Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zespół Gag wywołuje zamieszanie

Kiedy stanowa społeczność komiksowa postanowiła sprzedawać gadżety z gadżetami Tasmania TurboChooks, aby zebrać pieniądze dla organizacji bezdomnych, nigdy nie spodziewała się, że projekt zostanie wycofany. co się stało & gt;

Projektant Ash Wayling przesłał swój projekt Tasmania TurboChooks na internetowy rynek towarów Redbubble, ale wkrótce otrzymał zaskakującą wiadomość e-mail od firmy.

„Powiedzieli w tym czasie, że ich zdaniem (projekt) mógł naruszyć własność intelektualną AFL” – powiedział Welling.

„Chociaż nie płacimy własności wobec (nazwa), możemy udowodnić, że nie ma zespołu o nazwie TurboChooks, głównie dlatego, że w tym czasie nie było zespołu w Tassie”.

Wzory można drukować na szerokiej gamie produktów, w tym na koszulkach z krótkim i długim rękawem, plakatach, czapkach, etui na telefony, naklejkach, podstawkach i nie tylko.

E-mail Ash Wayling — projektant gadżetów TurboChooks — otrzymał od Redbubble.

W e-mailu firma stwierdziła, że ​​musi usunąć grafikę, ponieważ „może zawierać materiał naruszający czyjeś prawa”.

„Redbubble wykrył możliwe podobieństwo między Twoim usuniętym dziełem a jednym lub kilkoma słowami, frazami lub obrazami wymienionymi w instrukcjach usuwania przekazanych przez właściciela praw”.

Właściciel praw jest wymieniony jako Australian Football League.

Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży produktów zostaną przekazane organizacji Shelter Tas lub Strike It Out, która zapewnia posiłki, paczki żywnościowe, wsparcie w nagłych wypadkach i zaopatrzenie dla osób doświadczających bezdomności.

Przykład elementów Tasmania TurboChooks przesłanych do Redbubble, które zostały usunięte.

„Podstawowym przesłaniem TurboChooks jest pozytywne przesłanie, które ogólnie celebruje Tassie, a osoby bliskie tej idei bardzo wspierają nasz stan – więc jeśli ten knebel przyniesie korzyści w razie potrzeby, będzie to wygrana dla wszystkich zaangażowanych” – powiedział.

„…chcieliśmy mieć pewność, że nasz wpływ od razu pomoże ludziom”.

Od tego czasu projekt został nieco zmodyfikowany, aby usunąć słowo „Tasmania”, i został ponownie przesłany do Redbubble.

READ  Gwiazda Szpitala Ogólnego, Ingo Rademacher, pozywa ABC o mandat na szczepionki

Pomimo nieoczekiwanej początkowej czkawki, pan Welling powiedział, że grupa nadal dostrzega zabawną stronę sytuacji.

„Główną rzeczą w TurboChooks są dobre wibracje, śmiech i świętowanie Tasmanii” – powiedział.

Wczytuję osadzanie…