trzypunktową próbę w ostatnich sekundach i wyglądało na to, że został wyraźnie faulowany – może dwa razy.

Hoyer natychmiast przedstawił swoją sprawę sędziom, ale nie został wykonany żaden telefon, ponieważ Sacramento najwyraźniej ukradł szansę na oddanie trzech rzutów wolnych i oddanie meczu do dogrywki.

Hurter zdobył tego wieczoru 11 punktów, z Dearonem Foxem (28 punktów, sześć asyst) na czele i dobrze wspieranym przez Damontasa Sabonisa (19 punktów, 14 zbiórek, sześć asyst).

Tymczasem Malik Monk pozostawił swoje wrażenie na ławce rezerwowych z Kings z 24 punktami, sześcioma zbiórkami i czterema asystami.

Podczas gdy Curry był headlinerem Warriors, pomógł mu Draymond Green (11 punktów, osiem zbiórek, sześć asyst) i Klay Thompson (16 punktów, trzy asysty, dwa sety, jeden przechwyt).

Steve Curry dał przedstawienie. Ezra Shaw/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

Choć ławka wciąż była problemem dla Golden State, którego druga jednostka wygrała 49-15.

Warriors rozpoczęli pozytywny start, grając 27-17, zanim Steve Curry zszedł z ławki na nieco ponad dwie minuty przed końcem pierwszej kwarty.

Ale Golden State miał problemy z wyeliminowaniem Curry’ego z gry, ponieważ Kings zamknęli kwartę 16-2, aby w pełni wykorzystać słabą drugą jednostkę Warriors.

Kings utrzymywali wąską przewagę 31-29 przed drugą kwartą, a to wkrótce stało się większe, a Sacramento osiągnęło lepsze wyniki niż właściciele domów w okresie 36-26.

Curry prowadził Warriors w tym momencie z 22 punktami, w tym 4 na 5 z deep, podczas gdy Thompson, Draymond Green i Andrew Wiggins mieli po dziewięć.

Podczas gdy Curry mógł oświetlać go z 3-punktowego podłoża, reszta zespołu walczyła i tego samego nie można powiedzieć o Królach.

Sacramento strzelił 45,5% zza łuku w inningu, a Diaron Fox, Damontas Sabonis i Malek Monk zdobyli 49 punktów dla Kings.

Steve Curry przyszedł w torebce. Ezra Shaw/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

Monk był gwiazdą imponującej ławki Kings, która pokonała Warriors 25-9 w pierwszym inningu, pomagając zastąpić to, co Curry produkował, aby utrzymać Golden State w meczu.

READ  Padusa oszałamia czołową Sabalenkę, pokonuje Sakari Swatik w WTA Finals

Warriors rozpoczęli trzecią kwartę w obiecujący sposób, grając 16-5, ale Kings uderzyli własnymi szarżami 16-8 i objęli dziewięciopunktową przewagę w czwartym inningu.

Powstrzymanie Curry’ego okazało się jednak prawie niewykonalnym zadaniem dla Sacramento, ponieważ gwiazda Warriors zdobyła 15 punktów przed dwoma podaniami w czwartej kwarcie.

Warriors przeżyliby w strachu, wygrywając 116-113, choć w kontrowersyjnych okolicznościach, w których prośby Huertera nie zostały wysłuchane.

Simmons został ściągnięty z ławki, gdy zielone pożary Australii

Ben Simmons zszedł z ławki po powrocie z kontuzji kolana, gdy kolega Australijczyk Josh Green odegrał kluczową rolę w wygranym 96-94 Dallas z Brooklynem.

Simmons opuścił ostatnie cztery mecze Nets i spodziewał się, że po powrocie zagra tylko 16 minut, aby zakończyć mecz z dwoma punktami, dwiema asystami i trzema zbiórkami.

Reakcja jego kolegów z drużyny Irvinga spadła przez Nike | 03:18

Pojawia się, ponieważ poprzedni Pick 1 został powiązany z rozmowami handlowymi, z Dallas Mavericks podobno pilnowali jego sytuacji Wśród niepewności na Brooklynie i dramatu otaczającego Kyrie Irving.

Tymczasem Zielony nadal sprawia, że ​​Mavericks skacze z 16 punktami, najwyższy poziom w sezonie, który zbliża się do pięciu zbiórek i dwóch asyst przed siatką.

Australijczyk ciężko pracował poza sezonem, aby poprawić swój strzał, co widać, ponieważ w tym sezonie Green oddał 19 strzałów na 25 z pola, w tym 10 na 15 z głębin.

Wspaniały styl strzelania Greene’a jest bardzo chwalony przez jego kolegów z drużyny, a Dorain Finney-Smith nazywa go „najlepszym rzutem za trzy punkty w lidze”.

Kevin Durant zdobył 26 punktów w swoim jedenastym meczu z rzędu z wynikiem 25 lub więcej, ale wyprzedził go Luka Doncic (najwyższy mecz 36). I został wyrwany z głupoty przez byłego Neta Theo Pinsona, który wszedł mu pod skórę i zobaczył, jak gwiazda Nets cierpi na faul techniczny za przejechanie przez Josha Greena.

Durant skierował się w stronę wciąż bujającej się ławki Mavericks w Benson, po technicznych rzutach wolnych 14-0, które zdecydowały o meczu.

Prowadził do siatki 78-74 po skoku Duranta z 16 stóp, mając 8:19 przed końcem. Zrobili jednak cztery straty i spudłowali jedyny strzał podczas tej suszy.

Zanim Green zatopił swój faul, siatka była na dołku 88-78. Pozostałe 5:07 odczyty, ale to koniec gry. Nigdy nie zbliżyli się do czterech punktów, dopóki Cam Thomas (19 punktów) nie trafił na wskaźnik za 3 bahty na pół minuty przed końcem.

Gdy siatki spadły 96-93 i 5,6 sekundy gry, Durant sfaulował Reggie Bullock, próbując 3 razy. Zajął pierwsze miejsce, ale przegapił drugie, ponieważ jego głowa zwisała, a ramiona opadły. Sieci nie miały innego wyjścia, jak tylko celowo je przegapić. Właściwie odskoczyli i Royce O’Neill wszedł w silny kontakt, ale nie zadzwonili.

READ  Grace Brown i Rohan Dennis z Australii kończą kampanię Commonwealth Clean Cycling | Igrzyska Wspólnoty Narodów 2022

Sieci próbowały wszystkiego, by spowolnić Doncica, łącznie z jedną klatką piersiową. Simmons, który spowalniał go jak wszyscy w jego ostatnim zdrowym sezonie w Filadelfii, nie zaszedł tak daleko w defensywie. Zamiast tego Durant i O’Neill przyjęli wyzwanie w poniedziałek wieczorem, ale zostali przytłoczeni.

– z Poczta w Nowym Jorku

Upuść grzmot w trzecią pionową pozycję z opóźnieniem siedzenia

Oklahoma City Thunder spadła z Detroit Pistons na Route 112-103 po upadku w drugiej połowie.

Thunder prowadził 63-48 w przerwie głównej, ale kiedy Pistons zaczęli rosnąć w trzecim inningu, OKC nie miało odpowiedzi.

Detroit wygrało trzecią kwartę 36-22 i w ostatniej zmianie prowadziło o jeden punkt. Gospodarze kontynuowali prowadzenie w czwartej i najniższej inauguracji meczu, mimo najlepszych wysiłków Shaya Gilgusa Alexandra (33 punkty, siedem zbiórek, pięć asyst, cztery bloki).

Fox zanurza się w głębiny 3, aby wygrać! | 00:37

Josh Gedi, który w pierwszej połowie miał dziewięć punktów i pięć zbiórek, nie rozegrał ostatnich dziewięciu minut meczu, tak jak to zrobił, gdy Australijczyk zszedł z ławki pod koniec rewanżu z powodu kontuzji kostki z Orlando.

Sadiq Bay prowadził Pistons z 24 punktami, a zajęty był również Kid Cunningham (21 punktów, 11 zbiórek, 7 asyst).

To była trzecia wygrana Detroit w sezonie i trzecia porażka Thunder z rzędu do 4-6.

ROOKIE POMAGA KOŃCOWAĆ BIEGANIE

Tymczasem debiutant AJ Griffin zdobył 24 punkty z ławki, gdy Atlanta Hawks zakończył niepokonany początek sezonu Milwaukee Bucks zwycięstwem 117-98.

Griffin był jednym z sześciu graczy Hawks, którzy osiągnęli dwucyfrowe wyniki, ponieważ Atlanta wzruszyła ramionami na nieobecność gwiazdy rozgrywającej Trae Younga, aby dać Bucks pierwszą porażkę w sezonie 2022-2023.

Bucks weszli do gry w pogoni za 10-tym z rzędu zwycięstwem po rozpoczęciu 9-0 i pozostawieniu ich jako jedynej niepokonanej drużyny w NBA.

Ale Atlanta odrobiła straty, wygrywając 36-25 w pierwszej kwarcie, zanim w pierwszej połowie straciła sześć punktów.

AJ Griffin płonął. (Zdjęcie: Kevin C. Cox/Getty Images)Źródło: Getty Images

Mecz zdecydowanie przechylił się na korzyść Atlanty w trzecim inningu, gdy Hawks zdobyli 37 punktów.

Atlanta zakończyła zwycięstwo 28-18 w czwartej kwarcie, w której Hawks poprawili się do 7-3 w sezonie.

Degonte Murray prowadził najlepszego strzelca Hawks z 25 punktami, ośmioma zbiórkami i 11 asystami.

Ale prawdziwe gwiazdy serialu dla Atlanty pochodziły z mocnego miejsca prowadzonego przez początkującego nastolatka Griffina, który zebrał 59 punktów, aby wygrać. Justin Holiday wyczerpał cztery trzy punkty w 14-punktowym wkładzie, podczas gdy Onika Okonjo dodała 12.

„Przed rozpoczęciem meczu trener powiedział„ uwierz w to ”- powiedział 19-letni Griffin.„Czuję, że cała drużyna chce więcej”.

„To była niesamowita wygrana. Znaliśmy plan gry – po prostu zaangażuj się i upewnij się, że wspieramy się nawzajem.”

READ  Swans wezwał Buddy'ego do ogłoszenia przejścia na emeryturę

Milwaukee, prowadzony przez Giannisa Antetokonmo, zdobył 25 punktów, a Junior Holiday dodał 16 punktów.

EMBIID postępuje, aby napełnić przełącznik próżniowy do mikserów

Gdzie indziej Joel Embiid wyczerpał 16 z 16 linii rzutów wolnych w 33-punktowym pokazie, gdy Philadelphia 76ers przetrwała Phoenix Suns 100-88.

Dokładność strzelania Embiida została wzmocniona wspaniałym wkładem George’a Nianga z ławki, który wbił siedem rzutów za trzy do 21-punktowego wkładu. Tobias Harris zdobył dla Sixers 21 punktów.

Devin Booker poprowadził drużynę Phoenix, która zdobyła 28 punktów, podczas gdy doświadczony rozgrywający Chris Paul doznał bolesnej kontuzji prawej pięty. The Suns powiedzieli później, że Paul został wykluczony z gry na wszelki wypadek.

Chris Paul odszedł jako środek ostrożności. (Zdjęcie: Steve Chambers/Getty Images)Źródło: Getty Images

Tymczasem Embiid był zadowolony ze swojej celności rzutów wolnych, kiedy wrócił po przegranych trzech meczach z powodu choroby.

„Jeśli nadal mnie zanieczyszczają, powinienem wykonać rzut wolny” – powiedział Embiid.

Tymczasem Embiid powiedział, że Sixers (5-6) pokonają nieobecność Jamesa Hardena z powodu kontuzji w nadchodzących trudnych meczach z Atlantą i Milwaukee.

„Będziemy za nim tęsknić, ale to następny facet” – powiedział Embiid.

„Muszę dominować w ofensywie i defensywie, tak jak dzisiaj”.

Tatum oznacza zwycięstwo w osuwisku dla Celtics

W Memphis, 39-punktowy występ Jasona Tatuma poprowadził Boston Celtics do zwycięstwa 109-106 nad Grizzlies.

Ja Morant zdobył dla Memphis 30 punktów, w tym pięć „trójki”, ale dynamiczny występ Tatuma zapewnił Celtics oszałamiające zwycięstwo.

Jaelyn Brown dodała 21 punktów dla Bostonu, a Al Horford i Marcus Smart zdobyli po 15 punktów.

Jason Tatum i Ja Morant kłócą się. Justin Ford/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

HART HEROICS jako BUZZER BEATER

W Miami Josh Hart strzelił trzy punkty do dzwonu, gdy Portland Trail Blazers odnieśli zwycięstwo 110-107 nad Heat.

Wydawało się, że Miami zrobiło wystarczająco dużo, aby wymusić dodatkowy czas po związaniu potrójnych wskaźników Maxa Straussa z 6,2 sekundy.

Ale Damien Lillard rozpoczął ostatnią kampanię w sądzie i znalazł Harta, który uwolnił swoją całkowitą wygraną, gdy skończył się czas.

Anverne Simmons prowadziła z najlepszym strzelcem Portland z 25 punktami, Jeramy Grant dodał 23 punkty, a Lillard 19. Hart zakończył z 12 punktami.

„To była dobra gra pani (Lillard), wykonał bezinteresowne podanie i udało mi się go sprowadzić” – powiedział później Hart.

„Ta pani jest piekielnym człowiekiem i piekielnym graczem – ufa każdemu, kto nosi koszulkę Blazers”.

Josh Hart z Portland Trail Blazers świętuje z kolegami z drużyny po zdobyciu zwycięskiego kosza w grze. (Zdjęcie: Megan Briggs/Getty Images)Źródło: Getty Images