Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sąsiedzi powracają z lakierem w nowej wersji australijskiego mydła Amazona

Sąsiedzi powracają z lakierem w nowej wersji australijskiego mydła Amazona

Australijskie mydło „Sąsiedzi” pojawiło się ponownie w poniedziałek w szeroko nagłośnionym remake’u, prawie 14 miesięcy po tym, jak serial zakończył się w zeszłym roku emocjonującym finałem po prawie czterdziestu latach emisji.

Akcja serialu telewizyjnego, którego akcja rozgrywa się na fikcyjnych przedmieściach Melbourne, Erinsborough, wyemitowano po raz pierwszy w Australii w 1985 r., a rok później w Wielkiej Brytanii, stając się podstawą małego ekranu i zapoczątkowując kariery między innymi Kylie Minogue, Margot Robbie i Guya Pearce’a. Ostatni odcinek „37 lat” wyemitowano w lipcu 2022 r., po tym jak jego sponsor finansowy, brytyjski kanał Channel 5, wyciął go na rzecz treści lokalnych.

Po protestach fanów firma Amazon ogłosiła w listopadzie, że wznowi serial, emitując go w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych w serwisie Amazon Freevee z reklamami. W Australii serial będzie emitowany na kanale Channel 10 oraz w serwisie subskrypcyjnym Prime Video, gdzie będą mogli go obejrzeć także fani z Nowej Zelandii i Kanady. „Program nadal nazywa się „Sąsiedzi” i nadal tak pozostanie „Sąsiedzi” – to po prostu „Sąsiedzi” z fajnym zwrotem akcji” – powiedział agencji Reuters oryginalny aktor Stefan Dennis, który gra złego biznesmena Paula Robinsona, sześciokrotnie żonatego. .

Jest „więcej odejmowania… ale w zasadzie to wciąż ten sam wzór, co jest świetne”. Podczas zeszłorocznego finału stare gwiazdy, w tym Minogue, powróciły na Ramsay Street, ślepą uliczkę, w której rozgrywa się akcja serialu.

„Możliwość powtórki serialu jest czymś wyjątkowym, ponieważ wiele osób tak bardzo uwielbia ten serial” – powiedział aktor Alan Fletcher, który powraca w roli Karla Kennedy’ego. Aktorka Rebecca Elmaloglou powiedziała, że ​​ponowne wcielenie się w rolę Therese Willis było łatwe.

„Krzyknęłam po całym domu przez około pięć minut: «O mój Boże, o mój Boże, nie mogę w to uwierzyć»” – powiedziała, opisując swoją reakcję, gdy otrzymała telefon z informacją o powrocie. W serialu pojawiło się także wiele nowych twarzy, w tym aktorka „The OC” Mischa Barton, która dołącza jako tajemnicza Amerykanka Reese.

READ  Nowy depozyt iskrzy poszerzone plany dla Marvel's Team Revamped Terror

Akcja serialu rozgrywa się dwa lata po finale, a rozpoczyna się wraz z przybyciem nowych mieszkańców, rodziny Varga-Murphy i ślubem, który zszokuje fanów. „(Jestem) zdecydowanie podekscytowany, ale myślę, że wszyscy jesteśmy zdenerwowani i niecierpliwi, aby zobaczyć, jak (fani) będą się czuć w związku z nowym rozwojem fabuły i jej wznowieniem” – powiedział aktor Tim Kano, który gra Leo Tanakę.

„Wiele wątków fabularnych jest zupełnie innych.”

(Ta historia nie została edytowana przez zespół Devdiscourse i została wygenerowana automatycznie z kanału dystrybucyjnego.)