Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zarobki rodziny Blind Side zakwestionowały pozew przeciwko gwieździe NFL, Michaelowi Oherowi

Zarobki rodziny Blind Side zakwestionowały pozew przeciwko gwieździe NFL, Michaelowi Oherowi

Były gwiazdor NFL, Michael O’Hare, otrzymał 100 000 $ z zarobków „The Blind Side” — tak jak każdy inny członek rodziny Tuohy, twierdzą prawnicy rodzinni.

Adwokaci rodziny Tuohys złożyli pozew zaledwie kilka dni po tym, jak 37-letni O’Hare złożył wniosek w sądzie spadkowym w Tennessee, domagając się zakończenia opieki konserwatorskiej z rodziną, Poczta Nowego Jorku raporty.

O’Hare mówi, że rodzina skłoniła go do podpisania zgody na legalne używanie jego nazwiska w transakcjach biznesowych.

Były zwycięzca Baltimore Ravens Super Bowl twierdził, że Tuohy wykorzystali swoje portfele, aby zarobić miliony na tantiemach z nominowanego do Oscara filmu z 2009 roku, nie zarabiając przy tym ani grosza.

Przedstawiciele prawni rodziny Tuohy, Randy Fishman i Stephen Faris Sr., odrzucili w czwartek zarzuty Ohera, mówiąc dziennikarzom, że „bardzo prosty (księgowy) proces” wkrótce ujawni zarzuty, Tennessee wspomniany.

Michael Lewis, który napisał książkę, na podstawie której powstał ten przebojowy film, powiedział L.L.C Washington Post że rodzina Memphis nie wzbogaciła się na filmie – i że podzielił się z rodziną 250 000 $ zapłaconymi przez 20th Century Fox.

Sean i Lee Ann Tuohey powiedzieli, że połowę umowy podzielili po równo między pięciu członków rodziny, w tym O’Hare.

Powiedzieli, że to, wraz z 2,5 procentami wszystkich przyszłych tantiem za film, co odpowiada około 500 000 $, zostało również podzielone między Seana, Lee Ann, ich dwoje biologicznych dzieci (SJ i Collins) oraz O’Hare.

„Michael zarobił każdą dziesięciocentówkę”, powiedział Fishman, „każdy cent, który przyszedł”.

„Oni nie potrzebują jego pieniędzy. Nigdy nie potrzebowali jego pieniędzy. Pan Touhi sprzedał swoją firmę za 220 milionów dolarów.”

Adwokaci rodziny Tooh twierdzili również, że O’Hare doskonale wiedział, że nigdy nie był adoptowany.

Były gwiazdor piłki nożnej trzykrotnie wspomniał o tej parze jako o swoich ochroniarzach, powiedział Fishman w swoim pamiętniku z 2011 roku I Beat The Odds: From Homeless, To The Blind Side.

READ  Sports Digest: Manchester City pokonał Arsenal

„Było wielkie wydarzenie, które miało miejsce zaraz po ukończeniu szkoły średniej: zostałem legalnym członkiem rodziny Tuohy” – napisał O’Hare.

„Bycie częścią rodziny od ponad roku w tym momencie wydawało się formalnością”.

„Ponieważ mam już ponad osiemnaście lat i jestem uważany przez stan Tennessee za osobę dorosłą” — napisał — „Sean i Lee Ann zostaną mianowani„ prawnymi gubernatorami”.

O’Hare dodał: „Wyjaśnili mi, że oznacza to prawie to samo, co„ rodzice zastępczy ”, ale prawa są po prostu napisane w sposób uwzględniający mój wiek”.

„Szczerze mówiąc, nie obchodziło mnie, jak się nazywają. Po prostu cieszyłem się, że nikt nie mógł argumentować, że nie byliśmy prawnie tym, co już wiedzieliśmy, że jest prawdą: byliśmy rodziną”.

Faris powiedział, że w ostatnich latach O’Hare staje się „coraz głośniej i bardziej groźny”, dodając, że jest to „druzgocące dla rodziny”.

Zarzuty O’Hare’a zostały opisane przez rodzinę Tooha jako haniebna próba wymuszenia, mająca miejsce po tym, jak on i jego rodzina byli izolowani przez dekadę.

Rodzina wcześniej powiedziała, że ​​ustanowiła opiekę, aby pomóc Oherowi w ubezpieczeniu zdrowotnym, prawie jazdy i przyjęciach na studia.

Fishman zauważył, że Sean i Lee Ann Twohey nie adoptowali O’Hare po prostu, ponieważ ratunek był najszybszym sposobem na zaspokojenie obaw NCAA, że nie po prostu rzucili go Ole Miss, ich alma mater, do której później uczęszczał.

Tuohyowie utrzymywali, że mają na uwadze tylko dobro Ohera, nawet jeśli oznaczałoby to rozwiązanie regencji.

„Jeśli właśnie to chce zrobić, to zakończyć to, chętnie to zrobimy” – powiedział Fishman. „W rzeczywistości zamierzamy zaoferować zawarcie nakazu zgody w odniesieniu do opieki. Następnie, jeśli będą mieli jakiekolwiek inne problemy, zajmiemy się nimi.”

READ  „The New Boy” ze Złotą Żabą na Camera Poland – pełna lista zwycięzców

Dążył do zakończenia konserwatorstwa i zażądał pełnego rozliczenia pieniędzy zarobionych pod jego nazwiskiem, w tym przeboju filmowego z 2009 roku z Sandrą Bullock w roli głównej i powieści, która go zainspirowała.

Adwokaci Thohisa powiedzieli, że O’Hare doskonale wiedział, że nie zostanie adoptowany.

Fishman powiedział, że trzykrotnie wspomniał o tej parze jako o swoich ochroniarzach w „I Beat The Odds: From Homeless, To The Blind Side”, kiedy Oher zrobił to po raz pierwszy w 2011 roku.

O’Hare oskarżył parę o fałszywe przedstawianie się jako jego adopcyjni rodzice, mówiąc, że odkrył w lutym, że konserwatorstwo nie było układem, o którym myślał.

Adwokaci Tuohy’ego powiedzieli również, że para i O’Hare są w separacji od około dziesięciu lat.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą