Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zdjęcia szpiegowskie: Lamborghini Temerario 2025 przyłapane we Włoszech

Zdjęcia szpiegowskie: Lamborghini Temerario 2025 przyłapane we Włoszech

Następca Huracana jest gotowy połączyć swój godny plakatu design z wydajnością i lekkomyślnym zachowaniem

the Następca Lamborghini Huracan 2025 Został on zauważony podczas testów we Włoszech i można go nazwać „Temerario”, jeśli można brać pod uwagę niedawne zgłoszenia znaków towarowych.

Zgłoszona w zeszłym miesiącu w IP Australia i niedawno przetworzona w klasach 9, 12, 25 i 28 (podzespoły elektryczne, pojazdy silnikowe i różne rodzaje towarów), nazwa „Temerario” została również zarejestrowana jako znak towarowy w Europie i można ją przetłumaczyć jako „lekkomyślny”. ” w języku angielskim (z hiszpańskiego).

Oznacza to, że zamiennik Huracan może nosić ten pierwszy Lamborghini Tabliczka znamionowa sprzed kilkudziesięciu lat nie pochodzi od nazwy ani rasy walczącego byka.

Nazwa z pewnością jest odpowiednia, biorąc pod uwagę Ogromny wzrost wydajności Oczekuje się, że nowy „podstawowy” supersamochód Lamborghini będzie wyposażony w agresywnie skonfigurowany hybrydowy układ V8 z podwójnym turbodoładowaniem Silnik V10 o pojemności 5,2 litra został wycofany ze swojego poprzednika.

Aktywne wektorowanie momentu obrotowego i ogromne ilości momentu obrotowego w niskich obrotach to kluczowe zalety nowego systemu, jednak z poprzednich raportów wynika, że ​​podwójne turbosprężarki Pompowanie rozpocznie się dopiero przy 7000 obr./minpozostawiając silnik(i) elektryczny(e) do wspomagania dostarczania momentu obrotowego w niskim i średnim zakresie.

Powszechnie oczekuje się również, że będzie on miał maksymalną prędkość obrotową wynoszącą 10 000 obr./min oraz innowacyjny układ wymuszonego dolotu, umieszczony w nowym silniku V8, który podobno został wyprodukowany we własnym zakresie i wywodzi się z wyczynów Lambo w sportach motorowych, a nie polegał na materiałach pochodzących z innych źródeł. wtyczki Audi. Hybrydowy silnik V8 napędza nowego Urusa SE (PHEV).

Tak czy inaczej, według globalnego szefa sprzedaży i marketingu Lamborghini, nowy zelektryfikowany silnik V8 Temerio przewyższy silniki spalinowe, takie jak wolnossący V10, który napędza Huracan od 2014 r. i jego poprzednika, Gallardo, od 2003 r.

READ  Nowa Gemballa Marsien to nowoczesny samochód rajdowy Porsche 959 Dakar
Lamborghini Temerario Szpieg 009
Lamborghini Temerario Szpieg 001

Tak naprawdę nowe Lambo musiałoby znacznie zwiększyć moc i osiągi w porównaniu ze swoim poprzednikiem, aby konkurować z Ferrari 296 i jego 3-litrowym silnikiem V6 z podwójnym turbodoładowaniem.

Oznacza to, że będzie musiał wytwarzać moc szczytową przekraczającą 610 kilowatów, czas od 0 do 100 km/h poniżej 2,9 sekundy i prędkość maksymalną na północ od 330 km/h.

Jeśli chodzi o projekt nowego supersamochodu, jasne jest, że Lamborghini Temerario 2025 będzie czerpać inspirację z większego samochodu. Nowa flagowa hybryda Revuelto, która zastępuje Aventadoraktóry ma silnik V12 i trzy silniki elektryczne, ale jasne jest też, że „mały byczek” będzie nadal kształtował swoją tożsamość i żył zgodnie ze swoją tabliczką znamionową.

Tylny fartuch i dyfuzor W szczególności wywołuje dreszcz na plecach każdego początkującego zawodnika, ponieważ jego szerokie zewnętrzne krawędzie odsłaniają cały kształt tylnej opony.

Lamborghini Temerario Szpieg 015

Przód jest zdominowany przez charakterystyczne reflektory, duże wloty powietrza i sześciokątne „wiszące” światła do jazdy dziennej.

Ponieważ Revuelto będzie w sprzedaży co najmniej do 2026 r. i wszyscy będą mówić o Huracanie przed zakończeniem produkcji pod koniec tego roku, co opuści kurtynę najlepiej sprzedającego się Lambo wszechczasów, scena jest teraz przygotowana na nowy model z dużymi butami do wypełnienia .

Chociaż wymiana Huracana zakończy w tym roku elektryfikację Lamborghini, Krzyż Lanzador Będzie to pierwszy elektryczny samochód włoskiego producenta samochodów – i jego czwarty model – w 2028 r., a w 2029 r. pojawi się w pełni elektryczny Urus drugiej generacji.

Temerario będzie miał swoją światową premierę w sierpniu, prawdopodobnie zostanie zaprezentowany podczas Pebble Beach Auto Show.

Nasz zespół doświadczonych recenzentów samochodów i niezależnych dziennikarzyPoznaj drużynę