Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zawodnicy The Block, Christy i Eliza, walczą ze sobą

Zawodnicy The Block, Christy i Eliza, walczą ze sobą

Sezon w tym roku dla Block był jak dotąd szczególnie napięty, ponieważ para – Christy, Brett oraz Leah i Ash – utworzyła ścisły sojusz przeciwko pozostałym trzem zespołom.

Na szczycie listy przebojów znajdują się siostry Eliza i Liberty, w przypadku których szczególnie Christy i Brett są przekonani, że zasługują na specjalne traktowanie. TJest blokeremProducenci.

Zgodnie z teorią spiskową para z Adelajdy pojawiła się przed kamerą w czapkach z folii aluminiowej i ze słynnym hasłem Trumpa „Make”. Blok Great Again chowa czapki z głów, snując teorie, że początkujące renowatorki Eliza i Liberty to „fabryki” Nine Network, dopasowane do serialu, aby ułatwić sobie podróż i dotrzeć do mety.

W większości dzielili się swoimi teoriami za plecami sióstr, ale wieść się rozeszła Blok. A kiedy w niedzielę Eliza i Liberty wygrały w najnowszym ujawnieniu pokoju – wykorzystując „tajnego trolla”, który wygrały wcześniej, aby zyskać dodatkowy punkt – Christy i Brett nie mogli nawet udawać, że są szczęśliwi z ich powodu.

– W takim razie nie będę miał taśmy [anger] Skierowany do nas. „Zasługujemy na każdy punkt” – powiedziała Eliza kamerom po zwycięstwie.

W międzyczasie Christie i Brett szybko przeprowadzili własny wywiad przed kamerą, prosząc producenta o podanie ich „producenta”. Blok „Great Again” uchyla czapki z głów, aby mogli dalej snuć swoje teorie na temat rzekomego specjalnego traktowania sióstr.

W rzadkiej zmianie BlokNiedzielny odcinek na tym się nie zakończył, ale po zakończeniu oceniania wszystkie pary udały się do zielonego pokoju za kulisy, gdy napięcie eksplodowało.

Eliza i Liberty zaczęły wyjaśniać reszcie drużyn, że zdobyły dodatkowe punkty w poprzednim wyzwaniu, ale musiały zachować je w tajemnicy, dopóki nie zostaną wykorzystane, w przeciwnym razie stracą ważność.

„Więc żadnych teorii spiskowych. Wiem, że toczy się dyskusja na ten temat” – powiedziała Eliza, wskazując na Christy i Bretta. „Wiem, że uważacie, że jesteśmy traktowani w specjalny sposób, ale tak nie jest. Nie zgadzasz się z tym?”

READ  UW Cinematheque wyświetla wielokrotnie nagradzany polski film „EO” · The Badger Herald

Christy i Brett zgodzili się, ale nie chcieli wdawać się w szczegóły, co jeszcze bardziej sfrustrowało Elizę.

„To jest niedopuszczalne, więc powinniście o tym teraz porozmawiać” – nalegała, mówiąc, że ich negatywne nastawienie już zrujnowało jej zwycięstwo, więc powinni powiedzieć, co myślą.

Christie upierała się, że ona i jej mąż są „naprawdę szczęśliwi” z powodu sióstr, a ich rozmowa po ocenie – w kapeluszach przypominających kapelusze Trumpa – była „niczym więcej niż żartem”.

„Tak, wyglądasz na szczęśliwą” – powiedziała sarkastycznie Eliza.

„Czy mówimy, że dostajesz ekstra? [helping] oddać? „Na 100 procent” – zaproponowała Christy, co spotkało się z natychmiastową reakcją Elizy.

„Co? Jestem miła dla ludzi, czy oni są dla mnie dobrzy?” Odpowiedziała, że ​​tak, specjalne traktowanie, podczas gdy Christy poprosiła ją, aby się uspokoiła.

Walki trwały nadal, a Christie oskarżył siostry o bezradność w dążeniu do osiągnięcia tego, czego chciały.

„Wydaje mi się, że nie jesteś w stanie nam mówić, co mamy robić. Robisz wszystko sama i lubisz być milsza dla ludzi” – powiedziała Christy do Elizy.

Oglądając w milczeniu, zwykła sojuszniczka Christie, Leah, przyznała w wywiadzie przed kamerą, że kryjówka sprawiała, że ​​była „bardzo niekomfortowa”.

Nie było prostego rozwiązania, bo były dwie frakcje Blok Zerwali w nocy, a Christy jechała w jednym samochodzie, była na nią zła przeszkoda na drodze przyjaciół poprzez stereotyp reality show: „Nie jestem tu, żeby zawierać przyjaźnie” – powiedziała Leah z tyłu samochodu.

Tymczasem Eliza stwierdziła, że ​​cieszy się, że w końcu zabrała głos: „Jest ze mną coraz gorzej i uważam, że ważne jest, aby zwracać uwagę na złe zachowanie”.

A w zapowiedzi scen zaplanowanych na ten tydzień w serialu wydaje się, że najbliższy sojusznik Christie próbuje teraz zdystansować się od ataków jej przyjaciółki na Elizę i Liberty.

READ  Data premiery Overwatch 2 | szaknews

„Jestem z wami przez skojarzenie” – powiedziała zmartwiona Leah, podczas gdy Christy w drodze do domu z oceniania nadal krzyczała na siostry.

„I co z tego? Nie musisz” – powiedziała jej Christie.

Przeczytaj powiązane tematy:Blok