Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Występowałem przeciwko księciu Harry’emu i Meghan Markle i kosztowało mnie to 2,5 tys. funtów miesięcznie… Straciłem środki do życia

Weteran armii wypowiadający się przeciwko księciu Harry’emu i Meghan Markle powiedział, że kosztowało go to 2500 funtów miesięcznie i stracił środki do życia.

47-letni Trever Coult zarabia ogromne pieniądze na swoim kanale YouTube po tym, jak został zwolniony z wojska w 2015 roku.

Trever Coult stracił środki do życia przez plotki o Harrym i MeghanŹródło: Nick Obank – The Sun
Nazywano ich „niebezpiecznym duetem”.Źródło: Getty

Jednak od tego czasu stracił wszystko po wyrażeniu opinii na temat „niebezpiecznego duetu”.

W jednym z filmów, które wywołały kontrowersje, Trever powiedział, że wierzy, że Harry nigdy nie był w prawdziwym niebezpieczeństwie podczas służby w Afganistanie, ponieważ był „dobrze chroniony”.

Jeden z ojców, który obecnie mieszka w Suffolk, powiedział, że obecność emira w Helmand w tamtym czasie naraziłaby siły brytyjskie na ataki.

Po publicznym podzieleniu się swoimi poglądami Trever został poinformowany, że jego kanał – który ma ponad 23 miliony wyświetleń – jest „demonizowany” z powodu skarg.

Trever, który sam spędził trzy tury w Afganistanie z Królewskim Pułkiem Irlandzkim, cierpi teraz na zespół stresu pourazowego i zarabia dzięki YouTube.

Powiedział Lustro„Pozbawianie mnie środków do życia, ponieważ skrytykowałem Harry’ego, jest niesprawiedliwą i przesadną reakcją.

„Co się stało z wolnością słowa? Harry wielokrotnie atakował rodzinę królewską, oskarżając ją o rasizm i nazywając swojego brata łobuzem”.

Trever mówi, że próbował uzyskać odpowiedzi od YouTube, ale twierdzi, że „firmy mediów społecznościowych wspierają Harry’ego i Meghan”.

Powiedziano mu, że utracił prawo do zarabiania pieniędzy na swoich filmach, ponieważ naruszały one zasady witryny dotyczące zastraszania i nękania.

Skontaktowano się z YouTube, a także z przedstawicielami Harry’ego i Meghan.

Nagroda Trevora przyznawana przez królową
Trevor zostaje zwolniony z wojska w roku 2105Źródło: PA: Stowarzyszenie prasowe