Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Znaczące role zostały zaplanowane dla księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Ludwika podczas koronacji króla Karola

Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Louis odegrają ważną rolę w koronacji króla Karola.

Oczekuje się, że rodzeństwo dołączy do swoich rodziców, księcia i księżnej Walii, w powozie za królem i królową Camillą na ceremonię koronacji w Opactwie Westminsterskim 6 maja.

George (9 l.), Charlotte (7 l.) i Louis (4 l.) oraz ich rodzice dołączą do procesji w towarzystwie księżniczki królewskiej, jej męża, wiceadmirała Sir Tima Lawrence’a, księcia i księżnej Edynburga oraz księcia i księżnej Edynburga. Gloucester. Książę Kentu i księżniczka Alexandra, według The Times.

Uważa się, że nie oczekuje się udziału księcia i księżnej Sussex. Plany nie przewidują również żadnej roli księcia Andrzeja ani jego córek, księżniczki Beatrice i księżniczki Eugenii.

W sobotę odbędzie się koronacja Karola, a następnego dnia Zamek Windsor przygotowuje się do zorganizowania koncertu, który będzie transmitowany na cały świat, z tysiącami imprez ulicznych popołudniami w całej Wielkiej Brytanii.

READ  Brian McFadden z Westlife jest nie do poznania po użądleniu pszczoły