Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sąsiedzi powracają z lakierem w nowej wersji australijskiego mydła Amazona

Sąsiedzi powracają z lakierem w nowej wersji australijskiego mydła Amazona

Australijskie mydło „Sąsiedzi” pojawiło się ponownie w poniedziałek w szeroko nagłośnionym remake’u, prawie 14 miesięcy po tym, jak serial zakończył się w zeszłym roku emocjonującym finałem po prawie czterdziestu latach emisji.

Akcja serialu telewizyjnego, którego akcja rozgrywa się na fikcyjnych przedmieściach Melbourne, Erinsborough, wyemitowano po raz pierwszy w Australii w 1985 r., a rok później w Wielkiej Brytanii, stając się podstawą małego ekranu i zapoczątkowując kariery między innymi Kylie Minogue, Margot Robbie i Guya Pearce’a. Ostatni odcinek „37 lat” wyemitowano w lipcu 2022 r., po tym jak jego sponsor finansowy, brytyjski kanał Channel 5, wyciął go na rzecz treści lokalnych.

Po protestach fanów firma Amazon ogłosiła w listopadzie, że wznowi serial, emitując go w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych w serwisie Amazon Freevee z reklamami. W Australii serial będzie emitowany na kanale Channel 10 oraz w serwisie subskrypcyjnym Prime Video, gdzie będą mogli go obejrzeć także fani z Nowej Zelandii i Kanady. „Program nadal nazywa się „Sąsiedzi” i nadal tak pozostanie „Sąsiedzi” – to po prostu „Sąsiedzi” z fajnym zwrotem akcji” – powiedział agencji Reuters oryginalny aktor Stefan Dennis, który gra złego biznesmena Paula Robinsona, sześciokrotnie żonatego. .

Jest „więcej odejmowania… ale w zasadzie to wciąż ten sam wzór, co jest świetne”. Podczas zeszłorocznego finału stare gwiazdy, w tym Minogue, powróciły na Ramsay Street, ślepą uliczkę, w której rozgrywa się akcja serialu.

„Możliwość powtórki serialu jest czymś wyjątkowym, ponieważ wiele osób tak bardzo uwielbia ten serial” – powiedział aktor Alan Fletcher, który powraca w roli Karla Kennedy’ego. Aktorka Rebecca Elmaloglou powiedziała, że ​​ponowne wcielenie się w rolę Therese Willis było łatwe.

„Krzyknęłam po całym domu przez około pięć minut: «O mój Boże, o mój Boże, nie mogę w to uwierzyć»” – powiedziała, opisując swoją reakcję, gdy otrzymała telefon z informacją o powrocie. W serialu pojawiło się także wiele nowych twarzy, w tym aktorka „The OC” Mischa Barton, która dołącza jako tajemnicza Amerykanka Reese.

READ  Czy Ted Lasso zakończy trzeci sezon?

Akcja serialu rozgrywa się dwa lata po finale, a rozpoczyna się wraz z przybyciem nowych mieszkańców, rodziny Varga-Murphy i ślubem, który zszokuje fanów. „(Jestem) zdecydowanie podekscytowany, ale myślę, że wszyscy jesteśmy zdenerwowani i niecierpliwi, aby zobaczyć, jak (fani) będą się czuć w związku z nowym rozwojem fabuły i jej wznowieniem” – powiedział aktor Tim Kano, który gra Leo Tanakę.

„Wiele wątków fabularnych jest zupełnie innych.”

(Ta historia nie została edytowana przez zespół Devdiscourse i została wygenerowana automatycznie z kanału dystrybucyjnego.)