Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zegarek Thinner Sense ma w zanadrzu kilka sztuczek. – Czasy irlandzkie

Fitbit Sense 2

300 EUR

Fitbit ogłosił niedawno nowy Sense 2, który jest cieńszą i lżejszą wersją swojego zegarka Sense, który ma kilka nowych sztuczek w rękawie.

Jeśli to przegapiłeś, Fitbit jest teraz własnością Google, a umowa została sfinalizowana na początku zeszłego roku. Jednak nie było to od razu widoczne; Do ostatniej rundy urządzeń do noszenia Fitbit używają systemu Fitbit OS.

Ten link Google ma być bardziej widoczny; Mapy Google ze szczegółowymi wskazówkami trafią do nowo ogłoszonego Fitbit Sense 2, a także Portfela Google. Zastąpi to opcję Fitbit Pay w oryginalnym Sense i oznacza, że ​​nie będziesz musiał zabierać telefonu w dowolne miejsce.

Innym dużym dodatkiem do zegarka jest nowy czujnik reakcji ciała, który wykorzystuje ciągłe tętno aktywności elektrycznej do monitorowania ciała pod kątem oznak stresu, a następnie sugeruje sposoby, aby pomóc Ci sobie z tym poradzić, od kierowanej medytacji po rejestrowanie nastroju. Otrzymasz również zwykłe czujniki Fitbit, które będą monitorować Twoje tętno i temperaturę skóry, dając Ci wgląd w stan Twojego zdrowia.

Zegarek będzie mógł również monitorować nieregularne rytmy serca, po zatwierdzeniu EKG w Europie.

Istnieje wiele opcji pasków, w tym klasyczne paski skórzane i paski typu infinity w różnych kolorach. Zegarek ma również przyzwoitą żywotność baterii przez około sześć dni użytkowania, a także szybkie ładowanie.

fitbit.com

READ  Jakie są oczekiwane ogłoszenia, o co toczy się gra