Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Trial of Sally Axis ma datę premiery

The Trial of Sally Axis ma datę premiery

Ekskluzywny: Vertical Entertainment i Redbox Entertainment połączyły siły, aby nabyć północnoamerykańskie prawa do Michaela Polisha Amerykański zdrajca: proces Sally AxisJest to dramat historyczny z Alem Pacino i Meadow Williamsem w rolach głównych. Opowiada historię Mildred Gillars, Amerykanki oskarżonej o zdradę stanu za rozpowszechnianie nazistowskiej propagandy wśród sił amerykańskich podczas II wojny światowej. Film będzie miał codzienną i historyczną premierę kinową i cyfrową 28 maja.

Williams występuje w roli Gellarsa, a Pacino wciela się w prawnika Gellarsa, Jamesa Laughlina, w dramacie opartym na książce Williama i Vance'a Owenów. sekretna oś Sally, pod redakcją Vance'a Owena, Darrella Hicksa i Polaka. Skupiamy się na wysiłkach Gillarsa i Laughlina mających na celu przywrócenie im reputacji w powojennym procesie po aresztowaniu Gillarsa, znanego jako „Oś Sally”, w Berlinie, co obnaża ciemną stronę wypełnionej nienawiścią machiny propagandowej III Rzeszy.

W rolach głównych występują także Swen Temel, Mitch Pileggi, Thomas Kretschmann i Lala Kent.

„Wybitna obsada i utalentowany reżyser przedstawiają tę niesamowitą, prawdziwą historię obywatela amerykańskiego, który pomógł nazistom szerzyć propagandę podczas wojny” – powiedział Galen Smith, dyrektor generalny Redbox. „Amerykański zdrajca To thriller oparty na faktach i film ostrzegawczy, o którym nie należy zapominać. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą Vertical, aby udostępnić ten film widzom.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Redbox, aby podzielić się historią Axis Sally, jednym z wielu niezapomnianych momentów w historii, które z czasem zostały zapomniane” – powiedział Rich Goldberg, współprezes Vertical. „Historia Amerykanki, która została zmuszona do pracy dla nazistów, a następnie walczyła. Postawienie jej życia przed sądem w Stanach Zjednoczonych po wojnie jest niezwykle fascynującym momentem w naszej historii i jesteśmy podekscytowani, że w przyszłym miesiącu będziemy mogli podzielić się nim z widzami.

Randall Emmett, George Furla, Vance Owen, Sean Sanghani i Luilo Ruiz są producentami filmu z Diamond Film Productions, Emmet/Furla/Oasis Films i The Pimienta Film Co. We współpracy z RU Robot, SSS Entertainment i River Bay Films. Peter Garwe, Josh Spector z Vertical i Mark Danon z Redbox Entertainment z Redbox negocjowali umowę American Traitor z firmami Emmett/Furla/Oasis, CAA Media Finance oraz Reader & Feig LLP w imieniu twórców filmu.

READ  12 najlepszych rzeczy do kupienia w Target tej jesieni, według pracowników PEOPLE

Vertical i Redbox współpracowały już wcześniej przy wydawnictwach obrazowych, w tym przy filmie biograficznym z Tomem Hardym w roli głównej Capone, Cień w chmurze W rolach głównych Chloë Grace Moretz, siódmy dzień W rolach głównych występują Guy Pearce, Stephen Lang i Sam Heughan SAS: Czerwona uwaga.