Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zaginiony mąż Charles Weathers wysyła SMS-a do swojej żony

Zaginiony mąż Charles Weathers wysyła SMS-a do swojej żony

Według doniesień, szef kuchni telewizji oskarżony o „duszenie” swojej rodziny zadzwonił do żony.

Charles Weathers, który wystąpił w odcinku reality show Chopped z 2022 roku, rzekomo oświadczył swojemu partnerowi, że jest gotowy „usiąść i porozmawiać” w upokarzającej wiadomości tekstowej.

Żona Ashley McGuire twierdzi, że jej mąż porzucił rodzinę rok temu, po tym jak zmienił nazwisko i zniknął „bez śladu”.

Jednak szczegóły dotyczące rzekomego nowego życia Withersa w Teksasie wyszły na jaw, gdy detektywi TikTok wyśledzili go po tym, jak McGuire wystosował internetowy apel o jego odnalezienie.

Prawnik powiedział słońce Jak długi post na Facebooku był również opłacalnym posunięciem, ponieważ McGuire zaoszczędziła fortunę na kosztach rozwodu.

Uważa się, że urodzony w Londynie szef kuchni pracuje obecnie jako osobisty szef kuchni u twórcy Yellowstone Taylora Sheridana w Teksasie po przeprowadzce z domu rodzinnego w Massachusetts.

Teraz, kiedy go znalazłem, powiedział McGuire TMZ Jest gotowa przystąpić do rozwodu, ponieważ jej mąż chce teraz usiąść i porozmawiać.

Matka dwójki dzieci stwierdziła, że ​​przez rok od jego wyjazdu przyzwyczaiła się do bycia samotną matką.

McGuire powiedziała jednak, że uzyskanie rozwodu od mężczyzny, który zaginął, jest trudnym zadaniem.

„Rozwód z kimś, kto jest całkowicie nieosiągalny, jest bardzo trudny i czasochłonny, dlatego staram się go wyśledzić, aby uzyskać jego podpis na niektórych dokumentach” – napisała wcześniej.

„Jeśli go znasz, jeśli z nim pracujesz, jeśli się z nim spotykasz lub przyjaźnisz się z nim, czy możesz poprosić go, żeby do mnie zadzwonił lub powiedział, gdzie mogę go znaleźć”.

Rozmawiając w poniedziałek ze swoją przyjaciółką i prezenterką radiową Ashley Feldman w JAM'N Morning Show, matka dwójki dzieci powiedziała, że ​​Charles wysłał jej teraz SMS-a na stary numer, który dla niego zachowała.

READ  Dolly Parton budzi się codziennie o 3 nad ranem

McGuire powiedziała programowi radiowemu, że „chce po prostu pójść dalej” i wyjaśniła, dlaczego usunęła wirusową petycję z Facebooka.

„Nie chcę żadnych związków, nie chcę żadnych znajomości, chcę tylko, aby rozpoczął się kolejny rozdział w moim życiu” – powiedziała.

„Pod koniec dnia zanurkował i odleciał.

Naprawdę miałem na myśli to, co powiedziałem i nie żywię do niego żadnej złej woli.

„W żadnym wypadku nie chciałem zrobić z niego najbardziej znienawidzonego faceta na świecie.

„Mam nadzieję, że dobrze. Jeśli ktoś wywróci swoje życie do góry nogami, to oczywiście jest w tym jakiś wewnętrzny konflikt, dużo się dzieje”.

„Ale jednocześnie odejście od wszelkiej odpowiedzialności, odejście, jakby to się nigdy nie wydarzyło, jest po prostu sprawiedliwe – nie możesz tego zrobić”.

„Musisz wziąć na siebie odpowiedzialność” – kontynuował McGuire. Trzeba zachować pewien szacunek dla tej sytuacji, a jeśli jesteś mężczyzną, masz kogoś, kto opiekuje się twoimi dziećmi.

„Ręce do góry, nie jesteś zaangażowana i odwrotnie, jeśli jesteś matką i masz ojca, który opiekuje się twoimi dziećmi, szanuj je”.

– z słońce