Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ziegler opowiada o aktorstwie z CG w „Królewnie Śnieżce”

Ziegler opowiada o aktorstwie z CG w „Królewnie Śnieżce”

Disneya

Ponieważ Disney opóźnia aktorską wersję filmu „Królewna Śnieżka” na rok 2025, można by pomyśleć, że przez jakiś czas nie będziemy o nim zbyt wiele słyszeć.

Pomyśl jeszcze raz. Gwiazda filmu Rachel Ziegler, która obecnie wyświetla w kinach pierwszą część Igrzysk Śmierci, pojawi się w tym tygodniu u boku Halle Bailey w Małej Syrence. Różnorodność rzucana za rzutem Seria wideo.

Podczas rozmowy opowiedziała o nakręceniu na żywo wersji słynnej piosenki „Whistle While You Work” z oryginalnej piosenki, w której Królewna Śnieżka śpiewa podczas sprzątania domu krasnoludów i wchodzi w interakcję z grupą leśnych stworzeń.

Wersja live-action będzie zatem zawierać sceny kręcenia z dużą ilością efektów generowanych komputerowo, które można nazwać naprawdę intensywnymi:

„Spędziłem większość tego dnia śpiewając do niczego. Jestem pewien, że ty też wiesz, jak to może być. W poście było wiele lalek i CGI. To było naprawdę intensywne. Kiedy rzucam miotłę i niech spadnie na Ziemię, bo oczywiście w ten sposób rzuca się przedmiotami w postacie CGI. Ale to świetna zabawa!

Ziegler opowiedziała też ogólnie o obsadzie Królewny Śnieżki i historii tej postaci, mówiąc, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak popularna jest ta postać i jak ważne jest, aby mieć rację:

„To coś wyjątkowego, na czym ludziom naprawdę zależy. Nie chcę tego nikomu zepsuć, łącznie ze sobą. Scenarzyści, Marc Webb i cały zespół produkcyjny… to trochę inna historia. udało mi się nakręcić „Whistle While You Work”, co mnie bardzo uszczęśliwiło i podekscytowało. Bardzo denerwowałem się elementami technicznymi. To ujęcie wyszło już na pierwszy rzut oka… a w filmie jest dużo CGI.

Tekst wywiadu w różnorodny Dotyka także tego, jak obie aktorki poradziły sobie z ostrymi reakcjami, jakie spotkały w Internecie.

READ  Kidscreen » Archiwum » Mapowanie Cartoon Forum

Projekt reżyseruje Marc Webb („Niesamowity Spider-Man”) na podstawie scenariusza Grety Gerwig i Erin Cressidy Wilson. W filmie występują także Gal Gadot jako Zła Królowa, Andrew Burnap jako Jonathan, Ansu Capia jako Łowca i Martin Klepa jako Grumpy. Film będzie miał premierę w kinach 21 marca 2025 roku.