Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zaskakujące wezwanie księcia Williama do pominięcia wydarzenia królewskiego z „powodów osobistych” zostało określone jako „bardzo dziwne”

Zaskakujące wezwanie księcia Williama do pominięcia wydarzenia królewskiego z „powodów osobistych” zostało określone jako „bardzo dziwne”

„Bardzo dziwna” decyzja księcia Williama o nagłym wycofaniu się z głośnego występu została oskarżona o wywołanie kryzysu w rodzinie królewskiej i do dziś pozostaje owiana tajemnicą.

Konsternacja w związku ze stanem Kate Middleton wybuchła w mediach społecznościowych w zeszłym miesiącu po tym, jak William nie wziął udziału w nabożeństwie żałobnym za swojego ojca chrzestnego, króla Grecji Konstantyna, podając jedynie „sprawę osobistą”.

W normalnych okolicznościach wywołałoby to zdziwienie, ale prawdopodobnie nie wywołałoby większego zamieszania – ale nadszedł moment, w kontekście wiadomości, że u króla Karola zdiagnozowano nowotwór, a księżna Walii pauzowała przez miesiące po tajemnicza „operacja brzucha” była trafna i wywołała burzę w mediach społecznościowych.

Uwaga szybko skupiła się na Kate, a obserwatorzy królewscy na całym świecie spekulowali na temat powagi jej stanu.

„To było bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, że był tam król Hiszpanii i [William] „Miał wygłosić odczyt… Pomyślałem, że to dziwne i nadal nie mam odpowiedzi na to, co się tam wydarzyło” – powiedział we wtorek autor królewski Robert Jobson.

„Kiedy zapytałem [the Palace]„Powiedzieli, że ma prawo do swojej prywatności”.

Jobson, którego najnowsza książka nosi tytuł Catherine, Princess of Wales: A Biography of a Future Queen, dodał, że jest mało prawdopodobne, aby taka sytuacja miała miejsce za panowania zmarłej królowej Elżbiety II, która była znana z kierowania statkiem dworskim w pałacu i że było to „złe przedstawienie” ze strony następcy tronu.

„Nie zmieniło to szczególnie postrzegania ludzi [of him]„To zapoczątkowało narrację, w której toczyliśmy się przez ostatnie dwa lub trzy tygodnie całej tej intrygi” – zauważył, powołując się na bezprecedensowy poziom gorączkowych spekulacji, które obecnie ogarniają Williama i Kate.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak źródło bliskie parze poinformowało Wielką Brytanię „Niedzielny Times”. W weekend William „nie miał innego wyjścia, jak wycofać się” z pomnika, uznając reakcję opinii publicznej za „rozczarowującą”.

READ  „Out”, „Blue”, „Mario”, „Highlander” wybierz daty

„To zdmuchnęło wszystko, bo ludzie niecierpliwie czekali na informację, co się dzieje” – podało źródło publikacji.

„Załamanie” komunikacji

Nieobecność przyszłego króla na wydarzeniu mogła wywołać teorie spiskowe, ale według Jobsona prawdziwą winę za tę sytuację ponosi zespół z Walii, który był zbyt powolny, aby działać w obliczu rosnącego wrzasku w Internecie.

„Myślę, że schowali głowę w piasek, przegapili okazję, żeby sobie z tym poradzić, a potem popełnili błąd, decydując się coś z tym zrobić” – powiedział, odnosząc się do słynnego obecnie skandalu z Kate Photoshopem.

W zeszłym tygodniu została zmuszona do wydania osobistego oświadczenia, w którym przeprasza za „zamieszanie” po tym, jak największe agencje fotograficzne świata wydały „zawiadomienie o zabójstwie” w związku ze zdjęciem jej i jej dzieci z Dnia Matki opublikowanym przez pałac, twierdząc, że zostało ono „zmanipulowane” cyfrowo „. Ze źródła”.

„Nie sądzę, że Kate powinna była brać na siebie odpowiedzialność [for the picture] Tak jak ja” – powiedział Jobson.

„W domu dochodzi do siebie po poważnej operacji, a zespół ds. komunikacji powinien był się o to zadbać [picture] „Zostało sprawdzone, zanim zostało opublikowane jako oficjalne zdjęcie”.

Jobson zaprzeczył również twierdzeniom, że zdjęcie było nieistotne, ponieważ było to po prostu „zdjęcie rodzinne”, stwierdzając, że przeszło oficjalnymi kanałami.

„Tak się nie stało. Zostało zrobione jako zdjęcie rodzinne i opublikowane jako oficjalne i uważam, że to naprawdę ogromny błąd”.

Jobson twierdził, że cała klęska postawiła monarchię przed poważnym „kwestią wiarygodności”, wyjaśniając, że bardziej nowoczesne podejście podzielonych rodzin królewskich, a nie poprzednia pojedyncza struktura dowodzenia, zaostrza problem.

Powiedział: „To, co się tutaj wydarzyło, to przerwa w komunikacji z Pałacem Buckingham”.

„Potrzebują jednej osoby odpowiedzialnej i muszą mieć kontrolę. To nie było dobre i nie był to ich najlepszy moment. Trzeba było zaradzić prawdziwym rozłamom”.

READ  Królowa Elżbieta II: Co dzieje się z psami królowej teraz, gdy ona nie żyje?

Kate „odzyskała rutynę” w trakcie rekonwalescencji

Szczegóły dotyczące powrotu do zdrowia Kate są niezwykle skąpe, ale Jobson rzucił nowe światło na jej obecny stan.

Opisując ją jako „bardzo wysportowaną osobę”, która „prawdopodobnie przepracowuje się”, Jobson stwierdził, że powiedziano mu, że Kate zaczyna wracać do swojego „programu ćwiczeń”.

„Pracuje nad budowaniem swojej siły… To bardzo trudne, musieć występować w serialu, wiedząc, że wszyscy będziemy na nią patrzeć głęboko, kiedy wróci, a ona chce być najlepsza, jak tylko potrafi” .” Powiedział.

„Ona jest osobą, której bardzo zależy na tym, aby wszystko poszło dobrze, dlatego jestem pewien, że cały ten incydent prawdopodobnie bardzo ją zasmucił i bardzo zdenerwował”.

Choć znana jest ze swojego jasnego uśmiechu, według królewskiego dziennikarza za zamkniętymi drzwiami Kate sprawia wrażenie bardzo „stalowej”.

„Ludzie lubią sprawiać wrażenie kurczącego się fiołka, opisywano ją nawet jako «żonę ze Stepford», co jest po prostu bzdurą” – stwierdził.

„To bardzo mądra, bystra, stanowcza kobieta i niezależna… Myślę, że jest niedoceniana – ale jednocześnie jest dość stanowcza i upewnia się, że robi to, czego chce”.

Jak zauważył Jobson: „Chaos, którego byliśmy świadkami, gdy nie była widoczna publicznie, pokazuje, że jest główną postacią [in the royal family]„.

Przeczytaj powiązane tematy:Kate MiddletonKsiążę William