Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyrzutnie w nieznanym obszarze Kateri

ESSENDON wyrusza na autostradę, aby w piątek wieczorem po raz pierwszy od 28 lat zmierzyć się z Geelongiem na stadionie GMHBA.

Bombowce ostatnio grały na tym stadionie w 1993 roku z młodymi gwiazdami Jamesem Heardem, Joe Mistity, Markiem Mercurym, Gavinem Wanganenem i Dustinem Fletcherem na wczesnych etapach ich błyskotliwej kariery.

Koty kontra bombowce Podążaj za nim bezpośrednio

The Baby Bombers wygrali w tym roku premierę, ale Koty wygrały tego dnia o 32 punkty dzięki gwiazdorskim występom Gary’ego Abletta snr, Garry’ego Hockinga, Barry’ego Stonehama i Johna Barnesa.

Szybko do 2021 roku, a następna generacja Baby Bombers będzie chciała złapać niespodziankę dla doświadczonej strony Geelonga, aby pozostać w kontakcie z pierwszą ósemką.

The Cats będą oszołomione po zeszłotygodniowej przegranej z Brisbane i będą się starać odzyskać swoje miejsce w pierwszej czwórce.

Tiger Mark O’Connor doznał kontuzji z powodu zaręczyn, podczas gdy Koty zdecydowały się na odpoczynek Seana Higginsa i Isafy Ratogulii. Uciekający Myers i Reese Stanley zeszli na bok.

Bombowce dokonały dwóch zmian, likwidując Brandona Zirka Thatchera i Matta Guelpha oraz przywołując Toma Cutlera i Willa Snellinga.

Geelong – Essendon w GMHBA, godz. 19.50 AEST

Brak zmian późno تغييرات

oddziały medyczne
Geelong:
Maksa Holmesa
Essendon: Matt Gilvy

READ  Białoruski biegacz, który obawiał się represji w domu, przybywa do Polski | Sporty