Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zamaskowana piosenkarka Australia: ujawnienie drugiej gwiazdy

Zamaskowana piosenkarka Australia: ujawnienie drugiej gwiazdy

Uwaga: poniżej znajdują się subtelne spoilery.

Doniesienia były kontynuowane w poniedziałkowym odcinku programu Zamaskowany piosenkarza druga gwiazda sezonu została ujawniona po wielu fanfarach, ponieważ było to „najbardziej zaskakujące odkrycie w historii”.

Po chwiejnym wykonaniu piosenki Pussycat Dolls Nie, cz Sugerując, że może nie przetrwać długo w konkursie, okazuje się, że jelonek jest…

Legendarna 10 najpopularniejszych czytelniczek wiadomości Sandra Sully! Znana twarz w telewizji od ponad 30 lat. Większość widzów po raz pierwszy słyszy śpiew Sulli.

Gospodarz Osher Gunsberg zauważył, że Sully był prawdopodobnie „najpoważniejszą osobą”, z jaką kiedykolwiek rywalizowali w programie. Sulli wyjaśniła, że ​​chociaż ma pewne ograniczenia – nigdy nie brała udziału w innym programie „I’m a Celebrity” z pierwszej dziesiątki gwiazd – pomyślała, że ​​będzie to zabawny sprawdzian jej granic.

I z pewnością oszukała panel – dzięki wskazówkom dotyczącym budowy ciała, kijów hokejowych i złamanego serca sędziowie domyślili się, że Fawnem może być Carrie Bickmore, Jackie O lub Pip Edwards.

Oto pozostali uczestnicy, którzy wystąpili po raz pierwszy podczas poniedziałkowego odcinka – oraz moje przypuszczenia, kto kryje się pod każdą maską:

To może być lis śnieżny… Amber Riley

Pakiet wskazówek Snow Fox zawierał odniesienia do Bożego Narodzenia i jej zdolności, które po raz pierwszy pojawiły się w liceum. Śpiewający Avicii Uzależniona od Ciebie Czy mogłaby to być amerykańska piosenkarka i aktorka Amber Riley o uduchowionym i potężnym głosie? Jest świetnym piosenkarzem, zagrał w kilku filmach bożonarodzeniowych i zyskał sławę w szkolnym programie telewizyjnym wesoły. Ponadto ma Zamaskowany piosenkarz Rodowód: W zeszłym roku wygrała amerykańską wersję programu, a na początku tego roku zajęła czwarte miejsce w sezonie w Wielkiej Brytanii. zadanie włączone Zamaskowany piosenkarz Następny krok wydaje się logiczny.

Słuchaj, to lepsze przypuszczenie niż jakiekolwiek inne założenie panelu: Holly Valance, Joel, Kim Petras i Delta Goodrem, z których żaden nie wygląda jak Snow Fox.

READ  Informacje o aktualizacji Apex Legends z 13 października: poprawki skórek lojalnościowych, skórki Loba i nie tylko

Może strażnikiem jest… Conrad Sewell

Pakiet wskazówek Bouncera zawiera odniesienia do liczby 100 i zegara wybijającego północ. Wyjdź na scenę i zaśpiewaj uderzył w podnośnik drogowy, Jego głos jest od razu znajomy. Nie jestem pierwszą osobą, która to zwraca uwagę, ale właściwie brzmi jak australijski piosenkarz Conrad Sewell. 100? Przed rozpoczęciem kariery znalazł się na liście 100 najlepszych Australijski idol, drugi sezon. Jeśli chodzi o Midnight, był członkiem zespołu Midnight’s Sons.

Choć może się to wydawać najbardziej oczywistym wyborem wieczoru, sędziowie zgadli Nicka Lacheya, Ryana Corra i Khanh Onga.

Bluebottle może być… Shayną Blaze

Bluebottle miał najbardziej niejasny pakiet wskazówek, w którym niewiele można było się trzymać poza wzmianką o uchowcu. dostarczone do Zmów krótką modlitwę za ciebieZasugerowała, że ​​jest Australijką, w średnim wieku i już profesjonalną piosenkarką. W jej głosie pobrzmiewała nuta głosu Kate Ceberano, ale Kate brała udział w zawodach już w poprzednim sezonie. Innym pomysłem była australijska piosenkarka Kiwi, Jenny Morris, ale w 2015 roku całkowicie wycofała się ze śpiewania z powodu problemów z głosem.

Jedno z przypuszczeń jury jest takie Blok Sędzia i okazjonalnie piosenkarka jazzowa Shayna Blaze – i niebieska butelka właśnie to robi Jest bardzo do niej podobna. Czy Nine pozwoli mu zaistnieć w konkurencyjnej sieci? Jeden pomysł – i to może być naciągany – ale wskazówka dotycząca uchowca może być wskazówką co do jego wieku Sprzedaż domów Współpracownik Charliego Albona.

To mogłoby być trochę… Pete Murray

wewnątrz tego Firma PotworyGwiazda w stylu Zee jest „szczytem w swojej klasie” i „o krok do przodu”, ale „nie tak szybko, jak kiedyś”. Mówi, że jako potwór jest tak wiele możliwości, że trudno wybrać, co zrobić. Jego pakiet wskazówek zakończył się pływaniem rekina po słowie „Fin”. Może surfer? Mick Fanning czy Kelly Slater?

READ  Polska przyjmuje uciekających Ukraińców, ponieważ Europa stoi w obliczu największego kryzysu uchodźczego od 1945 r.

Dostawa Tiny’ego Spacer w słońcu Zaczyna się niepewnie, ale nabiera tempa wraz ze wznoszącym się refrenem – właściwie brzmi bardzo podobnie do australijskiego piosenkarza i autora tekstów Pete’a Murraya, który jest także zapalonym surferem. A co do tych wskazówek: Murray ma indywidualny adres Klasa A I okazja. Domysły panelu obejmowały Neila Finna, Jacka Johnsona i Johna Mayera.

W zeszłym tygodniu ujawniono, że pierwszym uczestnikiem sezonu będzie hollywoodzki aktor Brian Austin Green, znany z pracy nad popularnym serialem z lat 90. Beverly Hills, 90210. Po zdemaskowaniu wyjawił, że udało mu się odwiedzić Australię nie wywołując zbytniego entuzjazmu Zamaskowany piosenkarz Podejrzenia, ponieważ jego partner jest Australijczykiem Taniec z gwiazdami Sędzia Sharna Burgess.

Tymczasem news.com.au zeszło za kulisy Zamaskowany piosenkarz Niedawno kręciliśmy zdjęcia w Sydney – właściwie aż do garderoby Mel B. Usiedliśmy ze Spice Girl, aby porozmawiać o jej nadchodzącym ślubie, niedawnej przeprowadzce do rodzinnego miasta na północy Anglii oraz o tym, co ona i inne Spice Girls planują na nadchodzący powrót – tak, upiera się, cała piątka Czy.

Zamaskowany piosenkarz będzie kontynuował występ o 19:30 w przyszły poniedziałek o 10:00.