Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wzruszone dziecko topi się w hotelowym basenie

Wzruszone dziecko topi się w hotelowym basenie

Dziecko influencerki, która cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, utonęło w hotelowym basenie, gdy spała.

czwartek, 23 maja | Najważniejsza wiadomość | W newsroomie brytyjski premier Rishi Sunak ogłosił wybory powszechne, opublikowano szokujący materiał filmowy przedstawiający moment porwania przez Hamas pięciu izraelskich żołnierek, Cate Blanchett była wyśmiewana w Internecie za komentarz, a Apple Music umieściło na liście 100 najlepszych albumów cały czas. .

Jasmine Yeung opowiedziała o śmierci swojego dwuletniego synka Enzo swoim prawie pół milionom obserwujących na Instagramie, dzieląc się tym, że jej maleństwo zastanawiało się, podczas gdy ona i jej mąż Lim Kong Wang spali.

Na początku tego miesiąca trzyosobowa rodzina przebywała w hotelu z okazji Dnia Matki.

Dziecko malezyjskiej influencerki Yasmin Young zmarło po utonięciu w hotelowym basenie. Zdjęcie: Jasmine Young/Instagram

„[We] „Obudziłam się, ale jego tam nie było… i zobaczyłam, że pierwotnie zamknięte drzwi do krytego basenu zostały otwarte” – napisała w tłumaczeniu na język angielski.

Young powiedziała, że ​​znalazła syna w basenie i chociaż wykonano mu resuscytację krążeniowo-oddechową, nie odpowiedział.

Powiedziała: „Pobiegliśmy z dzieckiem do holu hotelu i poprosiliśmy personel hotelu, aby pomógł wezwać karetkę i udzielić pierwszej pomocy do czasu przybycia karetki”.

Powiedziała, że ​​był leczony w szpitalu i jego serce znów zaczęło bić, ale był w śpiączce.

Young potwierdziła w poście do swoich obserwujących, że zmarło jej dwuletnie dziecko. Zdjęcie: Jasmine Young/Instagram

Podzieliła się swoimi ulubionymi wspomnieniami dotyczącymi Enzo po jego śmierci. Zdjęcie: Jasmine Young/Instagram

Tydzień temu Young powiedziała, że ​​Enzo przebywa na oddziale intensywnej terapii i poprosiła swoich zwolenników, aby się modlili, aby „szybko się obudził”.

Powiedziała, że ​​wyjaśni mu, co się stało, gdy się obudzi, ale niestety w weekend podzieliła się wyjaśnieniami w sprawie jego śmierci.

Zdruzgotana matka powiedziała, że ​​Enzo „ciężko pracował aż do wczorajszego popołudnia”, kiedy jego serce przestało bić.

READ  Helikopter prezydenta Iranu Ebrahima Raisiego rozbija się, a jego stan jest nieznany

Konto Enzo na Instagramie, zarządzane przez jego rodziców, ma 100 000 obserwujących.

Young udostępnił zdjęcia swojego pomnika, na których widać małą trumnę i bliskich wypuszczających balony.