Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Żabka otwiera Nano outlet 50 w fabryce Norblina w Polsce

Żabka otwiera Nano outlet 50 w fabryce Norblina w Polsce

Polski sklep Żabka ogłosić Uruchomili swój concept store Nano Fifty w fabryce Norbelin w Warszawie.

Fabryka Norbelin to wielofunkcyjny kompleks zlokalizowany w centrum warszawskiej Woli na powierzchni 65 000 mkw.

Obejmuje 41 000 m2 powierzchni biurowej i 24 000 m2 powierzchni rozrywkowej, kulturalnej, gastronomicznej i handlowej.

Tomasz Blicharski, Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający Żabka Future powiedział: „Grupa Żabka jest obecnie największą niezależną siecią sklepów w Europie. Ten innowacyjny koncept, który pozwala na szybkie zakupy bez kasjerów, kolejek czy gotówki, jest drobiazgowo dopasowany do charakteru witrynę i profil swoich klientów.

„Propozycja doskonale wpisuje się w klimat wielofunkcyjnego kompleksu fabrycznego Nürblin, gdzie wśród zabytkowych budynków można znaleźć nie tylko nowoczesną architekturę, ale także innowacyjne usługi i rozwiązania.”

Żabka nano

Sklep Żabka Nano Fabryki Norblin oferuje około 400 produktów, w tym dania na wynos marki własnej Szamamm, kanapki Tomcio Paluch, płynne przekąski Foodini, soki i lemoniady Wycisk oraz świeżo mieloną kawę espresso.

Sprzedawca nawiązał współpracę z Adyen w zakresie rozwiązań płatniczych, a klienci mogą wejść do sklepu za pomocą karty płatniczej.

Kupujący otrzymują potwierdzenie zakupów za pośrednictwem wiadomości SMS na zarejestrowane numery telefonów.

Sklep wyposażony jest w system kamer, który rozpoznaje wyjęte z półek produkty, oblicza odpowiednią kwotę i automatycznie finalizuje płatność.

Shabakah dodał, że system nie identyfikuje klientów i nie przechowuje ich zdjęć.

Obecnie salony Żabka Nano znajdują się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Piańcu, Plewskiej, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu.

Działa w wielu formatach, takich jak wolnostojące automaty do sprzedaży kontenerów, tradycyjne punkty sprzedaży stacjonarnej czy jako sklep stacjonarny.

© 2022 Europejski magazyn supermarketów – Twoje źródło najnowszych wiadomości handlowych. Artykuł autorstwa Dayta Das. Kliknij Subskrypcja Aby się zarejestrować ESM: europejski magazyn supermarketów.