Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Yellowstone: Kevin Costner wyjaśnia, dlaczego zrezygnował w sezonie 5 w swoich pierwszych komentarzach na temat niespodziewanego wyjścia

Yellowstone: Kevin Costner wyjaśnia, dlaczego zrezygnował w sezonie 5 w swoich pierwszych komentarzach na temat niespodziewanego wyjścia

Kevin Costner zrobił wielką aferę na temat powodów swojej rezygnacji Yellowstone.

W maju ujawniono, że hitowy serial wytwórni Paramount, opowiadający o właścicielu ziemskim z Montany, Johnie Duttonie (Costner) i jego walczącej rodzinie, zakończy się piątym i ostatnim sezonem w listopadzie.

Ten zaskakujący rozwój wydarzeń nastąpił po doniesieniach, że Costner pokłócił się z twórcą Taylorem Sheridanem w związku z konfliktem w harmonogramie.

Choć Sheridan powiedział, że jest „rozczarowany” decyzją aktora, Costner do tej pory milczał w tej sprawie.

Według wielu mediów Costner się zaangażował Yellowstone Katastrofa podczas składania zeznań w sprawie rozwodowej w piątek (1 września).

the taniec z wilkami Aktor i reżyser podobno stwierdzili, że sytuacja jest „skomplikowana” i że „negocjuje” powrót na kolejne trzy sezony.

Jednak według reporterów obecnych na procesie Costner powiedział: „Wystąpiły problemy twórcze. Próbowałem przełamać lody. Odeszli”. Uważa się, że powiedział, że „prawdopodobnie zwróci się w tej sprawie do sądu”.

Uważa się, że konflikty w harmonogramach Costnera były spowodowane pasją projektu, któremu chciał nadać nazwę Horyzont: amerykański zachódktórego przygotowanie zajęło 35 lat.

„Moja ostatnia rozmowa z Kevinem dotyczyła tego, że miał on pełen pasji projekt, którym chciał kierować” – powiedziała wcześniej Sheridan. „On i stacja kłócili się o to, kiedy będzie można go ukończyć”. Yellowstone. „Z pewnością możemy wypracować harmonogram, aby to osiągnąć” – powiedziałem. [his preferred exit date]– I to właśnie zrobiliśmy.

Źródła tak twierdziły Czas dostawy W lutym ubiegłego roku Costner chciał spędzić zaledwie tydzień na kręceniu scen do drugiej serii odcinków piątego sezonu, ale jego prawnik zaprzeczył tym doniesieniom, mówiąc: „Pomysł, jakoby Kevin był skłonny przepracować tylko tydzień nad drugą połową serialu, .” Sezon 5 Yellowstone To absolutne kłamstwo.

READ  Wiodący francuski program kryminalny „Bright Minds” dla dystrybucji telewizyjnej we Francji

Kevin Costner w filmie „Yellowstone”

(Podstawowy)

Aktor ma jeszcze do nakręcenia połowę piątego sezonu, który będzie „skróconym” zakończeniem sagi o rodzinie Duttonów.

Yellowstone Jest emitowany w Wielkiej Brytanii na platformie Paramount +. Niezależny Skontaktowaliśmy się z Paramount w celu uzyskania komentarza.

Na początku tygodnia indiańska aktorka Lily Gladstone pojawiła się w nowym filmie Martina Scorsese Zabójcy Księżycowego KwiatuKrytykować YellowstoneOpisał to jako „niefortunne” i „urojeniowe”.

Tutaj znajdziesz oś czasu kontrowersji wokół Costnera.